Хвігура мічти• 17 января в 12:18

Повна оплата за товар

У вас купують за повної оплати? Чи тільки наложкою?
автор Хвігура мічти • 17 января в 15:47
Ответ дляtorbochki.in.ua
Два варіанти оплати:
• післясплата з передплатою 250 грн.
• 100% з безкоштовною доставкою.
Частіше обирають повну оплату 👌
Маю питання) відпишіть будь ласка

-якщо післяплата, то на 250 передплати погоджуються? Якщо відмовляються і не забирають, різницю повернути не просять? Адже зазвичай на не габаритні товари, доставка 150 грн не перевищує, а зворотня доставка, безкоштовна.

- по повній оплаті. Це гарне рішення, щоб спонукати на повну оплату, я так розумію Ви бізнес, бізнес продажі? Ок, оплатили повністю, ви за свій рахунок оплатили доставку. Якщо людина хоче повернути товар, то Ви виходить в мінус йдете? Бо Ви ж вже заплатили за доставку при відправці

автор Хвігура мічти • 17 января в 15:48
Ответ дляMrs.Sexuality
Да? А в законе написано иначе.
Хотіла Вам відповісти, але вже відповіли за мене. Читайте.
Мати драконів• 17 января в 16:09
Останнім часом все більше просять накладений платіж
автор Хвігура мічти • 17 января в 16:15
Ответ дляМати драконів
Відправляєте? Але ж можна не більше 5 посилок на місяць накладним, щоб питань не було від пошти, що це не підприємницька діяльність
Мати драконів• 17 января в 16:16
Ответ дляХвігура мічти
Право повернення є тільки в магазинах.
Не тільки
автор Хвігура мічти • 17 января в 16:18
Ответ дляМати драконів
Не тільки
Як Ви собі це уявляєте? На якій підставі?
Мати драконів• 17 января в 16:19
Ответ дляХвігура мічти
На мене це не розповсюджується . Я ФОП

автор Хвігура мічти • 17 января в 16:25
Ответ дляМати драконів
На мене це не розповсюджується . Я ФОП
Ну то якщо ви ФОП то так, безліміт по відправках, і повернення ви зобов’язані приймати. А я про приватні продажі, не з ціллю підприємецькоі діяльності. Свої речі.
Мати драконів• 17 января в 16:32
Ответ дляХвігура мічти
Більшість дошок оголошень/торгових площадок по замовчуванню ставлять умову приймати повернення . Так, закон не зобовʼязує це робити ,якщо це не бізнес
Голубка миру• 17 января в 19:11
Ответ дляMrs.Sexuality
а что, не имеют права возврата?
повернення вживаного товару , який купуєте у приватної особи???
ви справді вважаєте що так має продавати свій товар кожен продавець???... да ладно!!!
я ж не магазин, товар не новий!!!
Голубка миру• 17 января в 19:13
Ответ дляMrs.Sexuality
Да? А в законе написано иначе.
немає закона, який би обумовлював правила торгівлі і обслуговування покупців між фізчною особою, яка продає вживані речі ( свої одяг, взуття ичи що інше) і іншою фізичною особою. НЕ ФОП ! Не підприємства!!!
автор Хвігура мічти • 17 января в 22:14
Ответ дляГолубка миру
Не звертайте увагу, то аби ляпнути. То їй би так хотілося.
torbochky.in.ua• 19 января в 01:07
Ответ дляХвігура мічти
Маю питання) відпишіть будь ласка

Не памʼятаю щоб було повернення. Дуже рідко можуть не забрати при післясплаті, типу розмір не підійшов (ми його вказуємо) або «думала там два відділення» (в описі вказано один), тоді передплата не повертається і повернення можливе тільки при браку (слава богу такого не буває). Ці всі умови прописані, тому питань не було. Навіть коли не забирають, то часто вибачаються, що уважно не прочитали опис або й бувало просто міняли на іншу модель. На щастя, нам трапляються гарні клієнти, скандальних немає)
Мене більше турбує нова пошта, яка постійно редагує накладні і завищує вартість доставки.
автор Хвігура мічти • 19 января в 14:10
Ответ дляtorbochki.in.ua
Дякую) так, це точно, НП завищує вагу і доставка виходить зовсім не бюджетна.
torbochky.in.ua• 19 января в 23:33
Ответ дляХвігура мічти
Так. І такі хитруни, по два дні не реагують на звернення, потім надсилають повідомлення «не змогли з Вами звʼязатись» хоча ніхто не дзвонив. Дуже злять)