Сплюшка• 17 января в 16:32
Кияни, хто з опаленням, яка у вас температура вдома?
У нас 16, розумію, що по ходу ще лакшері умови, гріх жалітися…
ЯблокоРаздора• 17 января в 17:02
Квартири навпроти одна одної, в одній 22, в іншій 16. Все дуже сильно відрізняється насправді
Триндю-бриндю• 17 января в 17:03
Ответ дляБелая и пушистая
Хожу с удовольствием на работу.И сегодня была 😄
Там тепло,светло,интернет,столовая,кухня и все дела.
Ми з колегами вже і дітей, і внуків на роботу привозимо. Кайфують.
Не пириживай• 17 января в 17:07
У мене немає термометра, але хожу в одній довгій футболці і все, навіть без шкарпеток. Батарея шкварить сильно. У дитячій вікно іноді відкриваю, жарко.. незнаю чому так, у нас кожну зиму батареї та вода кип´яток.. стара 9 поверхівка в Оболонському районі.
Вмію заміряти найкраще• 17 января в 17:10
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Не поняла откуда берется чадный газ ? С кирпича или что ? Ну бред же. Или от газа ? А когда варите борщ чадный газ не выделяется ?
Випалювання кисню: Тривале горіння конфорок швидко випалює кисень у закритій кімнаті.Коли плита працює у звичайному режимі, газ (метан CH_4) змішується з достатньою кількістю кисню (O_2) з повітря. Хімічна реакція виглядає так:
CH_4 + 2O_2 \rightarrow CO_2 + 2H_2O + \text{енергія}В результаті ми отримуємо безпечний вуглекислий газ (CO_2) і водяну пару. Полум’я при цьому яскраво-блакитне.Коли ви кладете на конфорку велику цеглину, відбуваються два шкідливі процеси:Задушення» вогню (дефіцит кисню): Цегла — це масивний фізичний бар´єр. Вона перекриває вільний доступ повітря до центру полум´я. Коли кисню стає недостатньо (менше ніж 2 молекули на 1 молекулу метану), реакція «зупиняється» на півдорозі:Замість безпечного CO_2 утворюється чадний газ (CO).
Ось так по всьому інтернету пишуть.
Вмію заміряти найкраще• 17 января в 17:15
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Якщо вікно зачинене, а цегла лежить прямо на конфорці, вірогідність накопичення небезпечної концентрації CO становить майже 100% протягом 2–3 годин.
Мала кухня (6–9 м^2): Небезпека настає критично швидко. Чадний газ трохи легший за повітря, він накопичується під стелею і поступово опускається до рівня вашого обличчя.Статистика: Під час масових відключень світла та опалення у 2022-2023 роках кількість отруєнь чадним газом в Україні зросла у рази саме через такі «народні» методи обігріву.
Це я все вам до прикладу скопіювала, сама ж взяла цеглини, але начиталась і вже боюся
Покращена• 17 января в 17:16
Київ Оболонь. Ходжу дома в шортах. Спекотно. І саме цікаве, що в інших парадних в людей холодно (
Чудо Ф_ф КеДаХ• 17 января в 17:20
Ответ дляВмію заміряти найкраще
У нас недавно было +9 в доме сутки,и сутки 4 конфорки на кухне 10м работали не на всю, а так на средний огонь. Так и сидели грелись на кухне весь день, никто не отравился и не умер
Душка-свекрушка)))• 17 января в 17:39
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ось так по всьому інтернету пишуть.
Ну по перше не тривале горіння, вогнетривка цегла добре тримає і ще довго віддає тепло. Газ включений на мінімумі і це десь 2-3 години в день. В моїй конструкції цегла не взаємодіє з вогнем. Тому проблеми не бачу взагалі
Балаболка• 17 января в 18:56
В нас тепло, ходжу в легкій кофтинці та домашній сукні.
Дякую Богу хоч з опаленням нема проблем, бо решта - повний швах((
Гар води нема, світла годин 5-6 за добу і то лише вночі. Живу як привид.