Последний вагон• 17 января в 18:44
Посоветуйте мощный аналог стайлера DYSON
нужно купить на подарок, чтобы эти модные укладки от лица делать юной девушке. Бюджет ограничен, к сожалению.
Последний вагон
• 17 января в 18:50
Ответ дляТрактор Віка
в мене є шарк і є Філіпс , що те, що те норм
Дякую
Кидстаффовна• 17 января в 19:14
От купляла на Аліекспресі. Фен 700грн, насадка 350. Сушить голову за 3 хвилини, візуально від Дайсона відрізните? Я ні. Цілком задоволена
Життє Бентежне• 17 января в 19:24
Ответ дляТрактор Віка
Скажіть модель філіпс будь-ласка
Трактор Віка• 17 января в 21:40
Ответ дляЖиттє Бентежне
Скажіть модель філіпс будь-ласка
Ось такий, і вирівнює класно, на браш я роблю локони, дуже гарно виходить. Бо шарк крутий афігєнно, але локони не тримаються, а від цього тримаються. Але я роблю легкі завитки, тому мені норм
Последний вагон
• 19 января в 05:17
Ответ дляКидстаффовна
Дякую
Последний вагон
• 23 января в 09:05
Ответ дляКидстаффовна
Скажіть, будь ласка, а як цією насадочкою користуватися? Вона локони робить?
Кидстаффовна• 23 января в 13:20
Ответ дляПоследний вагон
Для локонів там є окрема насадка, це фен, але є цього виробника і стайлер, є і для фена насадка для локонів.
Ця насадка піднімає волосся у коренів і підкручує кінці, в мене каре, ось гарно робить потрібну форму