Свій варік• 17 января в 21:59
Це я сварилась із інтернет-магазином.
Зараз дам посилання на тему.
В першому коментарі.
Замовила, я у них все ж таки товари для дому. Прийшли чудові засоби.
Аромат конвалій і запах скошеної трави
Подякувала дівчатам. Замовлятиму ще !
В першому коментарі.
Аромат конвалій і запах скошеної трави
Подякувала дівчатам. Замовлятиму ще !
Пффф 100%• 17 января в 22:05
Оо, поганий з вас піарщик. Недокрутили. Треба було спочатку ще кілька тем про сварку, потім про їх вибачення, потім відгук про ефективність вашої хімії через місяць використання.
Солоденька цукОрка• 17 января в 22:17
Автор, не старайтесь, никто не пойдет покупать эту хрень. Зря строчили две темы.
Конфиденциальность• 17 января в 22:36
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ага. Вчера только ругалась, а сейчас уже знает, что засоби чудові.
IQ 80• 17 января в 23:22
Ответ дляКонфиденциальность
В прошлой теме автор писала, что в итоге не заказала у них. Аттракцион щедрости прям))
Свій варік
• 17 января в 23:47
Ответ дляIQ 80
Ну то прийшла за день.
В чому ваше здивування.
Не всі ж я ви в закУті живуть, куди посилка місяць їде )
В чому ваше здивування.
IQ 80• 18 января в 00:00
Ответ дляСвій варік
Ну то прийшла за день.
В чому ваше здивування.
У вас дислексия или просто забрехались? Где я писала про сроки?