juisy2010• 17 января в 22:55
Чому всі звинувачують Українське керівництво, а не р*сьню через відсутність е/е?
Маємо звинувачувати ворога, чи не так? Наші енергетики і так роблять неможливе щоб хоч якось підтримувати постачання і відновлювати підстанції після руйнувань і уражень.
Давайте будемо їм вдячні за роботу в таких умовах супер-тяжких, особливо в таку погоду. Будьте добріше по відношенню. до них, будь ласочка <3
Борисфенка• 17 января в 23:25
Ответ дляNoella_
До чого тут маньяк зі спідничками? Викиньте цю вже методичку для розумового відсталих. Але я не дивуюсь тому, що ви пишете.
Це ваші методички гівняні. То що там щодо агресора, Україна ’сама напросилася’?
Ответ для_Alekssandra_
Потому, что нужно было как-то готовиться к такому, а не на 4м году войны парки и скверы облагораживать
и в энергетике левые люди командуют и карманы набивают
а за час до задержания уезжают, по спец пропуску проходят границу и нежатся под израильским солнышком
Борисфенка• 17 января в 23:26
Ответ дляItzamna
Удалено администрацией...
А варіанти які???? Маріуполь не встиг повоювати, бачили, що далі було? Чи засліпило?
lekon-lekon• 17 января в 23:26
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
Коли напала кацапія Україна була нейтральною країною, чи вони випередили події?
Ответ дляJust a crow
Всё происходит из-за выгодных предложений, которые простым людям не озвучены. Им важно всё делать именно так
Это и понятно!Но видите,как недопатриоты от тупости и непонимания пытаются все перекрутить и поставить с ног на голову!Лопнула их псевдоидея,обосрались,но признаться -кишка тонка!
Борисфенка• 17 января в 23:30
Ответ дляmymoly
Канечно лучше. У нас потужності більше, скоро будемо віддавати її в мережу. А ви там ніц не потужна. Ніц
Ніхера не смішно.
Маска-0b9f• 17 января в 23:30
Ответ дляБорисфенка
Хто вв´язувався у війну???? Яким чином?
’Тебе згвалтував маньяк, бо спідничку коротку носила?’ Так?
Тварі москальські знищують Україну.
Удалено администрацией...
Ответ дляAnnalise
ну мне лично это война на фиг не упала, я бы в жизни не стала воевать с рашкой и до их нападения бы решила с ним вопрос мирным путем (да, пошла бы на любые соглашения), конкретно меня эта власть вовлекла в эту гребаную войну и ни черта не сделала, чтобы ее предотвтратить
в войнах всегда участвуют минимум двое, а не кто-то один сам с собой воюет
почему ни одна из стран бывшего совка не разосралась так с россией, а если и да (Грузия), то не стали делать этого до полного разгромления своей страны и трезво оценили свои силы и перспективы?
и только Украина вляпалась в это дерьмо по самые уши
Украина бы инициативно вляпалась в это, как Вы говорите дерьмо, если бы на нас не напали? Мы их что, звали/приглашали/просили на нас напасть?
_Alekssandra_• 17 января в 23:30
Ответ дляБорисфенка
Моє від мене не втіче. А ваші москальські стогони про ’асвабажденіє’ не прокатять.
Чем же мои сообщения вкыды, да еще и москальские?
lekon-lekon• 17 января в 23:30
Ответ дляIncol
А то мабуть расєя винна, що у нас комунікації в дірках і роками не міняні, не латані, а гроші під те мабуть списувалися. Був у нас не тривалий час мером в Києві Олександр Попов, так от я йому безмірно вдячна за те, що прий ньому на Троєщині кардинально замінили теплотраси. Викопали старі труби, яки видавали такі тепловтрати, що взимку всю теплотрасу було видно неозброєним оком, собаки спали-грілися і трава росла. Після цього нарешті в квартирі стала нормальна температура, але ж це невеличкий приклад, а саме це і є досить вагомою причиною того, що зараз приходиться латати латане, а воно просто не тримається. То хто в цьому винен, вороги ?
А ще, дякуючи йому, була запущена кільцева електричка і я з Троєщини в Аеропорт Жуляни доїздила за годину замість двох в одну сторону, в теплі, сидячи і за графіком.
Ну які теплотраси, який може бути стан теплогенерацій, якщо по ним луплять без кінця? Розбита котельня, але гарні теплотраси вас якось гріють більше? Треба робити малі котельні на декілька будинків, автономні, децентралізовані, щоб один удар не впливав на весь район. Але щоб це зробити скільки треба грошей?
Magnifique_• 17 января в 23:31
Ответ дляPrervana
Да у нас все коммуникации, вся инфраструктура на ладан дышит. Показывают в телеге люди щитки внутридомовые, которые дымят-искрят - мама мия, как это работало вообще? Там кошмар, всё допотопное, на скрутках, пауки и мыши ипуцца в тех щитках... Столица, 21 век! Трубы эти жуткие, которые лопаются - да они еще Брежнева помнят, те трубы...
Возвращайтесь уже в Запорожье, не мучайтесь Києвом.
Оно все работает 4 года в условиях войны, а такое как вы описываете, не могло бы и работать и в мирное время.
Борисфенка• 17 января в 23:31
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
Тобто факт гвалтування ви таки визнаєте. Те, що міжнародне право здохло, таки факт, це очевидно.
Тому ви пропонуєте розслабитися і отримувати задоволення від згвалтування всієї країни?
_Alekssandra_• 17 января в 23:32
Ответ дляГимли
Ну ведь красивые же парки получились) разве красота этих парков не согревает в такие морозы ?
Не согревает, к сожалению
lekon-lekon• 17 января в 23:33
Ответ дляJust a crow
Я уже написала что не смотрю марафон, да и новости меня мало интересуют, мне интересно видеть реальность такой, какая она есть на самом деле, а не через призму того что увидел кто-то своими глазами и передал уже в своём понимании увиденное
Господи поможи, всєй правди мы не знаєм
Борисфенка• 17 января в 23:34
Ответ для_Alekssandra_
А оце що?
’Вот у меня сутки света нет, когда он есть в других домах. путин виноват, серьёзно?’.
Балістичні ракети зруйнували ТЄЦ і енергооб´єкти, критично впала напруга в електромережах.
І ви така, як Пилип з конопель ’То не Путін, москалі ні при чому’.
Це називається паскудна ворожа пропаганда.
Маска-0b9f• 17 января в 23:34
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
lekon-lekon• 17 января в 23:35
Ответ дляNoella_
Так хуйло ж саме сказало, що напали на Україну, бо готувалось нападєніє. Вы чого не звіряєтесь з шефом?
Mariya Prokhorova• 17 января в 23:35
Ответ дляPrervana
Думаю, что к работяге электрику, который за троих пашет и латает этот пиндец за очень скромную зарплату - претензий нет ни у кого.
Ім підняли зарплатню і дуже вагомо , але це правильно і велика їм дяка за їх труд
_Alekssandra_• 17 января в 23:36
Ответ дляБорисфенка
А оце що?
Света сутки нет и это правда, а не пропаганда.
Хотелось бы, чтобы это было пропагандой, но нет.
И, заметьте, я вам не хамлю и вас не оскорбляю.
Mariya Prokhorova• 17 января в 23:36
Ответ дляMiss Lisi4ka
Я им готова руки целовать этим обычным мужикам работающим за 3 копейки и собирающим систему обратно с говна и палок.
У них не 3 коп зарплата , а так велика їм подяка
Ответ дляPrervana
А чого у людей труби порвало і зараз це прям просто колапс, бо відповідні на місцях ’органи-управляючі компанії’ не підняли свої дупи і не злили воду з систем, а зараз це просто катастрофа. Але всі ці ЖЕКи/ОСББ/УК справно брали роками з людей гроші, а не виконали найважливіший перший пункт інструкціїї, який мали б зробити! У нас в 4-00 в ту ніч вгепало найсильніше, пропало світло, а протягом години було чутно, як спустили воду. Знову згадаю ’старі’ часи, як ми заселилися в цей будинок. Щоночі по стояку на загальному коридорі проривало трубу і вода цівкою лилася на підлогу, ми з сусідкою по пів ночі то все вигріблаи. Приїздила аварійка, забивали сірника в ту дірку і ’ад´ю’, аж поки нам не вирізали шмат труби і не замінили на новий, аварійку ми викликали з завидною регулярністю. Так воно і кругом трималося ’на сірнику’, потрібно було щось робити, а не думати, що на авось само якось вирішиться.
Борисфенка• 17 января в 23:36
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
Чоловік сказав - дитину в окупацію не привозити. Та й мене пристрелять в перший день окупації, мій фейс давно засвічений всюди.
То це я і Фаріон змусили москалів Україну знищувати?
your style• 17 января в 23:36
Ответ дляjuisy2010
До чого тут ви ? До чого тут українці? Хто ви така, і що б ви могли вирішити в даній ситуації? Все вирішили без українців. Що тут не зрозуміло?