вентиляторная• 18 января в 11:07
Куди можна поїхати самій без знання мови закордон?
Розумію,що життя в Києві сама не вивезу,тому що батрачитися цільний день на важкій роботі,щоб було куди приїхати просто поспати та помитися і більше нічого ти собі не дозволиш із тих грошей це не життя,а знущання
Можливо є якісь там роботи із проживання на місці?
вентиляторная
• 18 января в 13:05
Ответ дляТанго утрьох
А почему не в Германию, на выплаты? Никто из советчиц там не живет под забором, у всех крыша над головой.
А хто платить там за цю кришу?
вентиляторная
• 18 января в 13:06
Ответ дляТочу ляси
Норвегія платить норм грошей, людей навіть клімат не лякає, типу мову вчать і гроші отримують.
І в Києві роботи вистачає, кожна Фора, яких повно, шукає працівників, 20-25 зп в залі виходить в залежності від зайнятості, так, не багато, але варіант.
Це не гроші,а пахати потрібно весь час
вентиляторная
• 18 января в 13:06
Ответ дляКаваЗМолоком
там затраты выше
Із житлом знайти роботу
А_мій_самий_самий• 18 января в 13:08
Ответ длявентиляторная
Написано в оголошенні про роботу так
Это вы в Украине такое прочитали? Так это мошенники. Никакой работы у вас не будет, как и рабочей визы
вентиляторная
• 18 января в 13:11
Ответ дляКоко На Страже
Как думаете, вы найдете работу с хорошей зп, чтоб жить не тужить, если не способны даже погуглить это все, а спрашиваете на советчице?
Я гуглила ,із чого ви взяли,що не гуглила?
вентиляторная
• 18 января в 13:13
Ответ дляГейТуда
Знайома їздить з квітня по жовтень в Польщу на різні посадки і збирання врожаю.Треба пахати важко з 6-21,але дають кімнату і зарплата є.Ну,додому привозить,за них пару міс тут живе.Далі знов іде
Це без вихідних працює?
вентиляторная
• 18 января в 13:14
Ответ дляКому там слова не давали
А де Ви зараз працюєте? Де живете?
На кухні працюю,живу поки що безкоштовно,але треба щось думати куди далі
вентиляторная
• 18 января в 13:16
Ответ дляКому там слова не давали
Та ні, ну шо Ви! Доглядальниця працює з 9 до 18. Решту часу підопічний не потребує догляду, не пісяє/не какає, їсти і пити не просить, ліки не приймає.
Я думала вони змінюються
Свекруня• 18 января в 13:27
Ответ длявентиляторная
Знаю на дуже примітивному рівні ,деякі слова та фрази розумію ,сама можу щось елементарне спитати і не більше
І вчити немає коли вже ,бо на роботу завтра із 9 до 22
Для некваліфікованої роботи - з головою. Тоді радила б північну європу, де всі знають англійську
Свекруня• 18 января в 13:31
Ответ длявентиляторная
Я думала вони змінюються
Все дуже залежить від країни.
Я в Фінляндії, нараховую зп робітникам теплиці. Овертайм - це не примусово, бажаючих вистачає. Але більше 8г/добу - оплачується +50%, більше 10г +100%, більше 40г/тиждень +50%, більше 48, а також неділя та національні свята +100%.
Тому тримати людину десь цілодобово дуууже невигідно, як бачите
вентиляторная
• 18 января в 13:32
Ответ дляА_мій_самий_самий
В Греції,а в чому шахрайство?
Кому там слова не давали• 18 января в 13:49
Ответ длявентиляторная
Якщо працюєте на кухні, швидше за все харчуєтеся безкоштовно або за символічну ціну, плюс безоплатне житло.
Ви насправді думаєте, що десь будуть кращі умови ніж маєте зараз?
МаксХмара• 18 января в 18:28
Ответ длявентиляторная
А далі влаштовують на роботу?
Помогают найти , так же сами можете искать
МаксХмара• 18 января в 18:29
Ответ длявентиляторная
А хто платить там за цю кришу?
Сама Германия и платит
вентиляторная
• 18 января в 21:59
Ответ дляКому там слова не давали
Безоплатне житло в мене не через роботу і воно не безкінечно
Не харчуюсь я там нічим
МаксХмара• 18 января в 23:29
Ответ длявентиляторная
За квартиру?
Ну да , до марта 27 года , потом еще не решили как будет