Коренная киевлянка• 18 января в 16:59

Купила терку крауф, отпадает ручка

Пздц. Прошлая тёрка за три копейки с авроры в ней нечего не отпадало купила в епицентр крауф за 266, отпадает ручка. Можно ли вернуть если уже срезана с неё картонка упаковка? Чек есть
мегамоСГ• 18 января в 17:00
Врядли
Гуляю босоніж• 18 января в 17:04
Звертайтеся.А там скажуть,чи можна повернути.Якщо не користувалися,то думаю можна
Тішуся неперетішуся• 18 января в 17:09
Пробуйте вернуть как брак. Но чек нужен
Тріль!• 18 января в 17:10
В Німеччині нема ніякого Krauff, як і в Швейцарії Vinzer.
Krauff це китай з німецькою назвою,зареєстрований в Німеччині.І орієнтований на покупців з територій колишнього СРСР
автор Коренная киевлянка • 18 января в 17:10
Ответ дляТріль!
Сковородка вроде норм у меня крауф
ivareka• 18 января в 17:11
Напишите им , думаю вернут деньги или новую вышлют.
Тріль!• 18 января в 17:12
Ответ дляКоренная киевлянка
Сковородка вроде норм у меня крауф
Так в мене і Vinzer норм. Я просто дала вам зрозуміти, що це за посуд. Не сприймайте його за німецький. Німеччина-це лише країна реєстрації. Такий собі маркетинговий хід.
автор Коренная киевлянка • 18 января в 17:12
Ответ дляivareka
А куда писать. Я в магазине пришла и купила
Тріль!• 18 января в 17:15
Ответ дляКоренная киевлянка
В Епіцентрі поміняють без питань.
Паспорт тільки візьміть,бо раніше вони ксерили.Зараз не знаю точно.
ivareka• 18 января в 17:14
Ответ дляКоренная киевлянка
На адрес их или в магазин как выше советуют подойдите, будет быстрее.
автор Коренная киевлянка • 18 января в 17:15
Ответ дляТріль!
В Епіцентрі поміняють без питань.
А то что срезала картонку?
ivareka• 18 января в 17:17
Ответ дляКоренная киевлянка
А то что срезала картонку?
Ну так вы же не виноваты, что товар некачественный. Не в картонке же ей пользоваться.
Тріль!• 18 января в 17:18
Ответ дляКоренная киевлянка
А то что срезала картонку?
Та нічого. Вам поміняють на нову. Якщо там нема слідів що ви по ній молотком гатили,або переїхали авто).
А вона точно відвалилась?Може вона і має зніматись?
автор Коренная киевлянка • 18 января в 17:20
Ответ дляТріль!
Она плохо держиться. Она типа вставляется в пазы
Біток чи ефір?• 18 января в 17:20
Эргономичная ручка - заявлено, как преимущество) а что там под ней написано, не вижу
Тріль!• 18 января в 17:25
Ответ дляКоренная киевлянка
Ви наступного разу перед покупкою, читайте відгуки, бо... навряд вам обмін допоможе. Вимагайте повернення коштів, або доплатіть і купіть іншу.
автор Коренная киевлянка • 18 января в 17:26
Ответ дляТріль!
Да, я почитала уже после покупки. Я и подумать не могла что к покупке тёрки надо изучать отзывы(((
Тріль!• 18 января в 17:28
Ответ дляКоренная киевлянка
Китайці такі собі конструктори.Сковорода то одне-важко щось накосячить,а от терка це вже мабуть для них складно)
автор Коренная киевлянка • 18 января в 17:28
Ответ дляТріль!
Капец, с авроры тоже китаацы и там силой не отодрать ту ручку. Купила на свою голову ((
Тріль!• 18 января в 17:28
Ответ дляКоренная киевлянка
В Аврорі теж раз на раз не приходиться.
ЗдесяЯ• 18 января в 18:00
Ответ дляТріль!
О, нарешті є підтвердження, що я не помилялася, коли декілька років тому тут писала, що це все китайщина - за що мене висміювали і обвинувачували в неспроможності купити ці «німецькі» всесвітньо відомі бренди.
Дружная семейка• 18 января в 19:48
Купила СССР
Новая. Ничего не отпадает. Довольна, после китайских и укр. ширпотреба.