ДолькиКабана• 19 января в 12:26

А кто видел интимное видео Тополи?

Что там? Кто её шантажирует?
Бронетапці• 23 января в 23:36
Ответ дляАнчо Ус
Немає ніяких відео, це тупо піар. А хитрожопі ще й 15 баксів хочу на лохах зароби. Є декілька скріншотів зі схожою на неї жінкою, але 100% сказати що то вона неможливо
Я сьогодні бачила одне з тих відео
Звісно 15 баксів я б ніколи не запитала, але в мережі гуляє годинне відео, по ходу саме лайтове. Я його сьогодні бачила
Дивне створіння• 23 января в 23:58
Ответ дляБронетапці
Я сьогодні бачила одне з тих відео
Где ссыль
Бронетапці• 24 января в 00:00
Ответ дляДивне створіння
Где ссыль
Удалено администрацией...
Я Головна• 24 января в 00:08
Ответ дляДиректриссимо
Там не має кіна для дорослих, не має крупних планів, все знято з одного ракурсу. Там ще є діалог, вона впізнавана на відео, обличчя гарно видно і голос її
Цікаво, хто ж так зуб наточив на співачку? Чи це банда і збіг випадковий чи дійсно хтось замовив. Підло:-(
Дивне створіння• 24 января в 00:25
Ответ дляБронетапці
Удалено администрацией...
Ага , дякую , посмотрела таке шось . Чувак какой то амебный .

И где ему 18? Там явно больше 25
Шпондєр• 24 января в 01:12
Скажите, кого еще плющит от от названия этой темы в топе уже который день))? А)?
Тополиный пух... блин..
Все будет, но потом• 24 января в 03:10
Ответ дляВишнёвая Леди
Дженифер лоуренс мировая звезда как то ж пережила свои слитые фотки, где она обконченая в камеру улыбается, и алена пережила бы. Чи не звезда
Опа, где глянуть, интересно
Чарівне зіллячко• 24 января в 04:57
Ответ дляБронетапці
Удалено администрацией...
Спасибо, добрый человек 🤣
Ну, мое мнение, хрень а не секс. Смотрела на х1,5 и перемотке. Чувак с незаинтересованным отстранённым видом, страсти ноль, тюбик лубриканта зачем? Из позитивного могу отметить тело Алёны, молодец, держит в форме. Размер члена у парня норм, но сам парень никакое.
Вишнёвая Леди• 24 января в 08:43
Ответ дляВсе будет, но потом
Опа, где глянуть, интересно
Да этой истории сто лет в обед ) это был крупный слив фото звезд. В основном там фото в купальниках было дома или на яхте. И только у лоуренс фотки с обконченым лицом. Покопайтесь в инете, думаю их еще можно найти
Вишнёвая Леди• 24 января в 08:54
Ответ дляБронетапці
Удалено администрацией...
Спасибо, очень тухло)
Директриссимо• 24 января в 09:28
Ответ дляБронетапці
Удалено администрацией...
Цікаво, з якою ціллю ви це поширюєте?
Директриссимо• 24 января в 11:44
Ответ дляБронетапці
Удалено администрацией...
Бронетапці• 24 января в 11:47
Ответ дляДиректриссимо
Цікаво, з якою ціллю ви це поширюєте?
Удалено администрацией...
Директриссимо• 24 января в 11:50
Ответ дляБронетапці
Удалено администрацией...
То ви вже на собі випробували, що всім так наполегливо радите? до речі, я все заскрініла і в тік тоці кину це Тополі, нехай піде до кідстафу візьме ваш нік, і прийдуть вам листи щастя з суду і з поліції, за розповсюдження
Директриссимо• 24 января в 11:51
Ответ дляБронетапці
Удалено администрацией...
Надіюсь вам вже вліпили бан
Бронетапці• 24 января в 11:52
Ответ дляДиректриссимо
На кого цей цирк розрахований?)
Примітивно
Директриссимо• 24 января в 11:53
Ответ дляБронетапці
На кого цей цирк розрахований?)
Примітивно
Цирк тут ви влаштували з розповсюдженням порно контенту. Тепер чекайте
Директриссимо• 24 января в 11:57
Ответ дляБронетапці
На кого цей цирк розрахований?)
Примітивно
Нарешті, бан, тепер пишіть відкрито, ну а шо
Медсестричка• 24 января в 11:59
Ответ дляКараПузовна
А вона в 14 років зрозуміла, що потрібно дати, щоб бути на сцені.
А Альоша в 15 зрозуміла, але тут її в ранг святих возносять. Так, так, саме 15 було Олені Тополі, коли вона почала мутити з одруженим Вадимом Лисицею
Додаю напруги• 24 января в 12:12
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
Директриссимо• 24 января в 12:34
Ответ дляДодаю напруги
Удалено администрацией...
Додаю напруги• 24 января в 12:47
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
Бронетапці• 24 января в 13:00
Ответ дляДиректриссимо
Ви не в змозі контролювати свої емоції. Це не нормально)
Директриссимо• 24 января в 13:06
Ответ дляДодаю напруги
Удалено администрацией...
Директриссимо• 24 января в 13:08
Ответ дляБронетапці
Не нормально розповсюджувати порнографію, як зробили це ви. А мати на це обурюючу реакцію це нормально. Мене дивує, що це робить жінка. Чи в вас свого особистого життя не має, що так відверто розповсюджене про інших? Дніще
Кров з молоком• 24 января в 13:35
Ответ дляДиректриссимо
Тобто Вам можна дивитися чуже відео (що Ви і зробили, судячи з Ваших попередніх коментарів))), а інших за це засуджуєте?))

Чому ж Ви не проігнорували чужі інтимні, особисті відео?
Цікавість - вона така...
Кров з молоком• 24 января в 13:37
Ответ дляДиректриссимо
А у Вас?
Що рухало Вами, що Ви подивилися чуже порно?)
Вишнёвая Леди• 24 января в 14:00
Ответ дляДиректриссимо
Там не має що піднімати, безпристасний секс, таке враження, що подружня пара, яка разом 20 років
Я тоже так подумала, когда увидела. Очень скучно и тухло. И он такой себе молодой любовничек
Директриссимо• 24 января в 14:32
Ответ дляКров з молоком

Цікавість - вона така...
Шановна, я обурююсь розповсюдженням посилання на порнографію. Якщо ви самі знайдете посилання, то ваша справа, дивиться чи ні. Я прокрутира і побачила те, про що писала. Але розповсюджувати то дніще
Директриссимо• 24 января в 14:33
Ответ дляКров з молоком
А у Вас?