вкрации• Изменено 10 июня в 23:28

Ви нервуєте перед поїздками?

Чогось останнім часом, якщо кудись треба їхати, то я починаю нервувати вже за добу. Не знаю що з собою зробити.
Як ви проживаєте цей момент?
сою не люблю• 10 июня в 23:27
Так

Ищу-брожу• 10 июня в 23:28
Да, ночью почти не сплю и не только перед поездками, перед какими-то событиями. На этот случай таблетки принимаю
Шпондєр• 10 июня в 23:28
Те саме
автор вкрации • 10 июня в 23:29
Ответ дляИщу-брожу
Оо, це і я так. Може під ранок на якусь годинку задрімаю і все.
автор вкрации • 10 июня в 23:29
Ответ дляИщу-брожу
Які таблетки?
Аннуитет• 10 июня в 23:29
Так(( їжджу дуууже далеко, з маленькою дитиною.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 10 июня в 23:30
І я нервую
Ищу-брожу• 10 июня в 23:30
Ответ длявкрации
Да, это ужасно утомляет( какая-то перевозбужденная нервная система и ничего не можешь сделать
автор вкрации • 10 июня в 23:30
Ответ дляАннуитет
Я по-різному їжджу але нервую і за короткі поїздки також

автор вкрации • 10 июня в 23:31
Ответ дляИщу-брожу
Ага, вже і щось роблю, ввечері відволікаюсь як можу, а толку 0.
Аннуитет• 10 июня в 23:31
Ответ длявкрации
Є таке. Але тепер, коли я в дорозі по 2 повних дні, короткі поїздки по Україні мені вже не такі страшні)) певно, усе в порівнянні
Ищу-брожу• 10 июня в 23:31
Ответ длявкрации
Які таблетки?
Мне психиатр прописывал курсом Триттико, после Атаракс ситуативно, вот на такие случаи. Если не успеваю восполнить запас, пью Сонмил, но даже после половинки я как тряпочка на утро
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 июня в 23:33
тільки коли їду з дітьми і вони гальмують) як правило це поїздки на дачу і з дачі додому. Але не тривожусь, а дратуюсь.
Всі інші подорожі люблю.
Шлях до зірок• 10 июня в 23:33
Да, на этапе сборов, чтобы ничего не забыть, все продумать, распланировать, успеть, сейчас поехать куда то это сто пересадок, границы, очереди, нервирует планирование. А когда уже села и начала ехать - уже от меня ничего не зависит, расслабляюсь
Скляна миша• 10 июня в 23:36
Да,и хочу по большому((
Миллениалка• 10 июня в 23:38
Так, все життя і в туалет бігаю.
Дуб береза• 10 июня в 23:38
Нападает діарея, це просто жах.
Більш менш• 10 июня в 23:46
Ні, за час війни їжджу дуже багато. Тому вже не нервую. Єдине боюся літати, тому якщо це літак, то так, це для мене стрес.
автор вкрации • 10 июня в 23:46
Ответ дляСкляна миша
Да,и хочу по большому((
І я так
І поки в поїзд не сяду, то можу ще й на вокзалі в туалет бігати.

Два-три тижні і фсьо• 10 июня в 23:50
Постійно. Заздалегідь хочеться їхати, планую поїздку, радію. Коли приходить час їхати - нерви, поганий настрій, хочеться все відмінити. Ненавиджу ці свої почуття, нема в мені легкості
автор вкрации • 10 июня в 23:53
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Теж коли планую, то радію і не з-під палки це роблю. Не знаю, чого так психіка крутить з нами вже перед самим від´їздом. В підсумку так розпереживаєшся, що вже не радий, що почав це все.
Ох, дівчатка, я хоч така не одна. Бо думала, що це я тільки так дурію
автор вкрации • 10 июня в 23:56
Ответ дляБільш менш
Літак то мій кошмар, літала всього двічі за життя. Аж бліда була від постійних панічних атак.
Не зацілована• 11 июня в 00:08
Я нервую так, що навіть починаю думати нахрін мені здалася та поїздка на море, наприклад. Могла ж собі жити рівно і спокійно. Подруга каже, що це тому, що я рідко куди їду. Ось вона кожні два тижні десь їде, летить і пливе, тому й не хвилюється взагалі
Ліплю вареники• 11 июня в 00:17
Нет, не нервничаю. Всё зараннее организовываю и спокойно еду. Но я не тревожная.
Я пані прохана...• 11 июня в 00:20
Да,при чем очень часто.Вот это все в башке и ночью тоже.Не могу уснуть долго,потом утром как развалина(
Мамина квіточка• 11 июня в 01:37
за добу до перестаю їсти і спати, але це все життя так
автор вкрации • 11 июня в 07:00
Ответ дляМамина квіточка
А в дорозі вже ж їсте? Бо як же ви їдете добу, наприклад, без їжі?
автор вкрации • 11 июня в 07:01
Ответ дляМамина квіточка
Я коли студентка була, то рідко таке було. А зараз 40 років, то кожен раз.
Цикавенная• 11 июня в 08:43
Нервую, бо останні рази, коли їздила машиною в Литву з України, перший раз лопнув тормозний шланг на трасі, потім фара перегоріла, а останній раз взагалі рульова рейка лягла і кермо заблокувалося прямо на польському кордоні, ото був квест. Тому хвилююся, щоб нічого не зламалося, бо стрес тоді отримую капітальний, останнього разу -3 кг за 2 дні з тією рейкою рульовою втратила.
автор вкрации • 11 июня в 09:17
Ответ дляЦикавенная
Чи зараз якщо тривога і висадять десь у полі, це в кращому випадку.