Клептоманка• 19 января в 16:24
Манікюр
Ой вибачте не в 11:00🤣
Хто зрозумів, той хрозумів
Клептоманка
• 19 января в 23:24
Ответ дляЖінка з перцем
Удалено администрацией...
До тебе виїхала ОЧЕВИДНО 😅😉
ОЧЕВИДНО одинока тут ти- нема куди таки яд діти, того кидаєшся на незнайомих людей в коментарях анонімно.
А в мене все нормально з світосприйнятям, почуттям гумору і реакцією на таких як ви - пофіг, побризгай, може полегшає😉
Жінка з перцем• 20 января в 01:16
Ответ дляКлептоманка
До тебе виїхала ОЧЕВИДНО 😅😉
Удалено администрацией...
Клептоманка
• 25 января в 07:44
Ну хз хто тут ганьбиться😅
Я скільки часу на кідстаф і жодного разу не подумала навіть ’ригачку’ комусь поставити. Не цікаво - не читаю, йду далі.
А ті хто ставить, то в них не все ок з головою.
Мене то маааало хвилює, а тебе от мучить бачу - все не можеш про неї заспокоїтись і тягнеш далі в діалог .