kwomaster7• 20 января в 14:19

Займаєтесь інвестуванням?

Добрий день !
Хто із Вас займається інвестуванням, чи кладе гроші на депозит ?
Цікавлюся цією темою, можливо хтось із вас досяг успіху в цьому ?
КотоВовна• 20 января в 14:31
Удалено администрацией...
автор kwomaster7 • 20 января в 14:33
Ответ дляКотоВовна
Удалено администрацией...
Бгато заплатити ?
Merilyn• 20 января в 14:37
Я инвестирую в свою голову , чтобы сейчас с ума не сойти и не спиться.
Инвестирую в свое ментальное и физическое здоровье.
Плюс в ребенка аналогично.

На мой взгляд это сейчас самое важное.
КотоВовна• 20 января в 14:37
7800 грн
Merilyn• 20 января в 14:39
Ответ дляКотоВовна
Удалено администрацией...
Не платила бы никому точно...инфы бесплатной и так достаточно лучше потратить время на фильтр.
Merilyn• 20 января в 14:39
Ответ дляКотоВовна
7800 грн
Без созвона просто оплатили или менеджер звонил?
КотоВовна• 20 января в 14:40
Ответ дляMerilyn
В мене була вільна сума і не було вільного часу. В цій сфері стільки розводу, що з фільтром треба дуже заморочитись.
КотоВовна• 20 января в 14:41
Ответ дляMerilyn
Ніхто не дзвонив, не писав, телефон не відповідає, повідомлення про проблему на сайті не допомогло.
Merilyn• 20 января в 14:50
Ответ дляКотоВовна
Вы хотите заплатить, чтобы вам сказали пойдите туда и вам там заплатят?

А какой у вас доход, что вы так легко отдали 7800?
Merilyn• 20 января в 14:50
Ответ дляКотоВовна
Сочувствую.
Merilyn• 20 января в 14:53
Колись одного разу була вільна сума поклала на депозит. Невеличка сума але дійсно вільна на той час. Ледве забрала - їздила декілька разів, поки віддали то пронос в них то золотуха.

Більше не кладу

Чоловік теж клав потім ледве забрав.
Але кожен з нас вчився на своїх помилках.
КотоВовна• 20 января в 14:56
Ответ дляMerilyn

Нє. Я нову сферу завжди починаю дивитись з оглядового курсу. Мені так зручніше. Отримати базове уявлення на основі кимось структурованої інформації. Бо зариваюсь в деталі і не доводжу до кінця інакше.

Дохід середній, але з кожної з/п декілька тисяч в банку моно відкладаю на саморозвиток.
Coffee is Love• 21 января в 13:52
Депозит - це не про інвестування