лаМпочка• 20 января в 16:52

Питание на ИВ

Вы придерживались строгого правила 3-х часов?
Как это сделать если моя обжорка требует добавки уже через полтора-два часа
ЯблокоРаздора• 20 января в 16:53
А одне годування ви до ситості годуєте чи по мл?
Акукарача• 20 января в 16:53
Водичку дать
Щедрик ведрик• 20 января в 16:54
Годувати ГВ, а не штучною хімією.
ГейСюда• 20 января в 16:56
Ответ дляЩедрик ведрик
Годувати ГВ, а не штучною хімією.
Это уже как у кого получается
автор лаМпочка • 20 января в 16:59
Ответ дляЯблокоРаздора
По миллилитрам. Мне педиатр сказала что норма в 3 недели 60-90мл смеси за раз. Я делаю сейчас такой объем, иногда не доедает, иногда выпивает всё. Если дать больше икает сколько столбиком не держи, и срыгивает
Щедрик ведрик• 20 января в 17:00
Ответ дляГейСюда
Это уже как у кого получается
Ситуацій коли дійсно неможливо ГВ- мізер, у порівнянні із кількістю просто лінивих мам, котрі не хочуть напружуватися і надагоджувати ГВ.
Але зараз набіжать іншіі ліниві мама і будуть доводити що порошки з банок нічим не гірші за ГВ.
А КС чи поганий набір ваги прекрасний привід для харчування з банок...
Ms. Скромность• 20 января в 17:02
Ответ дляЩедрик ведрик
ви не знаєте ситуацію автора і взагалі що це за знецінювання??? Мами однаково хороші для своїх дітей і на ГВ і на ШВ, так що перестаньте бризкати слиною
Щедрик ведрик• 20 января в 17:06
Ответ дляMs. Скромность
Ні! Не однаково хороші!. Оно дитина то не наїдається, то назад вертає, бо не може з тим розведеним порошком впоратися.
Ms. Скромность• 20 января в 17:08
Ответ дляЩедрик ведрик
Боже яке кончене......
Неначасі• 20 января в 17:11
Ответ дляЩедрик ведрик
А ви така розумна і не лінива, тому що трьох діточок до першого класу цицей годували?
Щедрик ведрик• 20 января в 17:11
Ответ дляMs. Скромность
Боже яке кончене......
Але страджає дитинка автора... Продовжуйте її підтримувати в тому...
Міряно-переміряно• 20 января в 17:12
Ответ дляЩедрик ведрик
Через таких притирених як Ви я себе вважала недомамою, коли дитина кинула в 6 міс груди. Опам´ятайтеся.
Ms. Скромность• 20 января в 17:14
Ответ дляЩедрик ведрик
страждаєте тут тільки ви, бо необізнана і жорстока людина! На вашій мові : засунути цицьку в рот не означає бути хорошою мамою, абсолютно!!! Це всеодно що сказати, що ви погана мама бо не полетіли зимувати з дитиною на Балі, а хтось полетів і дупу на пляжі гріє
Щедрик ведрик• 20 января в 17:15
Ответ дляНеначасі
Годують грудьми до того як прикорм стане основною іжею. Зазвичай це коли дитина вже вміє жувати і всі види прикорму в раціоні . Десь 1,5-2 років. Годувати ГВ далі немає фізіологічного сенсу.
Будь який нормальний педіатр вам це підтвердить. Як і будь який нормальний буде проти ШВ немовлят.
Щедрик ведрик• 20 января в 17:18
Ответ дляМіряно-переміряно
6 міс ГВ це вже непоганий результат. Тож як раз тут ви зробили наголовніше правльно. З 6 міс вже починається прикорм, найскладніший етап все ж таки був на ГВ.
Щедрик ведрик• 20 января в 17:21
Ответ дляMs. Скромность
Як ловко ви, заради виправдання ліні, підміняєте базову, життєво необхідну потребу немовляти в ГВ розвагами на Балі... Якщо для вас то рівноцінні речі, то цілком зрозуміло чого вважаєте ШВ нормальним.
Ms. Скромность• 20 января в 17:26
Ответ дляЩедрик ведрик
Для мене рівноцінні речі не знецінювати інших людей! Не обзивати жінок поганими мамами бо вони не відповідають моєму стандарту. Як можна бути такою злою людиною? Навіщо ви принижує те жінок називаючи їх лінивими за ознакою годування. Це просто треш
Щедрик ведрик• 20 января в 17:31
Ответ дляMs. Скромность
А для мене треш підтримувати дії від котрих дитині явно погано. Дитинка автора, не може переварити ШВ- то зригує, то голодна. А ви це підтримуєте. Дитина нічого не може вдіяти. Тільки терпіти. А ви це заохочуєте і виправдовуєте, прикриваючись толерантністю і турботою.... Оце треш...
Ms. Скромность• 20 января в 17:32
Ответ дляЩедрик ведрик
Скажіть будь ласка, ви тупа?
все по ГОСТу!• 20 января в 17:33
Ответ дляЩедрик ведрик
Годувати ГВ, а не штучною хімією.
Если вы не живёте в диком лесу и не выращиваете и добываете все сами, то в вашем гв химии побольше чем в ив будет
Щедрик ведрик• 20 января в 17:35
Ответ дляMs. Скромность
Скажіть будь ласка, ви тупа?
Скажіть будь ласка, а ви завжди при відсутності аргументів переходите на особистості?
все по ГОСТу!• 20 января в 17:38
Ответ дляЩедрик ведрик
Я подозреваю, что страдает ваша дитинка, с такой агрессивной, категоричной и узколобой мамой. А питание - то мелочи
Ms. Скромность• 20 января в 17:38
Ответ дляЩедрик ведрик
Ви вже в гуляли своє біле пальто, навіть не хочу шукати аргументи для настільки тупої людини. Ще раз вам кажу, в ситуації де жінки в неймовірному стресі народжують дітей і за будь яких обставин обирають ШВ ні ви ні будь хто не може і не має права називати їх поганими мамами, зрозуміло! І я можу не тільки на особистості перейти, а й поза вуха надавати коли люди ставлять під сумнів речі які їх абсолютно не стосуються
Життє Бентежне• 20 января в 17:38
Ответ дляЩедрик ведрик
Белое пальто снимите и корону подправьте. Вас в теме не спрашивали о вашем методе кормления, если что
Щедрик ведрик• 20 января в 17:42
Ответ длявсе по ГОСТу!
Порошок з банки отримується і від корівок, козочок,що пасуться на полонинах диких Альп з ідеальною екологією?
Але чомусь дитина автора такий прекрасний порошок важко перетравляє... От же ж... Певно не знає, що то для неї краще за материнське молоко. Адже такий прекрасний, хімічно чистий порошок!
автор лаМпочка • 20 января в 17:47
Ответ дляЩедрик ведрик
Годувати ГВ, а не штучною хімією.
У меня с самого начала было мало молозива, чтобы кормить ребёнка, потом мало молока, ребёнок кричал, висел на груди, облизывал руки. Неонатолог ещё в роддоме настояла на кормлении смесью, так что можете не рассказывать мне чем и как кормить, вопрос был не в этом.
К слову срыгивают и икают дети и на гв, если переедают. Удивительно что вы не знаете таких элементарных вещей
все по ГОСТу!• 20 января в 17:43
По теме, которою загадила неадекватка:
Выдерживайте паузу, желудок должен отдыхать между кормлениями смесью. Подберите пустышку, ребёнок скорей всего хочет сосать, а не есть
Щедрик ведрик• 20 января в 17:45
Ответ дляMs. Скромность
Історично як раз у війну матері навпаки намагалися попри все встановити ГВ бо це гарантувало дитині стабільне і безпечне, природне харчування. Бо мама в крайньому випадку може поїсти холодне, сире, не регулярно. А дитині потрібно тепле і безпечне материнське молоко . Тому ШВ у війну навпаки це ще додатковий ризик для дитини.
все по ГОСТу!• 20 января в 17:47
Ответ дляЩедрик ведрик
Не перекручивайте, не выйдет. Не более химический, чем ваша сиська. С одной лишь только разницей. Вам бы посмотреть анализы на витамины и микроэлементы детей на гв и сравнить их с анализами детей на хорошем качественном ив... вы бы себе глаза выковыряли, потому что прозреть - это не для вашей натуры.
все по ГОСТу!• 20 января в 17:50
Ответ дляЩедрик ведрик
Сравнили жопу с ладонью. У нас такая война, когда автору выдают 150 грамм хлеба в сутки, а смеси не достать?

Капец, больше не буду этому чуду отвечать