Напланетянка• Изменено 20 января в 22:01

Оце я лох. Про бішофіт

Начиталась в інтернеті про користь ванн з бішофітом. Замовила на сайті того бішофіту різних видів, вже уявляла як в ванні кайфуватиму і оздоровлюватимусь. І поки посилка ще їде, вияснила що магнію хлорид, з якого цей бішофіт і колотять - це та ж сама хімія, якою вулиці посипають від снігу ))

Піду по дорозі покачаюсь, оздоровлюсь трохи )
Чупокабра• 20 января в 22:02
Магний полезный, все ок

Бокс-орун• 20 января в 22:03
Там є обмеження по часу , десь хвилин 15 і все, а потім змити обов’язково тіло чистою водою
Анонимус Я• 20 января в 22:04
Мені свого часу дуже підтягнули здоров´я для сина. Брала на мейкапі звичайний не фарбований. Порадив лікар
автор Напланетянка • 20 января в 22:05
Ответ дляАнонимус Я
а які проблеми по здоровʼю були?
Княгиня пітьми• 20 января в 22:09
О, напомнили, и я хочу теперь))
Когда то брата им лечили, не помню от чего, но помню что помогал.
Анонимус Я• 20 января в 22:09
Ответ дляНапланетянка
а які проблеми по здоровʼю були?
Судоми, заікання, гіпотонія.
автор Напланетянка • 20 января в 22:11
Ответ дляКнягиня пітьми
О, напомнили, и я хочу теперь))
там на сайті ще діє акція до 30 січня
Княгиня пітьми• 20 января в 22:12
Ответ дляНапланетянка
там на сайті ще діє акція до 30 січня
Намекните что за сайт?
автор Напланетянка • 20 января в 22:12
Ответ дляКнягиня пітьми
Намекните что за сайт?
Полтавський

Княгиня пітьми• 20 января в 22:17
Ответ дляНапланетянка
Полтавський
Спасибо ❤️
Кукусики• 20 января в 22:19
Я брала Полтавский, шикарная вещь. Кожа очень нежная стала, то что сразу почувствовала. Расслабляет здорово, и спина меньше стала болеть.
Брала на мейкап 🤗
Сладко-соленая• 20 января в 22:42
А морскую воду любите?
Злюсь до кипіння• 21 января в 07:03
Чого лохонулися? він класний, природний, і гелі з ним для спини, суглобів дуже ефективні.
Соседушка• 21 января в 11:27
Сілью, яку ви їсте, теж посипають дороги. І що?