Шпондєр• Изменено 21 января в 12:10
За 1 час работы котла, экофлоу разрядилось на 15%
В доме работают 2 батареи всего, стоит котел на 35 градусах
Экофлоу не дешевый, 2Кв. Как протерпеть 15 часов без света не понятно
И как понять что станция нормально работает
И это без горячего душа и без использования воды
очки_ннадо• 21 января в 12:33
Ответ дляЛика-прилипка
Проблема в тому, що коли є світло, то в ті 2 години в мене низька напруга ( нижче 190 В) і я свою станцію зарядити не можу.
То ж все ж для блекаутів і довгих відключень генератор це найкраще рішення. Але незавжди є його куди поставити та і каністри з бензином тягати (чи балони з газом) незручно. Всі акумулятори - таке собі рішення.... великої потужності - важкі не віднесеш в Пункт незламності на зарядку.
Мы купили обычную солнечную панель(на 435 ватт), проверили, до 170 ватт заряд дает в солнечную погоду, но мы еще ее не установили, должно быть больше когда установим(у нас станция с возможностью напрямую подключить к панели).
Лика-прилипка• 21 января в 12:35
Ответ дляочки_ннадо
Взимку сонячні панелі такий собі варіант... вони не покриють витрати.
Більшість днів похмурі або сгіг чи дощ. Потім сніг і лід з них зчищати.
добре, що купили, але ця панель не покриває витрати вночі і в дні вісутності сонця
Ms. Любмая жена• 21 января в 12:41
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Вообще то инвертор предназначен только для использования в машинах. Дома его только колхоз использует с возможностью взрыва или пожара.
Какой бред. У нас и у наших знакомых стоят инвертора. К ним идут специальные аккумуляторы.
Суцільна зрада• 21 января в 12:48
Ответ дляАмелі на мілені
У меня 7 часов тянет котел, торшер и интернет. И у меня меньше 2 кВт.
А скільки ваш котел споживає?
Шпондєр
• 21 января в 12:50
Ответ дляMs. Любмая жена
Автор, у вас газовый или электрический котел ?
Газовый
Дую на вітер• 21 января в 12:52
Подивіться в додатку свого екофлоу поточне споживання. У мене котел в фоновому режимі бере 50 ватт, в активному 120-130. Станція ємністю 2 квт за 5 годин з 95 % розряджається до 65-70% і це при тому, що ще увімкнений торшер.
Перемелица• 21 января в 12:57
А сколько тянет котёл у Вас? У меня за пару минут работы чайника экофлоу съедается на 3%. Чайник тянет 2400 +-. Все, что нагревается, стараемся не включать в станцию. Исключение -простынь електронная. Она тянет 90 где-то на максимуме.
очки_ннадо• 21 января в 12:55
Ответ дляЛика-прилипка
В моменти коли світла немає по 12 годин(а то й більше) ці панелі і взимку дуже виручають, щоб хоча б станцію для котла зарядити. Так, у них не така потужність, але не 0, якщо сонце є. Це краще, ніж нічого. У нас теж часто напруга така, що станція не заряджається. У знайомого екофлоу і панелі, в сонячні дні декілька годин автономності є. А ці декілька годин при -10 це вже добре.
Перемелица• 21 января в 12:55
Ответ дляБува і таке
У меня тоже, 10 градусов уже 3 дня
У нас так же было. Собрались и уехали. Дома находиться невыносимо.
Перемелица• 21 января в 12:56
Ответ дляэнциклопУдия
Где-то у меня 50 тысяч завалялось ненужных, сейчас пойду куплю, заодно и отключения закончатся, как назло, но на счастье
За 50 не факт, что купите сейчас хорошую станцию.
Бува і таке• 21 января в 13:03
Ответ дляПеремелица
Куда уехали?
Амелі на мілені• 21 января в 13:04
Ответ дляСуцільна зрада
А скільки ваш котел споживає?
А я не знаю. Самый простой котел. Муж знает)
Стріляний птах• 21 января в 13:25
Ответ дляЛика-прилипка
Я через стабилизатор заряжала.
Он у меня давно для стиралки, тоже при низком напряжении только через стабилизатор работает.
Перемелица• 21 января в 13:44
Ответ дляБува і таке
Куда уехали?
В Харьков. Здесь в доме хоть газ есть. В отличае от 22х этажного в Киеве.
Хвець-тець• 21 января в 14:05
Ответ дляЛика-прилипка
Зараз вже багато сонця. Нормально все з панелями. Сумно було в листопаді та грудні, і то бували нормальні дні.
Бува і таке• 21 января в 14:24
Ответ дляПеремелица
В свою же квартиру?
Лика-прилипка• 21 января в 16:18
Ответ дляочки_ннадо
а ввечері і вночі що роблять панелі? вони взимку реально генерують тільки з 10 до 14. а що робити протягом дня до 10 ранку і після 14??? звідки брати живлення.
маємо панелі, знаємо.. вкладені в них кошти і споживання від них осінь-зима неефективно взагалі.
очки_ннадо• 21 января в 17:49
Ответ дляЛика-прилипка
Я розумію це. Але, наприклад, вдень немає світла і станція розряджається. А так могла б бути зарядженою максимально до 16 години, а там вже й час до включення зменшується. У нас 2 тижні по 12-13 годин було за раз відсутнє світло. Потім дають на 3 години(а бувало й не вмикають, бо щось десь згоріло) і напруга 170-180, їздили по місту шукали де зарядитись.
Є генератор, і його використовуємо, щоб опалювати дім, але у нас котел працює некоректно коли ми включаємо станцію від нього заряджать, та й заряджається вона у нас тільки на мінімумі від нашого генератора. Вирішили спробувати сонячну панельку, є задоволений від цього методу родич
Лика-прилипка• 21 января в 20:20
Ответ дляочки_ннадо
Через те що сила струму різна в міській мережі і від генератора, то станція заряджається від генератора зазвичай в рази довше.