СкокоМнеДадите• 21 января в 21:34
Чому дитину тягне на погані, грубі слова?
В нас в родині ніхто не те що не матюкається, а навіть просто грубих слів не каже типу "жрать", "ср*ть"....Не те що це навмисно, а просто ніхто не любить цих слів, не використовує. Я також виросла в родині, де не було матюків. Донька 10 років, таке враження, що їй прямо задоволення приносить вимовляння таких слів. Чула від неї і матюки (в її спілкуванні з подругами). Ми ніколи нічого не нав´язували, завжди коригуємо м´яко, що, мовляв, це некрасиві слова, некрасиво їх вживати, особливо дитині. Не проходить все одно. Хотілось би почути думку адептів теорії, що "не треба виховувати дітей, все одно вони будуть схожі на вас". Що це за явище і чи пройде воно?
Играю_на_кларнете• 21 января в 21:35
Меня тоже сейчас тянет на плохие слова. А дочь нет, ей 6 лет
Она говорит только на английском
СкокоМнеДадите
• 21 января в 21:37
Ответ дляИграю_на_кларнете
Она говорит только на английском
Ну, значить, вам пощастило. Сама знаю таких дітей, в чиїх родинах мать-перемать, а діти не матюкаються. Ну а в нас от такий феномен...
Тихомандражная• 21 января в 21:37
Я матюкалась когда мне было 13-15, казалось что я такая крутая, ухх
СкокоМнеДадите
• 21 января в 21:38
Ответ дляТихомандражная
Ну в нас ще мала, ще тільки 10 років їй.
СкокоМнеДадите
• 21 января в 21:39
Ответ дляivareka
может что-то нервное? расстройство какое-то?
Та ні, воно не виглядає як щось неконтрольоване.
Столічна штучка• 21 января в 21:39
Пройде, вона копіює однолітків, сама собі здається дорослішою.
СкокоМнеДадите
• 21 января в 21:40
Ответ дляСтолічна штучка
Чому саме це вирішила копіювати
мимАпроходила• 21 января в 21:44
Запретный плод сладок.
Нарушает Ваши запреты, видит реакцию, наслаждается или пытается сепарироваться так больше от Вас.
Или эмоции зашкаливают, грубые слова хорошо выражают эмоции.
У меня тоже сейчас в 12 лет разматюкалась, ну не думаю что это сильная проблема.
Столічна штучка• 21 января в 21:46
Ответ дляСкокоМнеДадите
Чому саме це вирішила копіювати
А ви не копіювали? Не вдягались як подружки? Не робили такі самі зачіски? От ваша дитина ще й манеру спілкування, не пробували курити як всі? Ви заганяєтесь, акцентуйте увагу спокійно періодично що такі слова її не прикрашають тощо Подорослішає пройде
Сокодавка ще та• 21 января в 21:50
Це зараз дітки такі. Хоча у кожному поколінні у такому віці були якісь слова і всі їх майже вживали. Я не матюкаюсь взагалі, ні з ким. А донька говорить з подругою, я підчула це і мої вуха покрутились. З нами не вживає занадто трешових слів, матюків тим більше. Тому все вони знають, а чи будуть вживати надалі залежить від оточуючих людей.
СкокоМнеДадите
• 21 января в 21:59
Ответ длямимАпроходила
Запретный плод сладок.
Їй ніхто особливо це не забороняв.
СкокоМнеДадите
• 21 января в 22:00
Ответ дляСтолічна штучка
Ну, в мій час дівчата не матюкались. Хіба що взагалі якісь неблагополучні.
мимАпроходила• 21 января в 22:47
Ответ дляСкокоМнеДадите
Не знаю в какое Ваше время, мне 45 и в 15 я матюкалась, хотя отличница и семья интеллигенции.