Небоброїдка• 22 января в 09:11
Почему учителя на проводят уроки из-за отключений электроэнергии?
Мы в Харькове. Обучение дистанционное. И на этой и прошлой неделе какойто кошмар. Многие учителя пишут что нет свободных та и инета урока не будет....Что это вообще за беспредел. Уже ведь не первый год такое. Это их работа ща которую они получают деньги! Нужно было провести оптику и подумать о том ка запитать роутер и ноут. Это не миллион стоит. Реально бесит такое. Кто должен гбьяснять математику и физику? Я должна в 8 вечера прийдя с работы мучаться и обучать уставшего ща целый день ребенка, у которого уже мозги не варят? Вот просто мнтересно репетитор если не проведет дистанционный урок то ему же не заплатят....А учителя себе позволяют такое почему?
Голена блондинка• 23 января в 07:05
Ответ дляА Я Самая Самая
Ну вилежавшись цілий день можна було б записати, а потім скинути, а не сидіти тут і розказувати, як важко отримувати вчителю зп
Ну, прихід на роботу у мене в школі обов´язковий, так що ніхто не лежить. І я писала, що в моїй школі все є для онлайн навчання.
А от мамитати не всі забезпечили дитину можливістю навчатися, то ви б пішли заробили дитинці на приватну онлайн школу, замість сидіти тут, це якщо вже переходити на особистості.
Голена блондинка• 23 января в 07:06
Ответ дляА Я Самая Самая
Читать? Читати я вмію. Як і вираховувати податки. Почитайте кому 2000, а кому 4000. А потім будете вчити читать і рахувати.
Яке обізнане хамло. Я чужі гроші не рахую. У мене в місті 2600 -
Голена блондинка• 23 января в 07:08
Ответ дляМЧСница
Автор, погоджуюсь.
Бо більш того - у них нема інтернету і світла і то НОРМА, а коли у дитини нема - то АХТУНГ, одиниці можуть вліпити бо не була дитина на уроці і не написала роботу.
Навіть коли очно були - дитина була в лікарні (Є ВИПИСКА), але вчителі тулили в ці дні одиниці і заставляли приходити за 2 дні до канікул ПИСАТИ ВСІ роботи
Для чого Ви (і не тільки саме Ви) вчите дітей в школах, де таке норма, і у вчителів, які вважають це нормою? От просто цікаво...
Голена блондинка• 23 января в 07:12
Ответ дляАпофиозная
Полностью с вами согласна. Работаю удаленно и это не стоит баснословных денег- павербанк на интернет на 10, держит роутер с 9 до 15, ноут до 13-14, потом заряжаю его павером и еще хватает доработать. Провести 5-6 уроков с головой
Колего, поділіться, будь ласка, яким павером заряджаєте ноутбук, і як підключаєте до нього? Поки батарея норм тримає, але ж нічого не вічне, а треш не закінчується(((
А Я Самая Самая• 23 января в 09:12
Ответ дляГолена блондинка
А у нас уроки проводяться у школі. Як написала про бонуси, то стала хамлом, як ви не любите, коли інші знають які вам доплати платять. А що ви зробили по приходу у школу, кави попили, потеревенили, поплакались на зп?
Апофиозная• 23 января в 09:33
Ответ дляГолена блондинка
На ноутбук 20mah, должно быть type c pd. У меня один из дорогих заряжается за 40мин. А второй купила на алике за 400грн, заряжает ноут норм, но сам заряжается 4 часа. Он у меня как запасной
Небоброїдка
• 23 января в 17:50
Ответ дляА Я Самая Самая
Ви у підвалі живете, чи вдень ви не можете записати? Але для чого, зп капає ж.
Та якн відео? Потрібні нормальні живі онлайн уроки. Зто ті відео дивитись буде. Відосів по всіх темах всіх уроків повео і в інеті
Небоброїдка
• 23 января в 17:58
Ответ дляСорока-ворона
Ответьте себе и мне на один вопрос - что Ваш ребёнок делает в этой школе? С дистанционным форматом Вы бы уже давно поменяли школу и не ждали когда отстанет и надо будет что-то решать
В школе типа смешанный формат ( одно название). 2 дня по 3 урока проходит в метро. В плане образования эти несчастные 6 уроков в неделю ни о чем. И учителя никакие, плохо преподают , много дз задают, к детям недружественно отеосятся ( ребенок из-за войны 3 шкрлы сменил. Есть с чем сравнить). В жтой школе 2 года((( из вариантов , другие школы и в них полная дистанционка. Здесь у ребенка есть общение, она из класса с девченками общается. Не зочет в лругую шкрлу на полную дистанционку((( . Только это в этой школе и держит. Психологическое состояние ребенка тоже не маловажно сейчас. Я бы сказала оно должно быть важнее учебы всегда
Сорока-ворона• 23 января в 18:57
Ответ дляНебоброїдка
Да, ситуация не из лёгких ((( жаль наших детей
Какой класс?
А Я Самая Самая• 23 января в 20:13
Ответ дляНебоброїдка
А як почитаєш вчителів, то вони самі тести роблять, самі олімпіади готують...брешуть
Голена блондинка• 23 января в 20:39
Ответ дляА Я Самая Самая
Ви почали всім хамити з самого початку.
Мені не платять тої доплати в 4000.
Ви через слово читаєте? Ми уроки проводимо зі школи.
З кавою у термокружці. Чи заборонено?
Мені не платять тої доплати в 4000.
З кавою у термокружці. Чи заборонено?
А Я Самая Самая• 23 января в 20:58
Ответ дляГолена блондинка
Ви почали всім хамити з самого початку.
Мені не платять тої доплати в 4000.
З кавою у термокружці. Чи заборонено?
Мені не платять тої доплати в 4000.
З кавою у термокружці. Чи заборонено?
Я вам не дитина на уроці, яку ви будете принижувати, тон ваш зразу видає, що ви так спілкуєтесь з дітьми. Як ви зразу почали переходити на особистості, як мова про гроші, то я хамло, на своє хамло подивіться у дзеркало. Я вам відповідала на ваше повідомленея, де ви писали, що світло було 1.5 і години і хто притомний писати буде, а тут вона вже з термокружками проводить уроки, притомна вже..свій жаргон зі своїми колегами використовуйте, звикли, що діти не можуть відповісти у відповідь. Мало їм 2600, а кому ще плать ці 2600 крім вчителів? Може ви медик на нулі, чи військова?
Голена блондинка• 23 января в 21:02
Ответ дляА Я Самая Самая
Та все з вами ясно. Стільки букв безтолкових.
А ви хто? Явно не медик і не на нулі.
Заздрить вчителям - це дно.
А ви хто? Явно не медик і не на нулі.
Заздрить вчителям - це дно.
Сорока-ворона• 23 января в 23:46
Ответ дляГолена блондинка
У мене сьогодні 1,5 години світла не вночі. Вважаєте, хтось притомний записував би відео в цей час?
Не 4000, а 2600 - податки, але то вже таке.
3080 на руки)))
А Я Самая Самая• 24 января в 07:46
Ответ дляГолена блондинка
А ви хто? Явно не медик і не на нулі.
Заздрить вчителям - це дно.
А ви хто? Явно не медик і не на нулі.
Заздрить вчителям - це дно.
Не заздрити, а показати їм їхнє місце.
Голена блондинка• 24 января в 09:11
Ответ дляА Я Самая Самая
Не заздрити, а показати їм їхнє місце.
Ви своє місце запам´ятайте, а потім вже до інших переходьте.
Зам. зав. Анонима• 24 января в 22:54
Ответ дляРанковий базар
А нічо що у вчителів можуть бут також малі діти на дистанційці?
ви на роботі, як і інші люди. ваші діти, то ваші проблеми. ви ж ідете в лікарню і розраховуєте, що лікар на роботі, а не працює дистанційно, бо в нього діти. Йдете в магазин і продавець на місці, а в нього такі ж діти як і в вас