Небоброїдка• 22 января в 09:11

Почему учителя на проводят уроки из-за отключений электроэнергии?

Мы в Харькове. Обучение дистанционное. И на этой и прошлой неделе какойто кошмар. Многие учителя пишут что нет свободных та и инета урока не будет....Что это вообще за беспредел. Уже ведь не первый год такое. Это их работа ща которую они получают деньги! Нужно было провести оптику и подумать о том ка запитать роутер и ноут. Это не миллион стоит. Реально бесит такое. Кто должен гбьяснять математику и физику? Я должна в 8 вечера прийдя с работы мучаться и обучать уставшего ща целый день ребенка, у которого уже мозги не варят? Вот просто мнтересно репетитор если не проведет дистанционный урок то ему же не заплатят....А учителя себе позволяют такое почему?
Голена блондинка• 22 января в 15:37
Ответ дляА Я Самая Самая
Можна записати урок і коли буде світло скинути. Було б бажання. Але вчителі розсобачились вже так..їм за важкі умови доплачують 4000 тис
У мене сьогодні 1,5 години світла не вночі. Вважаєте, хтось притомний записував би відео в цей час?
Не 4000, а 2600 - податки, але то вже таке.
А Я Самая Самая• 22 января в 16:05
Ответ дляSvitlo_
Так вчитель початкових класів після пед.училища отримує значно менше медсестри.
Ну зараз підняли оклад, добавили за ’шкідливість’, а якщо порахувати в годинах скільки працює вчитель, то медсестра за одну зміну відпарцьовує, що вчитель за тиждень.
А Я Самая Самая• 22 января в 16:06
Ответ дляSvitlo_
Чесно, не знаю. Особливо ще й за рахунок вчителя.
Та не вигадуйте байки
Svitlo_• 22 января в 16:07
Ответ дляА Я Самая Самая
Всеодно вчитель з пед.училищем не дотягне. А скільки змін в тиждень у медсестри?
А Я Самая Самая• 22 января в 16:07
Ответ дляГолена блондинка
Ви у підвалі живете, чи вдень ви не можете записати? Але для чого, зп капає ж.
Svitlo_• 22 января в 16:09
Ответ дляА Я Самая Самая
Та не вигадуйте байки
Не зрозуміла? В чому байки? Що я не знаю школи де лише крейда і та за рахунок вчителя? Я таких не бачила. Але я знаю лиш про школи мого міста.
А Я Самая Самая• 22 января в 16:09
Ответ дляSvitlo_
Чому це не дотягує. У медсестер мінімалка.
А Я Самая Самая• 22 января в 16:10
Ответ дляSvitlo_
Ну якщо не бачили, то для чого пишете?
Svitlo_• 22 января в 16:12
Ответ дляА Я Самая Самая
Ну якщо не бачили, то для чого пишете?
Що пишу?
Svitlo_• 22 января в 16:13
Ответ дляА Я Самая Самая
Не знаю де мінімалка. В нас навіть шкільна медсестра отримує більше мінімалки. А в поліклініці 12000.
А Я Самая Самая• 22 января в 16:16
Ответ дляГолена блондинка
Податки з 4000грн- це не 2600 на руки. Знову брехня
Кудлата хмаринка• 22 января в 16:20
Ответ дляПарова машина
Учителя не выполняют свои обязанности согласно должностной инструкции. Они ни хера не делают. Безделье дома не прописано ни в каких инструкциях.
Вас там за ногу привязали? Меняйте школу на ту, в которой выполняют. Или на платную дистанционную.
Даже если бы учителя работали ааа до войны, на усвоение материала вашим ребёнком это бы никак не повлияло. Какая разница, где штаны просиживать. Просто теперь он дома возле вас сидит и это стало очевидно
НЛОша• 22 января в 16:23
Ответ дляШальная коклетка
Автор, я в Києві в повній електроавтономіі, але після 6 години вимкнення електрики інтернету вже немає
У нас и мобильной связи нет в Киеве, если целый день нет света. Сначала есть, потом нет. Про интернет вообще молчу. Только мобильный, пока есть связь.
О каком обучении речь?
Дюймовочка• 22 января в 16:27
Ответ дляА Я Самая Самая
А у кожному класі є ноутбук, є інтернет, інтерактивна дошка, досить брехати.
У меня в кабинете есть проектор. Все. Если я хочу им воспользоваться, нужно принести свой ноутбук. У меня его нет . Поэтому два года этот проектор просто висит
Так точно!• 22 января в 16:29
Ответ дляА Я Самая Самая
Для цього є телефони
Зачем писать видео на телефон, если есть записанные в студии профессионалами
Так точно!• 22 января в 16:33
Ответ дляА Я Самая Самая
Им подняли до войны
Так точно!• 22 января в 16:34
Ответ дляА Я Самая Самая
4000 это при очном обучении в прифронтовых. Остальным платят 2600 минус налоги
Молчавочка• 22 января в 16:41
Ответ дляА Я Самая Самая
У вчителя 18 робочих годин на тиждень. Якої фігні у нього ще куча?
18 годин це тільки проведення уроків. Вчитель ще готується до занять, класне керівництво...
А Я Самая Самая• 22 января в 16:47
Ответ дляМолчавочка
Як саме готується? Класне керівництво? А що саме після уроків робить вчитель для кр?
Молчавочка• 22 января в 16:47
Ответ дляА Я Самая Самая
Підіть попрацюйте, дізнаєтесь)
А Я Самая Самая• 22 января в 16:50
Ответ дляМолчавочка
Підіть попрацюйте, дізнаєтесь)
Ну так просвітіть, а то такі голосні заяви, класне керівництво- мля, наче вона там дітей по домах розвозить. Тих 3,5 години відпрацюють, а стогнуть, наче на полі кавуни збирають цілий день. Готуються до уроків))) це анекдот? Все життя працюють у школі і по новому вчать теми чи що?
Парова машина• 22 января в 16:58
Ответ дляКудлата хмаринка
Речь не обо мне.
Тема об учителях. Которые получают деньги ни за что. На основними какого документа учитель не выполняет свою работу?
Svitlo_• 22 января в 16:59
Ответ дляА Я Самая Самая
Навіть щоб просто подивитись яка завтра тема - потрібен час. А програми змінюються кожних пару років і те що вчили вчора - сьогодні неактуально.
А Я Самая Самая• 22 января в 17:03
Ответ дляSvitlo_
Є план перед очима. На перерві можна глянути
Svitlo_• 22 января в 17:07
Ответ дляА Я Самая Самая
Ви дійсно бажаєте своїм дітям таких вчителів, що у план на перерві дивляться? А як на перерві в туалет пішли, то взагалі урок на вільну тему- бо ж в план на глянула.
Хочу в БАНю• 22 января в 17:10
Ответ дляДелиВерка
петя, узбагойся

ты за йулей следующий
а после выборов к вам и вова подъедет
бредите? давайте с вами спишемся когда протрезвеете
Хочу в БАНю• 22 января в 17:11
Ответ дляКаваЗМолоком
Так питання автоииці не чому держава не забезпечила вчителя, а чому вчитель не забезпечив себе сам. Розумієте? Це те ж саме, що касир атб має забезпечити роботу каси, або водій трамваю забезпечити роботу трамваю.
ну ок, у нее вопрос к учителям, у меня вопрос к государству
А Я Самая Самая• 22 января в 17:13
Ответ дляSvitlo_
Та ви що. А у план мають дивитися у актовій залі, годин 4, щоб зрозуміти тему)))) Яким тупим потрібно бути, щоб не знати яка тема їде почергово. Це годинами втикати потрібно?
Svitlo_• 22 января в 17:16
Ответ дляА Я Самая Самая
Шкода, що вас навчали лиш недолугі вчителі і ви хороших на бачили у житті. Дуже шкода.
А Я Самая Самая• 22 января в 17:22
Ответ дляSvitlo_
Себе пошкодуйте, а то аж чуть не плачете, як про підготовку до уроків пишете. Каштани збираєте, з кори папір робите)))