Алгонавт• сегодня в 02:42

Хто розбирається в генерації картинок, зайдіть, будь ласка, в тему

Запитання такі
1) порадьте, будь ласка, якісний безкоштовний сайт для генерації типу Адоб, але там у мене пробний період закінчився,
2) як сформулювати запит, щоб згенерувалась картинка, де український воїн або якийсь добрий герой з фільмів везе дівчину на коні перед собою? У мене виходить або дівчина позаду сидить,або ноги якось спільні, або взагалі поряд і якась непропорційна,якщо не гірше. Дуже хотіла згенерувати картинку у подарунок подрузі, а не вихолить.
Кидстаффовка• сегодня в 02:48
Подробно описывайте все детали. Нана банана более менее генерирует. Но не всегда на отлично
автор Алгонавт • сегодня в 02:53
Ответ дляКидстаффовка
Дякую.
З родзинкою• сегодня в 03:12
Главное - флаг в жопе 🤣🤣
Библиотекарь• сегодня в 03:27
Чат дат попробуйте
Organic• 2 часа назад
Ответ дляЗ родзинкою
Главное - флаг в жопе 🤣🤣
Відображає реально патріотизм в Україні
Сиреневенькая• 1 час назад
І можна далі вдосконалювати.