Творческий типаж• 23 января в 10:35
Ламотрин таблетки. Київ, нема в аптеках.
Ніде нема препарату, як бути? Подивилася аналоги на юа, пишуть є, а по факту нема.
Творческий типаж
• вчера в 23:47
Ответ дляКудряшка Сью
Авторе, як ваги справи? Ви вже приймаєте новий препарат? Якщо так, то який саме і чи відчули ви різницю?
В мене немає лікаря, пʼю давно і на постійній основі, прийдеться самій пробувати, переживаю дуже
Доброї ночі!
Як пояснив мені лікар про заміну, я написала вище.
Різниці не відчула. Щодо моєї перерви, то навіть і не змінювала дозу, тобто не заходила на препарат знову за початковою схемою, а продовжила пити ту, саму дозу 0,25 ламотриджина, як і сказав мені лікар.
Мої почуття в нормі, стан нормальний.
Кудряшка Сью• 1 час назад
Ответ дляТворческий типаж
Доброї ночі!
Мої почуття в нормі, стан нормальний.
А ваш лікар в якому місті і як давно ви з ним?
Шукаю собі
Творческий типаж
• 1 час назад
Ответ дляКудряшка Сью
Шукаю собі
Цього, до якого ходила, бачу вперше.
Мій попередній лікар, звільнився.
Київ.
Мій попередній лікар, звільнився.
Київ.
Кудряшка Сью• 50 минут назад
Ответ дляТворческий типаж
Цього, до якого ходила, бачу вперше.
Мій попередній лікар, звільнився.
Київ.
Мій попередній лікар, звільнився.
Київ.
можна я вам напишу в особисті? Якщо не хочете відкриватись, я можу