Милота• вчера в 13:02
У когось таке було, що на лічильнику переплутали день і ніч?
Дівчата привіт, у когось було, що на лічильнику переплутали день і ніч і показники ночі рахувались в день, а день в ніч?
Милота
• вчера в 13:16
Ответ дляВиннипуховна
Да било, сдедайье заявку они перепрошьют
А зачем,мне подходит или думаете заставят платить за их о шибку в итоге?
Виннипуховна• вчера в 13:17
Ответ дляМилота
Вам решать,
Пліткарка• вчера в 13:41
Перший місяць після установки я наплутала, дзвонила на гарячу лінію через 2 міс, сказали нічого не робити , все вирівнялось
Милота
• вчера в 14:05
Ответ дляВиннипуховна
Они Вам делали пересчет после пере прошивки?
Виннипуховна• вчера в 14:05
Ответ дляМилота
Нет, просто перепрграмировали
Тихомандражная• вчера в 14:48
Ответ дляМилота
А ви в тому сумніваєтеся?))) ну-ну...