Сусановна• вчера в 13:27
Мужчины, ответьте? Вы бы изменили если
У вас была бы жена, которая исполняла все ваши сексуальные желания, но появилась бы другая — с фигурой лучше, чем у жены? Или, скажем, с большей попой/грудью. И если бы она пришла к вам, соблазнила и сняла лифчик — повелись бы?
Зробіть вибір:
вже голосів:
изменил бы
не изменил
я женщина мнение в комент
тык
маска Ілона• вчера в 13:29
прям вот так подошла и сняла лифчик- думаю процентов 90 бежали бы без оглядки
Як міряти?• вчера в 13:34
А почему вы спрашиваете мужчин на женском форуме ? Где логика? Тут их единицы и те в основном секс выпрашивают ).
Света С Приветом• вчера в 13:35
Ответ дляЯк міряти?
Мне просто интересно иногда почитать
Як міряти?• вчера в 13:37
Ответ дляСвета С Приветом
Мне просто интересно иногда почитать
Верю. Но такие вопросы надо задавать на мужских форумах, где мужчин большинство.
Тихомандражная• вчера в 13:38
Нажаль це не залежить не від розміру сісі, не від розміру попи. Це сутність чоловіка, вміння тримати свого коня в штанях, чи невміння. Хтось вміє стриматися і не сунути в усе що дає, просить, натякає, спокушає. Хтось розуміє що воно таке не тільки з тобою, а з усіма хто більш менш привабливий і починається свербіжка на кожного такого. І це не тільки у чоловіків, жіночкі такі теж є
Басноплетка• вчера в 13:38
працюю в колективі де одні чоловіки. Багато відряджень. Не зраджують реально одиниці і це абсолютно не залежить від того яка їхня жінка
Бочка порохУ• вчера в 13:40
Автор, без обид, но настолько примитивная.
Я представила просто если б ко мне вот так мужик подошёл, ну и что сразу с ним в койку?
Любовь, отношения строятся иначе и дорого стоят, чтоб так размениваться
ПлакалаВАвто• вчера в 13:41
Думаю большинство бы повелось. Мне попадались такие , что велись. На счет своих мужей не знаю у меня все есть, что любят мужчины)
Борщичок• вчера в 13:42
Ответ дляБасноплетка
Я тоже долгое время работала с частыми командировками. И близко такого не было, вот просто ни одного случая не знаю среди коллег.
Сусановна
• вчера в 13:42
Ответ дляБочка порохУ
Вы же не мужчина
Бочка порохУ• вчера в 13:43
Ответ дляСусановна
Вы же не мужчина
Дело ведь в измене.
Выбирают приоритет
Ракета Ариана• вчера в 13:43
Насчет последней фразы. Мне кажется, что если если у мужчины стоит, то мозги отключаются.
Так что, если симпатичная девушка разденется перед ним и он будет точно знать, что их не спалят, вероятность измены - выше 90%.
Сусановна
• вчера в 13:43
Ответ дляЯк міряти?
А что это за форумы
Пацелуйнитуда• вчера в 13:45
Ответ дляБасноплетка
Вы всем свечку держите?
Зупка_цем• вчера в 13:46
Ответ дляРакета Ариана
+100 головне якщо будуть знати що їм за це нічого не буде. Якщо будуть знати що втратять щось цінне для них, то тут подумають.
Доросла дівчинка• вчера в 15:09
Справа не і сісях та попах, справа у тому, що саме відчуває чоловік поряд з жінкою.
И_В_офигительных_штанах• вчера в 15:45
Якась максимально дивна та стрьомна історія. Скільки живу ще жодного разу не бачив щоб хтось отак із жінок тупо підходив ні з того ні з сього до чоловіка і знімала свій ліфчик. Якщо вона у мене вдома таке зробить, то найперше що у мене в голові виникло б ’бля, хто це і як вона тут опинилася?’. Якщо десь в громадському місці чи посеред вулиці ’ух, щось тут нечисто, може під наркотою’
Сусановна
• вчера в 15:55
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А если коллега по работе, флирт обоюдный, и в какой то момент заходит в кабинет и закрывает ключом дверь, чтобы соблазнить?
Флиртую же все
И_В_офигительных_штанах• вчера в 20:30
Ответ дляСусановна
Флиртую же все
Такий варіант теоретично можливий. Ключові слова ’флирт обоюдный’. В такому варіанті вони вже готові до сексу, стримуючі фактори мінімальні (наприклад, опенспейс замість кабінету), та рано чи пізно зірки можуть зійтися з факторами.
Стосовно того, що фліртують всі. У кожного свої рамки. Я не дозволяв з колегами заходити надто далеко, хоча симпатичні були. Так само був момент коли опинився та ночував в одній квартирі наодинці з дівчиною, яка навіть дуже не проти сексу була (а моя у від´їзді була). Я дуже люблю секс, але не повівся. На моє переконання чоловіча сила не в тому щоб трахати всіх наліво і направо. А в тому щоб контролювати та опановувати свої бажання. А це може бути складніше чим просто влаштувати секс-марафон.
Хоча та дівчина при мені не розстібала, то ж може не рахується? :)
Сусановна
• вчера в 22:45
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Вас сдержало отношение к своей девушке? А если бы она стала раздеваться и просить сделать вам «хорошо» орально?
И_В_офигительных_штанах• вчера в 23:11
Ответ дляСусановна
Я не знаю як це правильно назвати. Відношення до своєї дівчини, моральні принципи чи просто ’не роби іншим те, чого не бажаєш собі’.
А яка різниця? Орально чи вагінально чи навіть якби ми один одному лише помастурбували. Це все одно одне і те ж.
Я знаю, що є люди, які вважають що орально це не зрада ’эта другое’. Чи жінки, які бережуть чесність для чоловіка чи цнотливість - вагінально лише для чоловіка, а коханцю можна орально чи анально. Це ж смішно. Це із серії ’Аллах забороняє’ сало та горілку, та якщо вночі не при світлі то можна
Сусановна
• вчера в 23:13
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Значит вы просто с моральными принципами. К сожалению они не у всех есть
И_В_офигительных_штанах• вчера в 23:24
Ответ дляСусановна
Так і у жінок не всіх буває. У чоловіків ще більше. Те що я Вам тут написав про себе, не значить що зі мною будуть згодні багато чоловіків.
Тим паче, що жінок частіше збуджують почуття та емоції, а чоловікам скоріш достатньо жіночого тіла. Думаєте мене не збуджує чи ніколи не має фантазій якихось? Хех.. ще й як.
По суті ми говоримо про і так досить очевидні речі. Та мені цікаво інше. В чому Ваше справжнє запитання? Чи є чоловіки, які навіть в екстремальних умовах не зрадять дружині? Відповідь однозначна - є. Та який процент - це напевно ніколи ніхто не дізнається. Якщо Ви в пошуках то бажаю Вам знайти саме такого, як Ви хочете
Сусановна
• 2 часа назад
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А вот вы пишите, что есть фантазии у вас, они про конкретных женщин или вымышленных? Вы эти фантазии с одной своей можете реализовывать?
Спасибо за пожелания🙏
И_В_офигительных_штанах• 2 часа назад
Ответ дляСусановна
Спасибо за пожелания🙏
Вам цікаво дізнатися мою психологію? :)
Фокусування і ідеї фікс на якійсь одній чужій жінці немає, якщо Ви про це. Скоріш видумана.
А от збуджувати можуть конкретні реальні, навіть випадкові. Наприклад, колись їздив в маршрутці додому. Літо, жара, легко одягнуті жінки, інколи надто приємно одягнуті, чи правильніше напівроздягнені. Милуєшся красою, хочеш не хочеш збуджуєшся. А потім приїзжаєш додому, а там жінка ’віддувається’ через тих файних дівчат ))
И_В_офигительных_штанах• 2 часа назад
Якщо вже так говорити, то і ментально потрібно теж стримуватися в своїх бажаннях. Але це вже якийсь вищий пілотаж рівня будистських монахів. Я не впевнений, що є такі люди.
Ло речі стало цікаво. Відвертість за відвертість. Ви колись зраджували чи Вам зраджували? Повернувши ситуацію навпаки. Якби біля Вас опинився такий гарячий мачо, про якого могли лише мріяти і у Вас настрій романтичний (чи навпаки посварилися з коханим). Скористалися б хоч якоюсь можливістю? Якщо не повноцінний секс то хоча б щось.
І ще, Ви коли фантазуєте (якщо це робите), то це хто зазвичай?