Забобонний фрукт• 1 час назад
Полуничка. Няма
Правильно_Валерчик• 1 час назад
І шо в ній смачного, в замороженій? Дітям морожу, але тільки передавлену з цукром.
Забобонний фрукт
• 1 час назад
Ответ дляПравильно_Валерчик
Така няма
всемВсёИмного• 1 час назад
вона мені з морозилка несмачна.тільки в компот. тому для мене вона ніяка
ОноВамнадо• 1 час назад
Ответ дляПравильно_Валерчик
Какая глупость детей сахаром кормить.
Если хорошая клубника они б ее и так съели с йогуртом/творогом или молоком например
Ms. Iphone• 1 час назад
Ответ дляЧесно брешу
Саме гидке з морозилки- це полуниця і кабачки
От не треба про кабачки, то ви не знаєте що з ними робить.
Чесно брешу• 1 час назад
Ответ дляMs. Iphone
Не знаю, вони як шматок мокрої газети
всемВсёИмного• 1 час назад
Ответ дляОноВамнадо
Какая глупость детей сахаром кормить.
я бы клубнику с молоком и за деньги не ела.пойло какое-то. творог? много детей творог едят?? вы его в детстве сильно ели????
всемВсёИмного• 1 час назад
Ответ дляЧесно брешу
точно. соплі якісь.
Ms. Iphone• 1 час назад
Ответ дляЧесно брешу
Не знаю, вони як шматок мокрої газети
Подивиться в гуглі рулети з кабачків, то супер смачно. Йдуть на тісто заморожені, вже терті, зі злитою рідиною. А шматками да, як мокра ганчірка.
Примарочка• 56 минут назад
Ответ дляЧесно брешу
Кабачки не гидкі, просто їх треба бланшувати перед заморозкою, я теж не знала, подруга підказала.
Слоник-тоник• 52 минуты назад
Ответ длявсемВсёИмного
Я в детстве таорог со сметаной и мёдом обожала и сейчас тоже