Сосиска_Втесте• 23 января в 18:26
Робота і підготовка до ЕКЗ
Менш ніж за рік я вже у другому протоколі (зі стимуляцією яйників) + була операція. Хто в курсі, то це довгі процедури, з постійним моніторингом і аналізами...мені їздити до лікаря більше 70км в одну сторону...на роботі вже назріває конфлікт з бригадиром. Не хочу їй говорити причину, просто кажу, що по здоров´ю їжджу...але останній раз вже мені сказали "припиняти з тими поїздками" .. зараз маю місяць перерви, а на наступний цикл трансфер, але поїздити треба буде. От як ви, дівчата, з цим справлялись? І чи можливо взяти хоча б на 3 тижні лікарняний? Зараз таке реально? Я ж не хвора...(
Аноним с кешбеком• 23 января в 18:29
Уволилась с 1го июня, месяц отдыхала, спала, гуляла, проходила обследование с мужем, подготовку, а в августе пошли в протокол, успешно.
Сосиска_Втесте
• 23 января в 18:31
Ответ дляАноним с кешбеком
Яка ви молодець
Я б теж звільнилась, бо нерви собі псую з начальством...але робота так подобається і зарплата теж)
Аноним с кешбеком• 23 января в 18:31
Беременная Вы как планируете работать? И кто там начнет беременность не болезнь, тот не знает, что такое бесплодие и эко, когда второй шанс это не просто раз с мужем переспать не предохраняясь, а месяцы на деньги, гормоны, пункции итд.
Сосиска_Втесте
• 23 января в 18:36
Ответ дляАноним с кешбеком
Ну, коли буду вагітна, тоді буду рішати. А так, невдач було багато завагітніти, і стільки часу сидіти без роботи теж не вихід...
Аноним с кешбеком• 23 января в 18:37
Ответ дляСосиска_Втесте
Было много неудач и даже это Вас не останавливает? Тогда не знаю, что посоветовать. Я очень сильно хотела ребенка, это был мой приоритет.
Сосиска_Втесте
• 23 января в 18:42
Ответ дляАноним с кешбеком
Я думаю, ви прекрасно мене розумієте, що я пройшла...в мене дах їхав, чоловік на війні, постійно в лікарнях, аналізах, обстеження...робота хоч трішки мене розрадила. Я там працюю майже рік. Тому хотілось б зберегти її. Як не вийде з лікарняним, то прийдеться звільнитись...
Сосиска_Втесте
• 23 января в 18:44
Просто цікавить, чи реально відкрити лікарняне? Жаль, що ніхто не в курсі
Барбітта• 23 января в 18:46
Ответ дляСосиска_Втесте
Так, це дійсно важко їздити. При тому, що всі уколи я роблю сама. В мене теж другий протокол. Я зараз їжджу майже кожен день, але мені 15 хвилин на таксі від роботи. І то я вже в наглую запізнююсь. Домовляйтесь з лікарями, вони дають лікарняний, якщо потрібно, прийнанні я таке чула.
Сосиска_Втесте
• 23 января в 18:49
Ответ дляБарбітта
Я також себе сама колю. Подзвоню до сімейної, хоча сумніваюсь, що вона на таке буде згідна
Барбітта• 23 января в 18:51
Ответ дляСосиска_Втесте
Сімейний тут ні при чому. Вам треба розмовляти в тому центрі в якому ви робити екз. Бо це дійсно складна процедура
Сосиска_Втесте
• 23 января в 18:53
Ответ дляБарбітта
О, я й не думала про таке. Запитаю, звичайно. Цікаво, чому вони самі не пропонують лікарняний
Барбітта• 23 января в 18:59
Ответ дляСосиска_Втесте
Можливо вони дають лікарняний, коли саме пункція. Але все це треба запитувати.
Личко Невеличке• 23 января в 19:31
Ответ дляСосиска_Втесте
А в чому проблема взяти відпустку щорічну чи за свій рахунок? Лікарняний на три неділі вам не відкриють, в мене колега хімію проходить, лікарняний три дні, на ті дні коли іздить в онкоцентр на процедури, 3 неділі це серйозне щось, вас заміняє хтось поки ви їздите чи ви потім маєте змогу свою роботу зробити?
Сосиска_Втесте
• 23 января в 21:39
Ответ дляЛичко Невеличке
Відпустки вже були, в нас всі йдуть літом і на зимові свята. За свій рахунок теж не вийде, працюєм на виробіток. Свою роботу я потім завжди доробляю, приїжджаю і йду ще на роботу, чи в суботу виходжу. Але, чомусь це не дуже подобається шефовій.