Щебетушка• 23 января в 19:19

Чому тут так багато узьких?

Паляться постійно, але все одно продовжують тут сидіти. Колись створювала тему про те, що дагестанці мріють стріляти їм в спину - їх десятки вилізло, ледь не сотні.

Що вони тут роблять?
База_птеродактилей• 23 января в 19:29
Удалено администрацией...
Синиця у спідниці• 23 января в 19:29
Удалено администрацией...
мистерЛяпсус• 23 января в 19:30
Ответ дляЩебетушка
Так, я багато вже бачила тих, хто доходив до сказу і переставав вже «грати українців».
Удалено администрацией...
Скользкая• 23 января в 19:30
Путин хуйло.
Слава Украине💙💛
Г@Л@В@ломка• 23 января в 19:31
Удалено администрацией...
Залізний занавіс• 23 января в 19:31
Ответ дляЩебетушка
Вони не кажуть про мир. Вони створюють та обговорююсь активно - тцк, владу, мову, ллють багато бруду та розхитують максимально ситуацію.
А давайте представим ситуацию.Перенесемся в 1933 год и там уже есть интернет.И вот пользователи пишут,что в сёлах от голода умирают люди.И такие как вы:не может этого быть, вы враги народа,
расшатываете ситуацию,марш на Соловки.Английские шпионы,работаете на врага,вас стрелять надо.Правильно делает товарищ Сталин!
Прошло восемьдесят лет:Голодомор,Геноцид,свечи памяти, ужас что было.
Как вам?
автор Щебетушка • 23 января в 19:31
Ответ дляСкользкая
Путин хуйло.
Слава Украине💙💛
Героям Слава! 💙💛
Пожарник• 23 января в 19:31
Ответ дляКредитная
Тцк - суки, чтоб их разорвало, гадов. Влада - продажная сука, сдала нас с потрохами. С мовой явно перегнули. Ситуация и так жаховая. Путин хуйло, зеля - придурок.
О, кацапик детектед
Скользкая• 23 января в 19:33
Ответ дляБаза_птеродактилей
Удалено администрацией...
Кстати да в тредс их вообще зажали
мистерЛяпсус• 23 января в 19:33
Ответ дляЩебетушка
Героям Слава! 💙💛
Удалено администрацией...
Пожарник• 23 января в 19:34
Ответ дляСкользкая
Путин хуйло.
Слава Украине💙💛
База
Скользкая• 23 января в 19:35
Ответ длямистерЛяпсус
Удалено администрацией...
А чем тебя провоцируют? Словами что Путин хуйло? На что тебя провоцируют? Быстренько отправить анонимку в ФСБ?
Голубка миру• 23 января в 19:35
Ответ для100%
Удалено администрацией...
мистерЛяпсус• 23 января в 19:35
Удалено администрацией...
Техпаспорт на медузу• 23 января в 19:35
Да проще все. Многие глаза свои открыли наконец-то. Но все еще много вышиванкуватых.
Смайликівна• 23 января в 19:36
Удалено администрацией...
мистерЛяпсус• 23 января в 19:36
Ответ дляСкользкая
Удалено администрацией...
Пожарник• 23 января в 19:37
Ответ дляЗалізний занавіс
Как вам?
Який інтернет в тоталітарному режимі 100 років назад і зараз. В Китаї свій чебурнет, все контролюється, в Кндр є інтернет, багато розповідають світу що і як
Техпаспорт на медузу• 23 января в 19:37
Ответ дляСмайликівна
Удалено администрацией...
Голубка миру• 23 января в 19:37
Ответ дляЩебетушка
Їх бісить згадування хуйла як хуйла. Вони собі руку скоріше відгризуть ніж напишуть - «путін хуйло».

Сидять тут розхитують ситуацію. Нащо це цим хворим людям?
Удалено администрацией...
Скользкая• 23 января в 19:37
Ответ длямистерЛяпсус
Удалено администрацией...
Смайликівна• 23 января в 19:38
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Удалено администрацией...
Пожарник• 23 января в 19:38
Ответ длямистерЛяпсус
Удалено администрацией...
ГороховаЯ• 23 января в 19:38
Ответ дляЩебетушка

Робота у них така) фубль сам не заробиться, ось і виписують на задану тему.
Їх задача - нав´язувати українцям думку, що всьо пропало, треба капітулювати. Це другий фронт зсередини суспільства, оскільки на реальному фронті російська армія провалилася і нічого не змогла досягти за 4 роки. Крім, звичайно, мільйона ’хароших рускіх’, що навічно удобрюють український чорнозем. Інших досягнень нема. То вони намагаються підірвати суспільство зсередини, щоб українці самі перегризли себе: захід проти сходу, україномовні проти російськомовних. Це все розлучається штучно. А нас робити висновки і не піддаватися на їх провокації.
Техпаспорт на медузу• 23 января в 19:38
Ответ дляСмайликівна
Удалено администрацией...
автор Щебетушка • 23 января в 19:39
Ответ длямистерЛяпсус
Удалено администрацией...
О, полізли-полізли.

Слава Нації 🇺🇦
Укол Разума• 23 января в 19:39
Ответ дляСиниця у спідниці
Удалено администрацией...
Скользкая• 23 января в 19:39
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Слава Украине!
Путин хуйло
Пожарник• 23 января в 19:39
Ответ дляГолубка миру
Удалено администрацией...
Розкажіть краще, як плануєте жити в умовах падіння економіки, та росту цін? Всьо па плану?
Смайликівна• 23 января в 19:39
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Удалено администрацией...
Я между прочим за Порошенка голосовала