Я_з_Франека• 23 января в 22:20

У вас є найкраща подруга?

Про яку кажуть «як сестра». Мені пощастило мати таку подругу, 19 років дружимо
Домашка• 23 января в 22:47
Ответ дляПсихологічка
Ні, бо по-перше, я - інтроверт, мені спілкування треба небагато. По-друге, я зараз живу з батьками і сестрою, і мені з головою вистачає спілкування з ними. До речі, навіть коли були подруги, ми з ними зустрічались раз на декілька місяців, а то і рідше, і мені було чудово. Більш часте спілкування мене виснажує.
Але ж хочеться, наприклад, свята провести в компанії друзів? Мені хочеться.
миссДавеча• 23 января в 22:59
Подруг как таковых нет, есть ч теми, с кем давно дружим, но они обе далеко.
Сходить на кофе, дискотеку, провести праздники есть приятельницы и знакомые.
Подружкам и близким людям плакаться на жизнь или семью или мужа не вижу смысла, чтоб не поменялось их отношение к причастным людям.
Психологічка• 23 января в 23:14
Ответ дляДомашка
Під час війни мені, чесно кажучи, нічого не хочеться. Може в мирний час і повернуться подібні бажання.
Бажаю вам зустріти близьких по духу людей)
Жинси на дитину• 23 января в 23:31
Ответ дляДомашка
И постоянно контролировать себя , что не сказать лишнего . А под алкоголем это не особо комфортно
Спасу мир• 24 января в 02:38
Уже наверное нет. 30 лет дружили, но что-то начали расходиться