МадамОхмури• 24 января в 07:41
Пам’ятаєте цю жахливу історію?
Це зі сторінки тієї самої жінки. Отакий фінал цієї їх «нової родини».
Вероятненько• 24 января в 17:56
Ответ дляЧукИГеки
Дуже добре пам´ятаю цю історію і часто згадую. Пам´ятаю інтерв´ю мами Каті. Мама сказала, що не хоче, щоб дочка одужала, бо якщо вона одужає і зрозуміє, що вона накоїла - вона не зможе з цим жити. Бо дітей вона дуже любила, насправді. Вона до останнього ходила на роботу і була при розумі. На жаль, шизофренія спонтанна.
Дуже цікаво як там ця Катя. Насправді, мені її дуже шкода. Вона не винна, що захворіла(((
Так ее осудили или она на лечении ?
Скромняшка• 24 января в 17:57
Как человек, который тоже неожиданно заболел шизофренией, хочу сказать в защиту Кати. Уверена, что она в тот момент не понимала, что убивает детей, а думала, что спасает от какой-то очень страшной участи, и потом они останутся живыми и всё будет хорошо. Почему-то зачастую так работают мозги в психозе, всё переворачивается с ног на голову, и ты абсолютно непоколебимо уверен в любом бреде. И обычно вред причиняют именно тем, кого больше всех любят, в уверенности, что на самом деле спасают.
Копуша• 24 января в 17:57
Ответ дляВероятненько
Да потому что работа в дет. саду +- как неработающая женщина в плане финансов. Вообще странно что это приходится объяснять
З педосвітою дошкільна освіта при бажанні можна заробити набагато більше. Головне - бажання. А у неї ані бажання, ані необхідності не було, бо забезпечував чоловік. Дивно, що таке приходиться пояснювати
Чарівне зіллячко• 24 января в 17:58
Ответ дляОдинРазНадетое
Надо было убивать не своих детей, а мужа с его новой семьей
Думаю, она убила детей от отчаяния, что осталась сама в большом незнакомом городе и, скорее всего, не сможет самостоятельно финансово вытянуть аренду квартиры и содержание двоих детей и себя. Не забываем, какие з/п у воспитателей в д/с.
Девочки, по-честному, даже здесь куча историй, почему женщина терпит в браке и не решается уходить. Останавливает именно страх ’не справлюсь, финансово не вытяну’.
inneska-85• 24 января в 17:58
Ответ дляМадамОхмури
Добре. В Києві була жахлива історія. Сімʼя переїхала з Криму з дітьми. Чоловік вийшов на роботу і зустрів молоду дівчину. Дружина відчувала, що втрачає його, почала хаотично хтось робити - знайшла собі стиліста. Але нічного не допомогло. Він пішов до тієї молодої дівчини. Дружину і дітей лишив в орендованій квартирі. Судячи з цього сюжету - молода (тоді) дівчина вчепилась в нього мертвою хваткою - приїздила з ним до його минулої сімʼї і контролювала, чекаючи в машині, билась за нього і тягнула його з тієї сімʼї. Дружина почала сходити з розуму, лишившись сама і … зробила те, що зробила з власними дітьми.
З того часу пройшло 8 років. Молода дівчина швидко народила йому двох дітей. І судячи з її інстаграму - він і її покинув. Вона вже не виглядає такою молодою. Розкачалась - певно через постійний стрес. Вона там пише - «я одна, але не самотня».
Ось така історія.
так ей и надо.
Вероятненько• 24 января в 17:59
Ответ дляКопуша
У вас отсутсвует эмпатия это вообще очень большой дефект, сочувствую :(
Вероятненько• 24 января в 18:02
Ответ дляЧарівне зіллячко
Скорей всего из за этих мыслей она заболела.
Я смутно помню, но такого плана была история в РФ не помню как она убила, но тоже 2- е маленьких детей, а себя не смогла ..
Колдунья-вещунья• 24 января в 18:08
Ответ дляsur_sur
Ліза, напевно, змогла б, а Катя, бачте, ні.
Его новой бабе надо побаиваться, а вдруг
Репетиторша• 24 января в 18:18
Помню эту историю. Поделом этой мерзкой селючке.
Катю очень, очень жалко. Надеюсь она все еще не в себе, ведь когда придёт осознание что она сделала... это ад.
МадамОхмури
• 24 января в 18:32
Я погоджуюсь з більшістю коментаторів.
1. Людина може прожити все життя в не знати про психічну хворобу. Вона випливає через якість тригери. Родич мого чоловіка отримав шизофренію в 35 років - одночасно помер його батько, його звільнили з роботи і від нього через брак грошей пішла дружина. Тепер він є інвалідом. Тобто життєві труднощі тригерять цей стан. До цього він жив повноцінним життям - мав дитину та карʼєру в органах. Катерину офіційно признали психічно хворою. Прокуратура запросила для неї не строк, а примусове лікування в психіатрії.
2. В даному випадку вважаю, що мало місце доведення її до цього стану. Через власні інтереси. З боку чоловіка - він просто лайно. З боку коханки - вона тягнула його з родини - що підтверджує і її поведінка і її пости в соц.мережах, де вона його «тримає», «утримує» та «отримує». Вона не мала жодного співчуття до його дружини та дітей - вони просто заважали її «щастю». Щодо грошей - він був програмістом. Тобто максимум який він мав - це 3-4 тисячі $. На одну сімʼю це багато, але жити «на широку ногу» маючи дві сімʼї з дітьми та не маючи власного житла в Києві - в нього б не вийшло. Коханці це не подобалось - це підтверджує і іі мати, кажучи, що «Катерина зажралась» і в соц.мережах ще тоді люди, які знайомі з сімʼєю писали, що він постійно вчиняв фінансовий тиск на Катерину і зменшував виплати або погрожував їх забрати взагалі. Тобто гроші - це ще одна причина за які «боролась» ця Ліза. Ліза тоді працювала junior тестувальницею - тобто мала десь 500-700 доларів на місяць. Тобто не набагато більше, ніж заробляла сама Катерина.
3. Вважаю що всі троє рівноцінно мали нести відповідальність за цю ситуацію.
Колдунья-вещунья• 24 января в 18:37
Ответ дляМадамОхмури
Я погоджуюсь з більшістю коментаторів.
Вы все правильно написали
Колдунья-вещунья• 24 января в 18:39
Ответ дляМадамОхмури
Я погоджуюсь з більшістю коментаторів.
Надо было их всех троих посадить за решетку.
Меньше было бы такого говно в мире, как этот муж и любовница
Копуша• 24 января в 18:41
Ответ дляВероятненько
З чого ви взяли? Я дітям дуже співчуваю. Але чомусь всі підкреслено емпатичні про дітей взагалі забули.
А розуміння причинно-наслідкових зв´язків і що кожна доросла людина відповідальна за своє життя, здоров´я та вчинки, доводять, що окрім дітей в цій історії на співчуття ніхто не претендує
МадамОхмури
• 24 января в 18:44
Ну і останнє - коли психічна хвороба починає прогресувати - це неможливо не помітити (з власного досвіду - дивлячись на родича мого чоловіка - ми його відвезли до лікаря відразу, як стало зрозуміло, що з ним щось не так і почали лікування - бо чим раніше це лікувати - тим легше буде протікання хвороби надалі).
Не просто так мати цієї Лізи казала - «вона ненормальна, вона хвора». Тобто всі все знали і бачили, але було пох на неї та на цих дітей - головне, щоб гроші були в коханки та щастя, бо ж #счастьеэтотакпросто - як вона пише через пів року після смерті дітей.
Вероятненько• 24 января в 18:44
Ответ дляКопуша
Не детям, а той женщине которая совершила это чудовищное убийство.
Вот поэтому я и говорю у вас отсутствует эмпатия ( и не одна я это заметила )
Я перечитала что вы пишите, нет извините, я вам мозг не поправлю..
Пилосмок працює• 24 января в 18:55
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Хотела отомстить ему, чтобы он хоть приблизительно почувствовал её боль.
К сожалению, есть такие женщины для которых потеря мужика - это конец света.
Но,,чтобы убить - СВОИХ - детей, это явно ей мозг поплавило.
Интересно, что сейчас с ней?!!
А эту курицу вторую - настигла та же самая драма.
Это можно было изначально предполагать, что если бросил первую семью с детьми, то и её бросит.
Интересно, что сейчас с ней?!!
Згодна з вами, є такі жінки, які не можуть пережити втрату чоловіка, так сталося з моєю знайомою, наче адекватна жінка почала сходити з розуму після розлучення, робити дивні речі, агресивно поводилася з донькою, що та сама зібрала речі і пішла до батька, останні роки та жінка стала схожа на безхатька, зловживала алкоголем, від чого і померла
Вероятненько• 24 января в 19:02
Ответ дляМадамОхмури
Я погоджуюсь з більшістю коментаторів.
Ого вы расписали ...
У вас талант !
Педиатор_я• 24 января в 19:03
Ответ дляПилосмок працює
И кто в этом виноват?
Ростки жимолости• 24 января в 19:21
Ответ дляПоследний вагон
Вы не знаете, что там было на самом деле, эта история очень мутная. Не могла она физически утопить двоих детей, да ещё и в верхней одежде. Очень может быть, что он это и сделал. Очень странный момент что это он её и нашёл где-то на дороге
Тоже так думаю. Она могла рехнуться уже после смерти детей. Удержать ребёнка под водой, одной рукой. При чем одновременно двоих, как-то неправдоподобно. Даже завести их в холодную воду одетыми, не так просто уговорить.
И вторая жена странно себя ведёт после трагедии. Вместо того, чтобы закрыть все профили, она описывает свое счастье. Как будто только этого и добивалась.
Ростки жимолости• 24 января в 19:22
Ответ дляЛина-7139
Его ошибка была в том что он связался с первой психически больной женщиной и ещё и сделал ей детей, хорошо хоть сам ноги унёс и хорошо что новой его жене она ничего не сделала,она социально опасна с такими женщинами вообще не стоит связываться ни подругам ни мужчинам.Бедные дети от маньячки матери,и это не оскорбление,это факт потому что убить двоих детей ещё и своих родных это чудовищно
А вот и феникс в тему зашёл
ДолькиКабана• 24 января в 19:25
Ответ дляКопуша
Ну так розуйте очі, автор його і дала.
Як подивитись відео коли ледь загрузилась сторінка? В людей інтернет ледь дихає через відключення.
Колдунья-вещунья• 24 января в 20:26
Ответ дляДолькиКабана
Там ниже в комментариях на первых страницах есть описание истории
Пилосмок працює• 24 января в 20:28
Ответ дляПедиатор_я
И кто в этом виноват?
Я нікого не звинувачую. Навряд чи мою знайому можна було врятувати. Ніхто точно не знає як би поводився, потрапивши в стресову ситуацію, а поради роздавати і шукати винних легко .
Педиатор_я• 24 января в 20:30
Ответ дляПилосмок працює
Ви багато знаєте хто дітей вбиває? Швидше себе вбивають. Тут просто шизофринию всковырнули события. И такой человек с детьми работал.
Пилосмок працює• 24 января в 20:54
Ответ дляПедиатор_я
Не берусь ставити діагноз. Якщо б були якісь розлади, колеги б помітили. В цій ситуації шкода тільки дітей.
Тюрюнь_Тюнь• 24 января в 21:01
Ответ дляЧукИГеки
Вона насправді дуже любила та оберігала своїх дітей, взагалі діти (вихованці) в садочку до неї тянулись.
І там був дуже сильних психоз, вона не розуміла що робить (казала що спасала дітей), інакше не можна зрозуміти її дії.
І все так ’дивно’, заставила дітей зайти в холодну воду (здається вже жовтень був) і потім тримала їх під водою, яким чином відразу 2 і вони не кричали (Ані вже було 6) і знайшов саме чоловік її (знав де шукати)......
Колупалочка• 24 января в 21:03
Ответ дляПилосмок працює
Коллеги говорили, что она была замкнутая и ни с кем не общалась, не находясь в близких отношениях сложно заметить расстройство, если это не фаза яркого психоза. Ну, замкнутая, необщительная да и все 🤷🏻♀️
Вспомнилась история немецкого пилота, который пассажирский самолет в скалу направил, депрессия была, самоубился с 150 пассажирами. Тоже никто ничего не заметил, допустили пилотировать рейс..
Докладальниця• 24 января в 21:48
Ответ дляСкромняшка
А себя тогда почему не смогла убить. Немного знаю про шизофрению, у меня +- не сходится