МадамОхмури• 24 января в 07:41

Пам’ятаєте цю жахливу історію?

Це зі сторінки тієї самої жінки. Отакий фінал цієї їх «нової родини».
автор МадамОхмури • 25 января в 01:24
На Facebook в нього вказано, що він з нею розучився. Там також вказано, що він в Києві - але це не так. Ось його фото з Іспанії о 2024.
Цирк на дроті• 25 января в 01:27
У дочки в школе учительница была, тоже дети хвалили ее, что хорошая. Потом мы квартиру купили, оказалось на одной лестничной площадке с этой учительницей. Я кода еще ремонт был, видела ее несколько раз, она гуляла с ребенком во дворе, мальчик был с аутизмом. А когда мы переехали после ремонта, то ее уже не было там, ни ее ни ребенка, только муж остался и к нему захаживала другая дама. Потом мне соседи по подъезду рассказали, что муж ей изменял, а она узнала про измену и У нее случился толи нервный срыв, то ли что то хуже , ее увезли в стационар, а от туда уже забрали родители и больше ее тут не было. Так что психика человеческая у многих дело непредсказуемое
автор МадамОхмури • 25 января в 01:35
Ответ дляПринцепесочка
В чомусь Ви праві, але я б не розцінювала це як доведення до цього стану. Нова дружина чоловіка звісно повела себе погано. Але чоловік не таке вже і лайно, він оплачував оренду квартири 1,5 (?) року, приїздив до дітей. А міг просто піти і взагалі не робити нічого.
Кожна людина заслуговує на щастя. І цей чоловік теж хотів бути щасливим. Ми ж не знаємо, як себе поводила Катерина, може вона постійно влаштовувала йому істерики, душила його контролем, маніпуляціями, гіперопікою, може він розумів, що і сам зійде з розуму, якщо залишиться з нею.
Чоловік не обманював її, четно сказав, він не був її власністю, мав право на розлучення.

Проблема в тому, що вона була співзалежна від його, їй потрібна була психіатрична допомога. Ця подія сталася через півтора року після розлучення, діти були вже не маленькі. Могла повернутися в Крим (можете закидати мене зараз камінням, люди тоді спокійно перетинали блокпост в обидві сторони, я теж їздила до родичів в 2017), якщо вже зовсім важко було. Можна було навіть і новий роман закрутити. Але ми говоримо про здорову психіку

Нова дружина теж просто хотіла бути щасливою, у них було вже двоє дітей, в він півтора року оплачує дорослій жінці квартиру, все ж Катерина як доросла людина мала б і сама брати на себе відповідальність

Я все ж вважаю,що тут ніхто не винен, просто сталося як сталося, їй ще до початку відносин потрібен був психіатр, бо така залежність не ок, вона не була емоційно і психічно зрілою дорослою людиною
Ні, у них не було двох дітей з новою дружиною о 2018. Вона тільки встигла народити першу дитину, а спати вона з ним почала задовго до цього - через неї він дружину та дітей і покинув - це і описувала жінка, яка була стилістом Катерини в той момент, коли він ще жив в сімʼї але вже ахав цю Лізу. Другу дитину вона народила через два роки після смерті його дітей. Це не та історія де «вона просто хотіла бути щаслива». Це історія де «вона хотіла бути щаслива з чужим чоловіком» і хай там що. Дружина сходить з розуму, діти помирають- це таке, буває. Головне, що вона щаслива.
автор МадамОхмури • 25 января в 01:43
Ответ дляНевловимий Джо
Полностью согласна с вами💯
И еще добавлю, что как бы женщина не была более-менее обеспеченна финансово, не сильно то и хотят успешные и что-то представляющие из себя мужики даму с прицепами от предыдущих отношений. Как ни крути, а отношение к таким женщинам становится, как ко второму сорту. Звучит жестко и неприятно, но к сожалению, сама ощутила это на собственной шкуре. Причём, я далеко не исключение. А что мужло? Заплатило копеечные алименты и увиделось пару раз в месяц с детьми для галочки, если не сильно закрутила гайки новая пассия. И на этом всё- жених хоть куда. И находятся же еще такие соски вроде этой второй поблядушки, как из этой истории, которые как вцепятся намертво в женатые штаны, что просто хрен ещё оторвешь, пока не разрушит окончательно семью.
История эта просто кошмарная и очень жаль бедных деток😥😥😥
👏
Вумна, аж страшно• 25 января в 08:30
Автор еще гляньте этот сайт https://court.gov.ua/fair/
Схоже что первая жена сделала через суд раздел имущества уже в войну
Ноу коммент• 25 января в 08:46
Ответ дляnevergerl
Удалено администрацией...
Хтось попаде у бан
Ноу коммент• 25 января в 08:47
Ответ дляМадамОхмури
Трохи думати про своїх дітей і мати яка лишилась з ними сама? Яку він перевіз в нове місто і кинув? Чи він не помічав, що з нею щось не так? Не привозити коханку під дім?

Її мати (коханки та потім вже другої дружини, чиї пости я викладала - сказала - що перша дружина «хвора і бісилась з жиру». То з все ж таки щось помічали?
Чи часто колишні турбуються про дітей?
Ноу коммент• 25 января в 08:50
Ответ дляМадамОхмури
Я про неї не кажу нічого.

Я кажу тільки про те, що чоловік лайно і коханка таке саме лайно, вибачте за мою французьку.

І що в коханка своє щастя на «чужому нещасті» побудувати не змогла.
Він лайно але дітей не вбив. А це лайно вбило ще так жорстоко дітей. Ви випрпвдовуєте те, що при розлученні можна вбивати дітей?
Ноу коммент• 25 января в 08:54
Ответ дляМадамОхмури
Мені здається в цієї жінки тут особисте. Тут і коханки ж є на цьому форумі. І «нові дружин» як ця Ліза.

Вона ніби продовжує не розуміти яку саме роль відіграла ця Ліза і цій історії. І як продовжувала себе вести після неї.
Давайте знаходити кучу виправдань у тому чому можна вбивати дітей.
Ноу коммент• 25 января в 08:56
Ответ дляМадамОхмури
А ви бачите хоч краплю емпатії в її поведінці? #счастьеэтотакпросто - через пів року після трагедії.
А вона мала у монастир піти?
Ноу коммент• 25 января в 08:58
Ответ дляДівка в намисті
Зачем он заделал первой жене детей если не любил ее? Зачем трахнул новую, не расставшись с первой? Почему новая приходила к первой? Почему мужик себе детей не забрал?
А забрав би дітей, вони б у садочку перетопила всю групу і сказали б довів, вона не могла без дітей
Ноу коммент• 25 января в 09:02
Ответ дляРепетиторша
Помню эту историю. Поделом этой мерзкой селючке.
Катю очень, очень жалко. Надеюсь она все еще не в себе, ведь когда придёт осознание что она сделала... это ад.
Шизоїди приходять дуже швидко до тями. Жива ж ще. Не самоубилась. Себе вона береже
Ноу коммент• 25 января в 09:05
Ответ дляМадамОхмури
Я погоджуюсь з більшістю коментаторів.

1. Людина може прожити все життя в не знати про психічну хворобу. Вона випливає через якість тригери. Родич мого чоловіка отримав шизофренію в 35 років - одночасно помер його батько, його звільнили з роботи і від нього через брак грошей пішла дружина. Тепер він є інвалідом. Тобто життєві труднощі тригерять цей стан. До цього він жив повноцінним життям - мав дитину та карʼєру в органах. Катерину офіційно признали психічно хворою. Прокуратура запросила для неї не строк, а примусове лікування в психіатрії.

2. В даному випадку вважаю, що мало місце доведення її до цього стану. Через власні інтереси. З боку чоловіка - він просто лайно. З боку коханки - вона тягнула його з родини - що підтверджує і її поведінка і її пости в соц.мережах, де вона його «тримає», «утримує» та «отримує». Вона не мала жодного співчуття до його дружини та дітей - вони просто заважали її «щастю». Щодо грошей - він був програмістом. Тобто максимум який він мав - це 3-4 тисячі $. На одну сімʼю це багато, але жити «на широку ногу» маючи дві сімʼї з дітьми та не маючи власного житла в Києві - в нього б не вийшло. Коханці це не подобалось - це підтверджує і іі мати, кажучи, що «Катерина зажралась» і в соц.мережах ще тоді люди, які знайомі з сімʼєю писали, що він постійно вчиняв фінансовий тиск на Катерину і зменшував виплати або погрожував їх забрати взагалі. Тобто гроші - це ще одна причина за які «боролась» ця Ліза. Ліза тоді працювала junior тестувальницею - тобто мала десь 500-700 доларів на місяць. Тобто не набагато більше, ніж заробляла сама Катерина.

3. Вважаю що всі троє рівноцінно мали нести відповідальність за цю ситуацію.
Послухайте. Ви наче прям одиничний випадок описали. В таких умовах живуть всі розлучені жінки. Не прибільшуйте так участь розлучення. Її не шкода зовсім. А от дітей ніхто не поверне. Вона не самоубилась з горя....вона вбила дітей.
короткопамятна• 25 января в 09:53
Ответ дляКопуша
Ви багато знаєте випадків, коли мати вбиває дітей через розлучення?

Вона вбила дітей виключно через психічну хворобу, іншої причини нема.
розлучення- пусковий механізм. Чоловік, казліна, мусив до лікарів звертатися ще до, а він за себе тільки думав
автор МадамОхмури • 25 января в 20:17
Ответ дляВумна, аж страшно
Я думала вона сидить в псих.лікарні?
автор МадамОхмури • 25 января в 20:18
Ответ дляНоу коммент
Я цього не виправдовую, але вважаю що ці двоє мали теж сидіти.
автор МадамОхмури • 25 января в 20:27
Ответ дляКили и Манджаро
Она стала похожа на трансвестита
Це точно. Життя її потріпало. Але навряд чи чомусь навчило.

«Краща за твою попередню, гарячіша за твою наступну».
Ноу коммент• 25 января в 21:05
Ответ дляМадамОхмури
Не через неї, а через то, що не вмів пісюнця тримати у штанях.
Ноу коммент• 25 января в 21:07
Ответ дляМадамОхмури
Мільйони жінок розлучаються, ставлять на ноги дітей, втрачають на війні своїх дітей, а тут прям свята мучениця. Не змогла без мужика.
Ноу коммент• 25 января в 21:08
Ответ дляМадамОхмури
Я думала вона сидить в псих.лікарні?
А шо, свята мучениця уже на волі. Не самовбилась, як прийшла у себе?
Паспортний стіл• 26 января в 17:44
Капець, чувак наробив 4 дітей, з них двоє в сирій землі по такій трагедії, пари років не минуло як він знову обнулив своє життя , залишив знову двоє малих, і вільний самець в своєму новому житті.
Тобто мене шокує, що навіть переживши таку трагедію, чел не переосмислив своє життя, його цінності. Всеодно ж розум мав би вже бути не той що раніше, в молодшому віці і до трагедії. Така була любов всього недавно, і знову те саме. Як не крути, хлопам в тому житті найбільш простіше😕