МадамОхмури• 24 января в 07:41
Пам’ятаєте цю жахливу історію?
Це зі сторінки тієї самої жінки. Отакий фінал цієї їх «нової родини».
Принцепесочка• 24 января в 21:52
Ответ дляМадамОхмури
Я погоджуюсь з більшістю коментаторів.
1. Людина може прожити все життя в не знати про психічну хворобу. Вона випливає через якість тригери. Родич мого чоловіка отримав шизофренію в 35 років - одночасно помер його батько, його звільнили з роботи і від нього через брак грошей пішла дружина. Тепер він є інвалідом. Тобто життєві труднощі тригерять цей стан. До цього він жив повноцінним життям - мав дитину та карʼєру в органах. Катерину офіційно признали психічно хворою. Прокуратура запросила для неї не строк, а примусове лікування в психіатрії.
2. В даному випадку вважаю, що мало місце доведення її до цього стану. Через власні інтереси. З боку чоловіка - він просто лайно. З боку коханки - вона тягнула його з родини - що підтверджує і її поведінка і її пости в соц.мережах, де вона його «тримає», «утримує» та «отримує». Вона не мала жодного співчуття до його дружини та дітей - вони просто заважали її «щастю». Щодо грошей - він був програмістом. Тобто максимум який він мав - це 3-4 тисячі $. На одну сімʼю це багато, але жити «на широку ногу» маючи дві сімʼї з дітьми та не маючи власного житла в Києві - в нього б не вийшло. Коханці це не подобалось - це підтверджує і іі мати, кажучи, що «Катерина зажралась» і в соц.мережах ще тоді люди, які знайомі з сімʼєю писали, що він постійно вчиняв фінансовий тиск на Катерину і зменшував виплати або погрожував їх забрати взагалі. Тобто гроші - це ще одна причина за які «боролась» ця Ліза. Ліза тоді працювала junior тестувальницею - тобто мала десь 500-700 доларів на місяць. Тобто не набагато більше, ніж заробляла сама Катерина.
3. Вважаю що всі троє рівноцінно мали нести відповідальність за цю ситуацію.
В чомусь Ви праві, але я б не розцінювала це як доведення до цього стану. Нова дружина чоловіка звісно повела себе погано. Але чоловік не таке вже і лайно, він оплачував оренду квартири 1,5 (?) року, приїздив до дітей. А міг просто піти і взагалі не робити нічого.
Кожна людина заслуговує на щастя. І цей чоловік теж хотів бути щасливим. Ми ж не знаємо, як себе поводила Катерина, може вона постійно влаштовувала йому істерики, душила його контролем, маніпуляціями, гіперопікою, може він розумів, що і сам зійде з розуму, якщо залишиться з нею.
Чоловік не обманював її, четно сказав, він не був її власністю, мав право на розлучення.
Проблема в тому, що вона була співзалежна від його, їй потрібна була психіатрична допомога. Ця подія сталася через півтора року після розлучення, діти були вже не маленькі. Могла повернутися в Крим (можете закидати мене зараз камінням, люди тоді спокійно перетинали блокпост в обидві сторони, я теж їздила до родичів в 2017), якщо вже зовсім важко було. Можна було навіть і новий роман закрутити. Але ми говоримо про здорову психіку
Нова дружина теж просто хотіла бути щасливою, у них було вже двоє дітей, в він півтора року оплачує дорослій жінці квартиру, все ж Катерина як доросла людина мала б і сама брати на себе відповідальність
Я все ж вважаю,що тут ніхто не винен, просто сталося як сталося, їй ще до початку відносин потрібен був психіатр, бо така залежність не ок, вона не була емоційно і психічно зрілою дорослою людиною
Докладальниця• 24 января в 21:52
Ответ дляЧарівне зіллячко
Думаю, она убила детей от отчаяния, что осталась сама в большом незнакомом городе и, скорее всего, не сможет самостоятельно финансово вытянуть аренду квартиры и содержание двоих детей и себя. Не забываем, какие з/п у воспитателей в д/с.
Девочки, по-честному, даже здесь куча историй, почему женщина терпит в браке и не решается уходить. Останавливает именно страх ’не справлюсь, финансово не вытяну’.
Ваше думаю не совпадает с реальностью. Полностью все оплачивал бывший муж. На ней был только быт её и детей.
АБВГДэшница• 24 января в 22:19
Ответ дляПринцепесочка
Він не дозволив їй виїхати з дітьми в Крим. Він заслуговує на щастя? А вона заслуговує на чесність, якого чорта треба було тягатись коли ти одружений. Розведись, закрий тут питання і йди на всі 4 сторони. Ні, він її принизив, зрадив і пішов, ще й весь час маніпулював грошима. Нова шльондра то взагалі малолітнє чмо, з ногами, що не тримаються купи.
Чарівне зіллячко• 24 января в 22:34
Кили и Манджаро• 24 января в 22:36
Ответ дляМадамОхмури
Фото скоріш за все видалять. Але ось.
Я її ледве впізнала. Зараз вона виглядає так, як його дружина тоді. Ось її фото тоді і зараз.
Она стала похожа на трансвестита
Невловимий Джо• 24 января в 22:54
Ответ дляЧарівне зіллячко
Полностью согласна с вами💯
И еще добавлю, что как бы женщина не была более-менее обеспеченна финансово, не сильно то и хотят успешные и что-то представляющие из себя мужики даму с прицепами от предыдущих отношений. Как ни крути, а отношение к таким женщинам становится, как ко второму сорту. Звучит жестко и неприятно, но к сожалению, сама ощутила это на собственной шкуре. Причём, я далеко не исключение. А что мужло? Заплатило копеечные алименты и увиделось пару раз в месяц с детьми для галочки, если не сильно закрутила гайки новая пассия. И на этом всё- жених хоть куда. И находятся же еще такие соски вроде этой второй поблядушки, как из этой истории, которые как вцепятся намертво в женатые штаны, что просто хрен ещё оторвешь, пока не разрушит окончательно семью.
История эта просто кошмарная и очень жаль бедных деток😥😥😥
Кили и Манджаро• 24 января в 22:55
Ответ дляДокладальниця
Мне просто интересно, на вывоз в Крым для чего? Сесть на голову её родителям? Здесь он их обеспечивал, приезжал к детям. А там бы кто это делал, её родители?
От куда вы знаете о ее жизни в Крыму? Раз она хотела уехать, значит там ей было легче. Может быть там у нее была своя квартира. И опять таки родные, друзья, знакомый город, работа… и не одна в конце концов. А так сидеть и ждать каждый месяц разрешит ли любовница оплатить этот месяц квартиру и на детей или нет
Кили и Манджаро• 24 января в 23:06
Ответ дляПринцепесочка
Я ездила в Крым с 2017 по 2021, ездили да, свободно, но для пересечения границы с нашей стороны, маме с ребенком требовалась доверенность от отца.
Чарівне зіллячко• 24 января в 23:11
Ответ дляДокладальниця
Поэтому я и предположила ’думаю’, а не написала ’уверена’.
Вы близкая знакомая этой семьи? Так уверенно говорите...
’Полностью все оплачивал бывший муж. На ней был только быт ее и детей’. - именно поэтому она работала в д/с?
Вумна, аж страшно• 24 января в 23:11
Ответ дляЧарівне зіллячко
фото
Наверное в Испании завел новую пассию.
Девочки, а известно ли что о теперешней жизни первой жены?
Чарівне зіллячко• 24 января в 23:16
Ответ дляВумна, аж страшно
Наверное в Испании завел новую пассию.
Как же он выехал-то?
Разве что до 2022г. Но почему Лиза с детьми в Украине?
Вумна, аж страшно• 24 января в 23:18
Ответ дляЧарівне зіллячко
Как же он выехал-то?
Не обязательно до 22, вот в соседней теме почитайте как выезжают. Айтишники первые рванули, так как деньги были.
Лиза может вернулась, или может ей никто не предлагал ехать. Я еще думаю, может он с ней не смог жить так как пришло осознание что она так же частично виновна.
Кили и Манджаро• 24 января в 23:19
Карма-это если бы этому х&ру прилетел бы рак яиц. А так живет себе в солнечной Испании, ни войны, не тцк. Одна баба в тюрьме, дети в земле, та ради которой этих детей бросил, теперь очко рвёт от одиночества, а двое новых наструганых папулю вряд ли уже увидят, да и нах..й они ему не здались
ПробілНеПрацює• 24 января в 23:27
Ответ дляКопуша
Ви багато знаєте випадків, коли мати вбиває дітей через розлучення?
Вона вбила дітей виключно через психічну хворобу, іншої причини нема.
Ну до развода с мужем первая жена детей всё- таки не убивала. Значит триггером послужил всё - таки развод.
Копуша• 24 января в 23:31
Ответ дляПробілНеПрацює
Це з серії при Порошенку такого не було.
Не було б тригером розлучення, було б звільнення, проблеми зі здоров´ям чи викидень. Є причина, а є привід, треба розрізняти
ПробілНеПрацює• 24 января в 23:31
Ответ дляЛина-7139
Его ошибка была в том что он связался с первой психически больной женщиной и ещё и сделал ей детей, хорошо хоть сам ноги унёс и хорошо что новой его жене она ничего не сделала,она социально опасна с такими женщинами вообще не стоит связываться ни подругам ни мужчинам.Бедные дети от маньячки матери,и это не оскорбление,это факт потому что убить двоих детей ещё и своих родных это чудовищно
Это ошибка этих женщин , которые связались с этим мудаком. Он сначала одной сделал двух детей , перевёз её в Киев и бросил ради очередной юбки. И как обычно дети остаются с матерью и она их тянет на себе . Папаша в новую семью детей не заберёт , потому что новая жена новых родит. Вторая родила двух и ту бросил. Хотя я считаю вторая это заслужила.
Кили и Манджаро• 24 января в 23:34
Ответ дляВумна, аж страшно
Наверное в Испании завел новую пассию.
Тягает железо, штанги, собирает сердце по кусочкам
Вилами по воде• 24 января в 23:45
Ответ дляМадамОхмури
Фото скоріш за все видалять. Але ось.
Ужас, особливо останнє фото
Вилами по воде• 24 января в 23:47
Ответ дляПробілНеПрацює
У нас у соседей дочь повесилась. Тоже муж ушел а любовнице.
Но детей она не убивала
Вилами по воде• 24 января в 23:48
Ответ дляКили и Манджаро
Это его вторая жена?
Вилами по воде• 24 января в 23:51
Ответ дляКили и Манджаро
Да
Впервые вижу бумеранг в действии.
Еще бы и ему прилетело
Колдунья-вещунья• 25 января в 00:19
Ответ дляЧарівне зіллячко
Как же он выехал-то?
А нах они ему нужны?
Колдунья-вещунья• 25 января в 00:30
Ответ дляВилами по воде
Впервые вижу бумеранг в действии.
Еще бы и ему прилетело
Тут очевидно, он её бросил
Огірок та Помідорчик• 25 января в 00:40
Ответ дляМадамОхмури
Фото скоріш за все видалять. Але ось.
А ладно) она же позиционирует себя как фитоняшка - «зал»/«растяжка»…и такое состояние тела….
Огірок та Помідорчик• 25 января в 00:43
Ответ дляКили и Манджаро
Как это вторая жена на фото, первая же в тюрьме
Кили и Манджаро• 25 января в 01:02
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ой, я просто не правильно поняла. Да, это вторая
МадамОхмури
• 25 января в 01:19
Ответ дляЧарівне зіллячко
Как же он выехал-то?
Він в 2023 ще був в Україні, судячи по її інсті. Якщо він не інвалід ( чому я сумніваюсь) - виїхав скоріш за все за гроші. Тобто розлучились вони після 2023.