Кумедна• сегодня в 08:45

Хто бачив такі куртки Манго?

На зиму норм? Дуже широкі?
автор Кумедна • сегодня в 08:45
Манка Я• сегодня в 08:57
Прямо белую? На вид она тонкая. Это пуховик?
СкрипяСердцем• сегодня в 08:57
В мене така чорна. Вона не дуже широка в стегнах, але дуже широка в плечах. Фасон мені не подобається, але я її не купувала, дочка віддала , бо їй затепла. Я також її носила і самі морози до -20
Муууумие• сегодня в 10:04
Бачила в магазині. Вона не об´ємна. Але груба якась, як стояча і тяжка. У них якісь взагалі невдалі фасони курток. Ще одна є, ніби на фото і гарна, в реальності така товстелезна, вдягаєш і як колобок в ній виглядаєш. Але мабуть теплі
автор Кумедна • сегодня в 10:14
Ответ дляМуууумие
Дякую
автор Кумедна • сегодня в 10:15
Ответ дляСкрипяСердцем
Дякую
автор Кумедна • сегодня в 10:16
Ответ дляМанка Я
Незнаю. В мене є подовжена манго, бордо, то тепла дуже. А ця незнаю, хочу на зміну
СкрипяСердцем• сегодня в 10:18
Ответ дляМуууумие
Так ,така і є. Ще й капюшон незручний.