Шукаю трусики• 24 января в 10:14

З вчорашнього вечора аж три пралки повні розвісила

Четверта застрягла, нічого - відкисне краще. За тиждень це вперше така розкіш. Це радість маленька ))))
Шукаю стакан• 24 января в 10:16
Сырость и грибок разведете.

Наездница• 24 января в 10:17
В связи с отключениями света,у стиральных машин появилась новая функция: замачивание на десять часов))
автор Шукаю трусики • 24 января в 10:18
Ответ дляШукаю стакан
Сырость и грибок разведете.
Ні, за ніч перша партія висохла, тепла підлога, до вечора і ці дві висохнуть, а четверта до ночі в полоні (((, білі речі.
МаксХмара• 24 января в 10:18
Хорошо вам. Я не стираю и не знаю, когда буду.
автор Шукаю трусики • 24 января в 10:18
Ответ дляНаездница
І на більше (((, на цьому тижні на 20 замочувалася ((((
Железобетон• 24 января в 10:19
Я і рушники і постіль випрала, висушила
автор Шукаю трусики • 24 января в 10:20
Ответ дляЖелезобетон
Я і рушники і постіль випрала, висушила
Я не настільки амбітні, хоча б одяг всім освіжити на тиждень.
Міняйловна• 24 января в 10:21
В нас цей тиждень майте без відключень.
Ща как дам• 24 января в 10:22
Классно, когда и посуду машинка помыла и высушила и машинка постирала и когда волосы длинные феном высушила и все это одновременно

автор Шукаю трусики • 24 января в 10:22
Ответ дляМіняйловна
В нас цей тиждень майте без відключень.
А в нас як ніколи, світла не бачили вдень протягом тижня, сьогодні вранці щось трапилося, з´явилося
Ms. Похвала• 24 января в 10:23
Да. Довели людей
Как хорошо, что давно уехала и у меня другие нормальные радости
автор Шукаю трусики • 24 января в 10:23
Ответ дляЩа как дам
І посудомийку нарешті за тиждень вчора запустили. Волосся не проблема, ми не користуємося феном.
автор Шукаю трусики • 24 января в 10:24
Ответ дляMs. Похвала
Да. Довели людей
В нас і інші є радості.
Творческий типаж• 24 января в 10:26
Ответ дляMs. Похвала
Да. Довели людей
Піти-позловтішатися? Ну, такоє
Нога на ногу• 24 января в 10:27
Добре
Нога на ногу• 24 января в 10:30
Ответ дляШукаю трусики
Проблема все.Ще скоро прийдеться повернутися в ті часи,як в школу ходили,в 80-ті.Криниця,туалет на вулиці,прання в тазу,грубка.Ще була керосінка,ну то ще добре,що маму забрала,а стару батьківську хату не продала.Все думала кому вона треба.
автор Шукаю трусики • 24 января в 10:33
Ответ дляНога на ногу
Та не буде такого, проблематично буде туалет, криницю копати. Просто все буде дорожче. Одне прання буде коштувати 150 грн.
Пацелуйнитуда• 24 января в 10:35
У мене теж цього тижня був такий день. Тільки в мене сушильна машина, розвішувати не треба.
Нога на ногу• 24 января в 10:37
Ответ дляШукаю трусики
Ну я не впевнена,що вже не буде проблем.Все таки ,думаю ,влітку зайнятися хатою.Що хочеш в голову лізе.Вона давно закрита,в селі,150 км від мене.Викачаю воду,заготую дров,викличу пічника,хай почистить,викачаю туалет,куплю балон газу.Вже в цьому році ледь даємо раду,а наступна зима,то вже не уявляю.

автор Шукаю трусики • 24 января в 10:38
Ответ дляПацелуйнитуда
За скільки сушить, скільки кг вміщає? Як ви так встигли?
автор Шукаю трусики • 24 января в 10:39
Ответ дляНога на ногу
Ну якщо є хата, то її звісно треба до ладу привести.
Пацелуйнитуда• 24 января в 10:40
Ответ дляШукаю трусики
Прання 2,5 години і сушка приблизно так само. Сушка велика за розміром, але ж більше одної пралки туди за раз не покладеш.
В той день довго світло було:)))
автор Шукаю трусики • 24 января в 10:46
Ответ дляПацелуйнитуда
В той день довго світло було:)))
Аааа, таке не підходить зараз. Я і пралку, і посудомийку вибирала, щоб були максимально короткі програми. З такими режимами я б прала і сушила одну партію дві доби. Ну і влітку я все на вулиці сушу, за 2 години висихає, з жовтня по квітень - в хаті, тепла підлога теж допомагає. Коли робили ремонт, то місце спеціально для сушки зробили, але вже шостий рік не ставимо і поки не бачу потреби і перспективи. Мені сушки подобаються в орендованих апартаментах, тоді мало з собою речей брати можна, за ніч і попрала і посушила, особливо взимку.
Бачу_майбутнє• 24 января в 11:01
Ответ дляНога на ногу
То повертайтеся. Інші не хотять
Бачу_майбутнє• 24 января в 11:02
Ответ дляПацелуйнитуда
В той день довго світло було:)))
Чого це.у мене на 9 кг сушильна. Прекрасно влазить дві стирки
Пацелуйнитуда• 24 января в 11:26
Ответ дляБачу_майбутнє
У мене ніколи не було необхідності тримати попереднє прання мокрим, поки переться друга пралка
Valentina shop2020• 24 января в 11:41
что вы там стираите,четыре машины ,что у вас десять детей малолетних
Бачу_майбутнє• 24 января в 11:42
Ответ дляПацелуйнитуда
А что с ним станется за час
Відморожена• 24 января в 11:47
Ответ дляНаездница
Моя трое суток стояла. То света не было, то воды, то и того и другого. Думала завоняется нахрен. Ан нет, на холоде не заванивается.

Вот думаю какой смайлик ставить - смешно или печально. Оба вроде подходят