Бутерброд и я• сегодня в 11:52

Наследство.

Продала дом в селе за 13000$, как распределить деньги с толком, как бы вы потратили на сегодняшний день, живя в Украине, не планируя выезжать?!
Кофр для ноги• сегодня в 11:53
Це не гроші. На них нічого не придбати,крім такої самої хати.
Контрольница• сегодня в 11:54
Машина є?
Тоді просто нехай будуть . Час покаже
Я такая - жду трамвая• сегодня в 11:57
Просто отложила бы
Пухнасті штани• сегодня в 11:58
Якщо є що -доложити і купити кв у місті і здавати.
Khmelnichanka• сегодня в 12:02
Просто відклала би як подушку безпеки
Стебель березы• сегодня в 12:03
Купити паркомісце і здавати. Завжди його продасте, плюс буде кожен місяць якийсь дохід. І гроші не лежать
Добро с Кулаками• сегодня в 12:06
Ответ дляСтебель березы
Паркоместа разгребают на этапе котлована)) вы пробовали купить паркоместо в уже заселенном ЖК, не живя в нем?
На привозе• сегодня в 12:07
Это вы сейчас никуда выезжать не планируете. Люди, у которых жилье разбомбили тоже так думали. Оставить на случай выезда. Точка. Покупать что-то в Украине не стоит. Даже паркоместо
Все питаю зарання• сегодня в 12:13
За 13 тысяч долларов можно купить маленькую смарт-квартиру в Киеве.
Губи з філером• сегодня в 12:13
Ответ дляДобро с Кулаками
в нас не купили ,бо від забудовника ціна була як за 1к ,навіть жартували про перероблений 1 поверх на більш вигідних умовах
ТебеОноНадось• сегодня в 12:17
Ответ дляВсе питаю зарання
Кофр для ноги• сегодня в 12:21
Ответ дляКонтрольница
Машина є?
Тоді просто нехай будуть . Час покаже
Машина це ’з толком’? Це викинути гроші на смітник.
Хочу в БАНю• сегодня в 12:24
Не знаю, ремонт делать глупо, на чёрный день мало. Может недвижимость купить под сдачу?
Контрольница• сегодня в 12:39
Ответ дляКофр для ноги
З якого переляку?!
Кофр для ноги• сегодня в 12:40
Ответ дляКонтрольница
З якого переляку?!
А який прибуток вам приносить машина? і скільки щороку додає у вартості?
Купила автор авто за 13000.Що далі?
Контрольница• сегодня в 12:42
Ответ дляКофр для ноги
Купила автор авто за 13000.Що далі?
При чому тут прибуток? Я не з метою прибутку
Якщо у автора немає машини - то варто її купити. А якщо потреби немає, то нехай ці гроші просто будуть
Кофр для ноги• сегодня в 12:42
Ответ дляКонтрольница
Автор просила ’з толком’, а не віддати їх за бляшанку, яка через 5 років перетвориться на сміття
Контрольница• сегодня в 12:43
Ответ дляКофр для ноги
Купила автор авто за 13000.Що далі?
Це точно... Купити за 13 тис це треба мати дар раціонального використання грошей. Машини є і дешевше. Не знали?!
Контрольница• сегодня в 12:44
Ответ дляКофр для ноги
Ото я бачу ваша порада ’ з толком’ набрала тут купу схвальних рішень 🤣🤣🤣
Контрольница• сегодня в 12:45
Ответ дляКофр для ноги
А що у вас за машина що на 5 років вистачає всього? Також брали за 13 тис?
Кофр для ноги• сегодня в 12:47
Ответ дляКонтрольница
В автора нема грошей, з яких може бути толк. Про що я і написала.
Що не так?
Ви пропонуєте довершити справу-вкластися в металобрухт, і через певний час залишитися з пару тисячами в кращому випадку.
Контрольница• сегодня в 12:49
Ответ дляКофр для ноги
Що не так?
Так все так... це не гроші? То викинути? Чи вам віддати? Ну думаю ні, ви зараз напишете,що це для вас двічі сходити в магазин 😂

Якщо навіть автор має машину - можливо застаріла чи ще щось. То це шанс оновити і т.д. і це не на вітер, а з толком для себе.
Гитта Ягг• сегодня в 12:49
Отложите, пусть будет НЗ. В наше время деньги лучше всего- легко увезти.
Деловитая• сегодня в 12:51
Ответ дляКофр для ноги
Купила автор авто за 13000.Що далі?
Який прибуток вам приносить ліжко, холодильник чи телевізор? Машина це комфорт, а не прибуток
Кофр для ноги• сегодня в 12:51
Ответ дляКонтрольница
Для мене машина спосіб пересування. Ніякого толку в ній нема крім цього.
Заплативши гроші,я розумію,що через деякий час продам її дешевше,і куплю новішу.І так по колу.
Толк,це коли гроші тобі приносять прибуток,в не витрати Машина до них не відноситься,якщо ви не таксист
Деловитая• сегодня в 12:52
Автор, якщо живете в приватному будинку, то встановіть сонячну станцію.
Контрольница• сегодня в 12:52
Ответ дляКофр для ноги
А все набагато запущено ніж здавалося на перший погляд.
Ви на ’Побєді’ 45 року пересуваєтеся?😂
Контрольница• сегодня в 12:54
Ответ дляДеловитая
Мої знайомі зараз кайф від цього ловлять.
Покрилася кригою і не працює...
Кофр для ноги• сегодня в 12:53
Ответ дляКонтрольница
Ви на ’Побєді’ 45 року пересуваєтеся?😂
Удалено администрацией...
Деловитая• сегодня в 12:55
Ответ дляКонтрольница
Покрилася кригою і не працює...
Крига не заважає сонячним панелям виробляти енергію. Крига прозора. Сніг заважає, але його можна чистити.