Винник• 25 января в 15:13
Суспільство яке проти собак ніколи не буде жити нормально НІКОЛИ!
Запамʼятайте собі це. По слідам дикунської топової теми!!!
Суспільство яке не може подбати і толерантно відноситись до слабших ніколи не буде жити нормально!!!
У всіх цивілізованих країнах собаки ходять в супермаркети, у всі абсолютно заклади, в магазини і ТЦ і навіть без намордників і ніхто не задихається від алергії і не вмирає від страху, емпатичні цивілізовані, чуйні, виховані люди у всіх поколіннях які я зустрічала.
Це окрема тема, але це ж стосується страих людей, інвалідів, в нас абсолютно дике і не пристосоване суспільство до відповідальності за слабших.
Кракадэ• вчера в 14:51
Ответ дляМerida
Гугл
зграя собак напала на дитину
Там много иетересного найдете
зграя собак напала на дитину
Там много иетересного найдете
Чому дитина була без дорослих?