Винник• 25 января в 15:13

Суспільство яке проти собак ніколи не буде жити нормально НІКОЛИ!

Запамʼятайте собі це. По слідам дикунської топової теми!!!
Суспільство яке не може подбати і толерантно відноситись до слабших ніколи не буде жити нормально!!!
У всіх цивілізованих країнах собаки ходять в супермаркети, у всі абсолютно заклади, в магазини і ТЦ і навіть без намордників і ніхто не задихається від алергії і не вмирає від страху, емпатичні цивілізовані, чуйні, виховані люди у всіх поколіннях які я зустрічала.
Це окрема тема, але це ж стосується страих людей, інвалідів, в нас абсолютно дике і не пристосоване суспільство до відповідальності за слабших.
Бабка-ежика• 25 января в 16:58
Ответ дляЯк міряти?
Не місце , якщо там собака живе , зайшли купили вийшли - норм !
І в маленькі магазини з собаками не заходять , залишають на вулиці !
с этим согласна
Педиатор_я• 25 января в 16:58
Ответ дляЯк міряти?
У нас з вами не виходить конструктивного діалогу , бо ми не домовились , що обговорюємо ))))
Купляємо кому ?
Трохи заздрю вам, що у вас родичі, бабусі, дідусі поруч і завжди можна лишити дітей, щоб вони не заважали в ТЦ.
Як міряти?• 25 января в 16:59
Ответ дляФруктЕщеТот
Покупать одежду это как раз необходимость, как и еду.
Та зараз вже з цим одягом , написала , але правила тут не дозволяють
Як міряти?• 25 января в 17:01
Ответ дляПедиатор_я
Не всі собаки лежать біля ніг хазяїв в кафе, деякі скавулять, бігають і їм не дуже то і подобається в кафе, скоріше вимушено терплять
не бачила жодного разу , щоб собаки ганяли по кав´ярнях
ФруктЕщеТот• 25 января в 17:02
Ответ дляЯк міряти?
В идеале у людей с детьми должно быть минимум проблем. А вы пытаетесь придумать ограничения на ровном месте
Собаки вам потом налоги платить не будут)
Як міряти?• 25 января в 17:03
Ответ дляПедиатор_я
А чоловік ? Няні , подруги , все вирішується
Як міряти?• 25 января в 17:05
Ответ дляФруктЕщеТот
Зараз в світі виробляють зайвого одягу по 7кг зайвого на людину !
До чого ви вже про податки ?
Податки в нашої країні це не про податки !
Тут на форумі штамп ’ податки ’
Значит надо• 25 января в 17:08
Автор, не сочиняйте, далеко не все кафе и рестораны дог френдли в цивилизованной Европе.

Живу в Британии. Собаки в супермаркеты не ходят, ждут хозяев в машинах. В отели многие с животными тоже нельзя.
Более того, есть лакшери сегмент, куда и с детьми нельзя. И все нормально реагируют, никого не бомбит. Хотя у британцев в семьях собак больше, чем детей, они их очень любят.
И кроме того, если живёте в семидетачет доме (типа наших таун хауз) или в многоквартирном доме, Вы не заведёте животное без согласия соседей. При покупке и аренде недвижимости всегда есть графа, разрешины ли животные. И очень часто бывает пометка ’только при согласии... ’ - далее указывают кого спросить.
А вот старички и инвалиды везде велкам, никто их не шпыняет, никто на их медлительность и неуклюжесть не раздражается.

Правда селить стараются молодёжь с молодёжью, семьи с детьми рядом с семьями, а есть и районы со старичками. При желании покупки дом Вам могут отказать, если вокруг контингент 60+, а вы с малышнёй.
Так что не такая уж и свободная эта старушка Европа. Много жёстких правил. Наивно думать, что вы можете там завести собаку когда хотите, где хотите, и будете с ней ходить всюду, куда хотите. Вовсе нет.

В Швеции собакам часто подрезают голосовые связки, чтоб они лаем не мешали соседям. А еще собак не оставляют одних дома, во многих странах обычное дело собачьи детские сады. Хозяин на работу - собака за деньги к соседу догситеру на передержку.
Ответственность, она такая, часто дорогая и некомфортная.
ФруктЕщеТот• 25 января в 17:08
Ответ дляЯк міряти?
До чого ви вже про податки ?
Тут на форумі штамп ’ податки ’
Вас собаки в старости будут содержать?)
Это как раз основной момент, почему наличие ребенка не должно делать из человека изгоя. Иначе это многих остановит от того, чтобы завести ребенка, если это означает отказ от обычных вещей на годы.
В первую очередь все должно быть сделано для людей, уже во вторую очередь для животных.
Нашли в капусте• 25 января в 17:08
Ответ дляВинник
Ні, собаки це не вторинне. Вибачте що я вас тригернула своєю темою
Автор, якщо тварини це первинне у ваші голові, це не означає що це норма.
Як міряти?• 25 января в 17:10
Ответ дляФруктЕщеТот
Вас собаки в старости будут содержать?)
Але і не ви мене будети утримувати і не пенсія в 3 тисячф грн
То що ви пишите це популізм !
про своє утримання в золоті свої роки я думаю сама сьогодні !
І всім раджу
ФруктЕщеТот• 25 января в 17:12
Ответ дляЯк міряти?
То що ви пишите це популізм !
І всім раджу
Все ваши мысли про свое содержание не будут работать при проблемах с демографией.
Больше молодых людей - сильнее экономика и перспективы
Як міряти?• 25 января в 17:12
Ответ дляФруктЕщеТот
Вас собаки в старости будут содержать?)
Який недологуй язік російський ’ завести ’
Заводять як раз собак , а дітей народжують !
ото і каша в голові у вас )
ФруктЕщеТот• 25 января в 17:12
Ответ дляЯк міряти?
ото і каша в голові у вас )
А у вас что?
Як міряти?• 25 января в 17:13
Ответ дляФруктЕщеТот
А у вас что?
А в мене критичне мислення , з яким все гаразд !
ФруктЕщеТот• 25 января в 17:14
Ответ дляЯк міряти?
Вы очень переоценивает свое мышление)
Нашли в капусте• 25 января в 17:15
Безпритульних тварин не вакцинують і запускати їх в місця скупчення людей як мінімум небезпечно. Сказ, шкірні захворювання, глисти, навіть уявити не можу навіщо вони у кав´ярнях. В мене є кіт, я його довго лікувала після вулиці.
Як міряти?• 25 января в 17:17
Ответ дляФруктЕщеТот
Вы очень переоценивает свое мышление)
Як раз ніт , ви мені про молодих людей аргумент наводити ?
Так порівняйте де старше населення в европейськіх країнах живе чи в азійськіх , арабськіх ?
І де ВВП більше на душу населення ?
У вас совковий підхід до розвитку економіки
ФруктЕщеТот• 25 января в 17:20
Ответ дляЯк міряти?
І де ВВП більше на душу населення ?
В европейских странах оно сейчас выезжает за счёт мигрантов.
А в арабских старшее население очень неплохо живёт
автор Винник • 25 января в 17:18
Ответ дляНашли в капусте
При чому тут безпритульні тварини у кавʼярнях?
Як міряти?• 25 января в 17:19
Ответ дляФруктЕщеТот
Це механізм розвитку економіки !
А в темі де вам тролі напишуть , що в Україну завозять мігрантів з бангладешу і це зрада , що ви напишите ?
Це бде ок чи зрада ?
ФруктЕщеТот• 25 января в 17:21
Ответ дляЯк міряти?
Це механізм розвитку економіки !
Це бде ок чи зрада ?
Это попытка закрыть дыру нехватки молодого населения.
Не понимаю зачем вы пытаетесь заниматься подменой понятий.
Як міряти?• 25 января в 17:21
Ответ дляВинник
Та тут все в купу !
Люди не хочуть розбиратися в причинно наслідкових зв´язках
Нашли в капусте• 25 января в 17:22
Ответ дляВинник
А ви виключно про домашніх? Де про це написано у ваші темі?
автор Винник • 25 января в 17:22
Ответ дляЯк міряти?
Та тут все в купу !
Це точно, притягнули безпритульних собак з сусідньої теми, хоча моя тема про інше взагалі
автор Винник • 25 января в 17:22
Ответ дляНашли в капусте
А де написано що я ходжу в кавʼярню зі зграєю безпритульних собак?
Нашли в капусте• 25 января в 17:25
Ответ дляВинник
По іншому запитаю, навіщо будь які тварини, безпритульні, домашні, в закладах харчування і супермаркетах? Яка в цьому необхідність? Якщо ризик захворювання все одно існує
Як міряти?• 25 января в 17:26
Ответ дляФруктЕщеТот
Це реальність , світ змінився , цивілізовані країни старіють , бо народжують пізно і не по 10 дітей , як в бідних
Ви не задумвались над цим ?
Я не сперричаюся з вами , я за мігрантів в економиці і де так відбувається ці країни успішні
Як міряти?• 25 января в 17:28
Ответ дляФруктЕщеТот
Вас собаки в старости будут содержать?)
Не можна ділити так !
Ви зараз поділили людей і тварин , потім зайде ділити на стариків , циган було вже таке !

Тому тема про емпатію !
Суспільство оцінюється своїм відношенням до беззахисних !
автор Винник • 25 января в 17:28
Ответ дляНашли в капусте
Яких конкретно захворювань?
Тварини це члени сімʼї, відповідно члени суспільства