Файна дівка• сегодня в 16:14
А у вас собран тревожный чемоданчик?
Прагматик флегма• сегодня в 16:17
Ніколи не було. Навіщо його збирати? Все що хочу-не заберу, і нікуди з дому не збираюсь.
ПолБатона• сегодня в 16:17
У меня тревожный есть еще с 14 года, никуда не девался. Ревизию провожу регулярно, меняю медикаменты, сухпай и одежду по сезону. Пригодился пока только однажды
Безлім на все• сегодня в 16:19
Ответ дляАлина-1240
Да)) и таких 10, носильщика ждут😂
У вас тревожные мешки,а не чемоданчики.
Анонимба• сегодня в 16:20
Скоро піде 5 рік війни. А ви ще питаєте. Чи це питання до матрьошок? чи збирають вони валізки тривожні?
В кого тако було• сегодня в 16:23
Да, документы, трусы, документы животных, запасная амуниция, таблетки)
Считается?)
А самая печаль была, когда соседка залила. Лило с потолка в коридоре, напором, как с полностью открытого крана, и четко на чемодан. Хорошо, что сразу схватить и убрать успела - документы все уцелели, прокладки еще там были - вот они потонули.
Считается?)
Аленький носочек• сегодня в 16:27
Естественно - деньги, документы, лекарства. Мешков с мукой или ящика консервов нет.
Скользкая• сегодня в 16:45
Ответ дляАнонім Перший
Я не тривожусь в Ужгороді
А зря , дедушка Орбан вас ждёт
Зараз все скажу• сегодня в 16:47
Ответ дляПрагматик флегма
У липні до мене у будонок прилетіло. Мені пощастило, що всі документи і гроші були у рюкзаку який був біля виходу. Люди які втратили документи на житло, досі їх не поновили, а пройшло вже 6 місяців, і не можуть отримати жодної компенсації
Прагматик флегма• сегодня в 16:49
Ответ дляЗараз все скажу
В мене всі документи є в держреєстрах.Гроші в банках на рахунках,крім тисяч 40 готівкою.
Єдиний документ який ношу постійно-паспорт.
Зараз все скажу• сегодня в 16:51
Ответ дляПрагматик флегма
Це смішно, справді. У цнапі з вами навіть розмовляти не стануть, коли прийдете без оригіналів документів на нерухомість і паспортів, дія їм не підходить. І так, усі компенсації виключно після отримання паперових документів і не інакше
Прагматик флегма• сегодня в 16:57
Ответ дляЗараз все скажу
Всі документи можна відновити,отримавши дублікат.ЦНАП працює з дією, а саме через Дія QR, не всі, але багато сервісів доступно.
Зараз все скажу• сегодня в 16:59
Ответ дляПрагматик флегма
Відновити млжна, але це плтребує часц. Мої сусіди звцмаються,цим вже пів року. І так, ніякої компенсації вони оформити без дркументів не можуть. ЦНАП працює виключно з паперовими документами і ніяк інакше, тому у ваших же інтересах зберігати ваші документи
Прагматик флегма• сегодня в 17:01
Ответ дляЗараз все скажу
В мене нема інтересу зберігати документи.Тому що я не можу спрогнозувати майбутнє,що і куди прилетить. Живу як є і не переймаюсь. Втрачу документи-відновлю
Зараз все скажу• сегодня в 17:02
Ответ дляПрагматик флегма
І втратите час та кошти, які могли б вам полегшити життя безхатька
Уходя дверю не хлопать• сегодня в 17:07
Ответ дляЗараз все скажу
Умница. Тоже не понимаю стеба.
У меня рюкзак стоит с документами собранный всегда и когда еду куда- то, все документы со мной. Даже не разбираю его.
Мольфарочка• сегодня в 17:12
Ответ дляАлина-1240
Да)) и таких 10, носильщика ждут😂
Ого, Алина, это успех
Мольфарочка• сегодня в 17:12
Ответ дляВсміхайлик
Уже и не вспомню где что. Паспорт разве что в сумке всегда.
Загранник?