Ждушечка• 25 января в 18:15
Який у вас зараз домашній догляд за шкірою обличчя?
Навколо очей, губи, шия. Чим користуєтесь і чому саме ці засоби?
Маргарита и Мастер• 25 января в 18:24
Стандартный - утром витамин с, вечером ретиналь, крем и пару раз в неделю вечером сыворотка с пептидами.
Гомосноб• 25 января в 18:29
В основном пользуюсь годами одними и теми же средствами. Крем день/ночь, ретинол, бальзам для губ Allies of Skin.
Для шеи впервые недавно купила крем с ретинолом корейский. Ну и патчи Abib тоже корейские и тоже купила недавно впервые.
Ждушечка
• 25 января в 18:34
У мене зараз:
Гель для вмивання біодерма сенсібо
Тонік ля рош ефаклар
Сироватка ля рош ефаклар з ефектом пілінгу
Флюїд для обличчя ля рош толеран
Легкий крем навколо очей ля рош толеран
30 років, шкіра схильна до жирності, чутлива.
Догляд давно не змінювала, поки наче влаштовував
Гель для вмивання біодерма сенсібо
Тонік ля рош ефаклар
Флюїд для обличчя ля рош толеран
Легкий крем навколо очей ля рош толеран
Сегодня не целуюсь• 25 января в 18:41
Майже все allies of skin( крем денний, крем під очі, вітамін с, сироватки різноманітні, міст для обличчя і умивалка. Умивалка ще є від sensai, але перша подобається більше. І ензимна пудра від sensai. Та наче і все. Хоча ні, забулась, свекруха дарувала тонер для обличчя якийсь корейський, то норм, майже довикористовувала.
33 роки, шкіра нормальна, я б сказала, що чутлива.
Водійка хімарса• 25 января в 18:48
Мені 38.
Умивалка Ля Рош Позей.
Сироватка їх же з вітаміном С.
Потім крем Caudalie.
Крем під очі і сироватка este Lauder.
Зранку filorga, якщо не забуваю.
Ну і ботокс, чистки, пілінги у косметолога.
В 30 була і так красива
Умивалка Ля Рош Позей.
Сироватка їх же з вітаміном С.
Потім крем Caudalie.
Крем під очі і сироватка este Lauder.
Зранку filorga, якщо не забуваю.
В 30 була і так красива
Пиши-пропало• 25 января в 18:56
Умывалка Medik8 Радианс с кислотами и пару раз в неделю энзимная пудра от Babor. Тонер Medik8 Daily Refresh и Press & Glow жёлтый. Дневной Medik8 Daily Radiance Vitamin C и сыровотка с витамином С, ночной Advanced Night Restore и Ретиналь 6 , глаза Kiehl´s авокадо и утром, и вечером.
Ноунэйм• 25 января в 19:33
Ответ дляЖдушечка
У мене зараз:
Гель для вмивання біодерма сенсібо
Тонік ля рош ефаклар
Флюїд для обличчя ля рош толеран
Легкий крем навколо очей ля рош толеран
Гель для вмивання біодерма сенсібо
Тонік ля рош ефаклар
Флюїд для обличчя ля рош толеран
Легкий крем навколо очей ля рош толеран
Я теж люблю ЛяРош. Раніше майже все було серій Гідрофаз та Толеран, зараз сироватка з ретинолом, крем для обличчя та під очі серіїї Hyalu B5, але в мене і вік 45+.
Ноунэйм• 25 января в 19:36
Ответ дляВодійка хімарса
Мені 38.
Умивалка Ля Рош Позей.
Сироватка їх же з вітаміном С.
Потім крем Caudalie.
Крем під очі і сироватка este Lauder.
Зранку filorga, якщо не забуваю.
В 30 була і так красива
Умивалка Ля Рош Позей.
Сироватка їх же з вітаміном С.
Потім крем Caudalie.
Крем під очі і сироватка este Lauder.
Зранку filorga, якщо не забуваю.
В 30 була і так красива
Я і в 38 була красунею, без ботокса та інших процедур. В 42 якось різко за рік і вагу набрала, і обличчя почало старіти. Може війна прискорила процес, може гіпотиреоз вплинув. Але в мене це якось дуже різко сталося
Ждушечка
• 25 января в 19:57
Ответ дляСегодня не целуюсь
А як часто купуєте новий крем/сироватку?
Задоволені результатом?
Ждушечка
• 25 января в 20:04
Ответ дляСегодня не целуюсь
А в якому порядку ви цим користуєтесь? Так розумію, вранці, вмивання та денний крем. А ввечері - вмиваєте обличчя, потім сироватка і нічний крем? Міст для обличчя - це протягом дня?
Ждушечка
• 25 января в 20:11
Ответ дляНоунэйм
Мені сподобалась їх сироватка, позбавила моє обличчя від жирного блиску. Та й флюїд хороший.
Ждушечка
• 25 января в 20:17
Ответ дляПік Антна
Только корейские умывалка и крем
38 лет
А які саме?
Пік Антна• 25 января в 21:56
Ответ дляЖдушечка
А які саме?
Вы таким скорее всего пользоваться не будете Enough, мне отлично подходит, высыпаний нет, цвет кожи выровнялся, и мне достаточно только умыться и крем для этого