Ацетилсалициловая кислота• 2 часа назад

Когда Вам стало интересно с ребенком?

В каком возрасте с детьми становится прикольно? Чтоб вместе в магазин пойти, или на пляж, поболтать. Или всегда это будет так тяжело? Моему год и я никак не уловлю этот кайфовый вайб. Со мной в детстве мама время не проводила, была занята работой и сельским хазяйством. А я вот хочу с сыном "дружить".
ТигрЛьвович• 2 часа назад
Десь після 3х коли в них вже хоч якесь розуміння і мислення з´являється.
Сиджу тихенько• 2 часа назад
с 3 до 8 наверное
Пишна молодиця• 2 часа назад
Кудись разом піти в будь-якому віці цікаво. А от дитячі ігри я терпіти не можу, ніколи не граюся
Слобожаночка• 2 часа назад
Интересно было с 3х до 11.
Сейчас 12 - он невыносим
автор Ацетилсалициловая кислота • 2 часа назад
Ответ дляСлобожаночка
Интересно было с 3х до 11.
Сейчас 12 - он невыносим
Я боюсь этого подросткового периода уже... хотя к нему еще долго...
Все питаю зарання• 2 часа назад
Мне всегда было интересно со своими детьми, но осознанное и экологичное материнство пришло с рождением второй дочери в 40 лет
Мстящий за Зайца• 2 часа назад
Не стало. Це просто було рутиною. Після 3 з´являється 1000 питань на які ти спочатку відповідаєш, а потім вони тебе дратують. Потім школа і теж не цікаво, бо ти не розумієш як можна елементарне не розуміти і теж дратуєшся. Потім перехідний період і взагалі хочеш вбити або втікти світ за очі.... Взагалі в 50 років розумієш що материнство це не твоє і якби повернути час, то прожила б життя одна і як хочеш
Святатабожа• 2 часа назад
То, что дети это радость, это глобальный обман.
Водійка хімарса• 2 часа назад
З першою дитиною мені було цікаво з народження
Ответ дляСвятатабожа
Особенно когда помощи нет, то да, иногда мне в окно хочется выйти.
Пишна молодиця• 2 часа назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Змініть свою організацію часу. З дітьми немає нічого складного
Лялькодзьоб• 2 часа назад
З ними в кожному віці свій «вайб» :)
Коли зовсім малий був то просто цікаво було спостерігати за його витівками, за тим, чого він вчиться. Чим старше ставав, тим більше тем для розмов зʼявлялось. Років з 6 додались цікаві настолки, почав грати з нами в плойку на на компі.
Зараз підліток, з татом програмування обговорює, зі мною і просто поговорити про всіляке може, і подуркувати, и погуляти (але гуляє все ж частіше вже з друзями :) ніж зі мною ).
Ответ дляМстящий за Зайца
Цього я і боюсь відчути...
Мстящий за Зайца• 2 часа назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Цього я і боюсь відчути...
Ай, ну не всі такі єбобо як я. Добре що моїм дітям хоч з татом повезло
Душка-свекрушка)))• 2 часа назад
Я ребенка хотела осознанно, поэтому с роддома был интересен. ’Дружить’ получится после трех и то, если уже будет внятно разговаривать, а для этого мама должна с ним много разговаривать,рассказывать вот в таком возрасте, как сейчас у вас.
Лялькодзьоб• 2 часа назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну у мене підліток зараз, так, вистачає «підліткових тарганів», але що вже зробиш? Ми всі такі були, хтось більше, хтось менше. Це треба якось пережити..
Весела пiсенька• 2 часа назад
Лет с 5 где-то. Сейчас 11, пока золотое время.
Душка-свекрушка)))• 2 часа назад
Ответ дляПишна молодиця
В мене чоловік такий і тепер для сина він порожнє місце. Що вклав емоційно, те й отримав.
Душка-свекрушка)))• 2 часа назад
Ответ дляМстящий за Зайца
Навіщо народжувати в такому випадку?
Надежда наш компас• 2 часа назад
мені завжди було цікаво з дочкою. Але зараз найцікавіше у її майже 17) коли вже, як з дорослою, можна обговорити абсолютно все
Пишна молодиця• 2 часа назад
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Це зовсім не так. Я не вважаю , що дорослі повинні гратися в дитячі ігри, особливо коли їм це не цікаво. Є багато інших спільних занять. В мене з дітьми прекрасні стосунки
Яйцеголовая• 2 часа назад
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Навіщо народжувати в такому випадку?
А що перед народженням хтось попереджував?
АсобеннАя• 2 часа назад
Дочери 2 месяца, интересно с первых дней. Сейчас понемногу начинает гулить, агукает так смешно тихонько, учится держать голову, улыбается. Нравится наблюдать
Даха-сваха• 2 часа назад
В мене 1 дитина, народжена після 30. І мені було завжди з донькою кайфово. Складно? Так. Тріпала нерви? Так. Але я люблю її безмежно. Завжди і всюди вона зі мною, помочі доречі не було - чоловік по відрядженням, бабусі далеко і працюючі, тому все сама. Зараз їй майже 10, починається перехідний вік. Моментами тяжко, але вже можна спілкуватися на рівні дорослих, ходити в кіно, кафе, на шопінг. І так, в мене є близькі подруги, з якими періодично відпочиіаєм, гуляєм, спілкуємся і з дітьми і без. Тобто я не шукаю в дитині подружку.
Але скажу відверто, більше дітей я вже не хочу. Це забирає дуже багато мого ресурсу, бо не вмію робити наполовину.
Лялькодзьоб• 2 часа назад
Ответ дляМстящий за Зайца
Навіщо дратуватись? Ви ж теж всьому вчились и про все питали. А тепер Ви вчите і Вас питають.
Треба просто підводити до того, що мама може всього не знати, що є ще варіанти пошуку інформації )
До мене малий коли приходив з питаннями стосовно домашки, а я розумію що вже і сама це забула то просто повертала розмову в бік « ну ви ж це проходили, давай, сідай біля мене, пригадуй. Оце що таке? А вчителька що казала? А в підручнику що написано?» і норм :) пригадувалось і що вчителька казала, і правила з підручнику, а там вже або малий сам розбирався і йшов робити, або я пригадувала и підказувала. В крайньому випадку питали в гугла )
Душка-свекрушка)))• 2 часа назад
Ответ дляЯйцеголовая
А це хіба і так не зрозуміло, що дитина не іграшка, в шафу на поличку не покладеш? Що це ваша відповідальність і інший режим життя на 18 років?
Незнакомлюся• 2 часа назад
До 2 лет
Яйцеголовая• 2 часа назад
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Це теорія. А на практиці у всіх виходить по різному
Ванна Тазиковна• 2 часа назад
Рік і ви хочете щоб було цікаво? Воно ж ще говорити толком не вміє навіть, чи що має бути цікаво? Підгузки міняти?
Я на хвилинку• 2 часа назад
Десь з 6-7 років. І чим старше, тим цікавіше було. Завжди вражало, як з маленького безсловесного творіння виростає окрема особистість, яка вчиться думати, розмишляти, робити висновки