Тумба-юмба• 1 час назад
Чому на мера Києва не відкрили кримінальне провадження
4 роки війни і ніякої підготовки. Воно будувало міст глист, дороги, розбирало естакади і тепер Київ в повній сраці.
Де план Б, де когенераційні установки, які мали встановити ще восени 2025 року, чому за роки війни, знаючи куди летить і що наші ТЕЦ видно з космосу, просто надіятись на авось.
І так, я вважаю його халатність і пофігізм стали причиною такої сраки в Києві.
І єдине, на що спромігся , це закликати виїхати і встановити палатки, щоб кияни ночували там як бомжі.
Разгуляшка• 1 час назад
Ну так в Києві найкраще ппо. Чи Ви забули? През-т заявляв лічно, що той нікчемний мер? він вірив в потужні заяви
Усатая полосатая• 1 час назад
Якби так лупашили по будь-якому місту, то теж нічого б не врятувало. Плену мер відстій, згодна
Тумба-юмба
• 1 час назад
Ответ дляРазгуляшка
Вам любий гугл скаже.
Ага, але з кожним прильотом вони розказують що жодне ппо з таким не впорається
Тихомандражная• 1 час назад
Ви якась смішна
А чому на інших не відкрили, які гроші дерибаніли за три щоки?
Разгуляшка• 1 час назад
А от чого когенераційні установки заплановані лиш на осінь 2025 , чого з них не почали цивільний захист населення ще весною 2022? Або хоча б після підриву Каховського водосховтща?
Тихомандражная• 1 час назад
Ответ дляРазгуляшка
Не на часі
Потужний он виклянчує знову кошти на енергетичну кризу
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляТумба-юмба
Згадка для мене.
Тумба-юмба
• 1 час назад
Ответ дляРазгуляшка
До речі, влучне питання
Простоваля• 1 час назад
У Кличко два взросоых сына.Ну хоть один мог бы хотя бы в штабе бумажки перебирать.Я не говорю о пехоте.Что б люди видели,что хоть тоже в форме.Как и сыновья Порошенка-все по заграницам
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Не на часі
Я знаю як складно впроваджувати нові проекти з нашою старою системою, але ж зараз це життєвоважливе. Невже сподівалися на мир до Н.року? І тіпа саме розсосеться? Правда більші впевнена, що Кличко до енергетики діла не має, там все вище мозгують. Якось на днях терміново знайомого викликали на роботу(не Київ) в суботу, бо прийшла постанова з Каб.міну на яку треба було дати відповідь до 14:00, в результаті з понеділка почалися оці тотальні відключення
Простоваля• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Не на часі
И правильно сделает.Он молодец.
В отличии петь да юль
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляПростоваля
И правильно сделает.Он молодец.
В отличии петь да юль
Хто ж сперечається, але чого не передбачити це до зими...сподівалися на мир? Якого немає?
Тихомандражная• 1 час назад
Ответ дляПростоваля
И правильно сделает.Он молодец.
В отличии петь да юль
Так вже ж виклянчував, то де вони?
Особливо видно по трої, що вони в потрібне русло пішли
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Так вже ж виклянчував, то де вони?
Троя троєю, це вже наслідок, а де план Б заходів щоб унеможливити подібне. Зима знову прийшла зненацька? Це ж якими байдужими треба бути в тих управління комунальних, щоб отак тупо тепер мучити населення. Стара
система. А комунальники, їм аби накласти... Підбирають останні кришки з барського столу
Тихомандражная• 1 час назад
Ответ дляРазгуляшка
Ну як де?
Як можна розробити план б не вклавши в це гроші?
Ну он намети зі стільцями поставили …. Це просто треш…
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Ну як де?
Хай посидять разом з населенням в наметах. Покажуть приклад
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Ну як де?
Та ще питання, хто має той план розробити. Це вжеинауковців робота, багато науководослідних інститутів залишилося? А які там кадри?
По своїй роботі( підвищення обороноздатності) ми зіткнулися з дуже інертними процесами, саме коли питання розробки залежить від держ.науково дослідних установ, непрофесіоналізм.
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляКурочка-чубаточка
вы шо, он святой
Йому по фіг. Як на мене. Такі живуть в своєму оточенні, де все є.
Тумба-юмба
• 1 час назад
Ответ дляРазгуляшка
Не не, в їх маєтках є світло і тепло, не барське то діло
Тихомандражная• 1 час назад
Ответ дляРазгуляшка
Это всё фигня
Людям просто уже в открытую срут на голову, никто ничего не боится, все просто тырят деньги и всё
Как тут любят писать, никто никому ничего не должен, заботьтесь сами о себе
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляТумба-юмба
І він за розробку чи впровадження не відповідає, він стільки паперів підписує, не факт, що хоч назви документів читає. Все ть його заступники, от їх треба питати як так сталося, що пшик.
Тихомандражная• 1 час назад
Ответ дляРазгуляшка
Ну слухайте 4 роки достатньо було, щоб той план розробити.
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Это всё фигня
Про те, що тирять, не факт, що ті гроші взагалі сюди заходять, дуже часто заяви і обіцянки залишаються лише заявами і обіцянками
Тихомандражная• 1 час назад
Ответ дляРазгуляшка
Ну як пшик намети зі стільцями є…
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Так от я ж про то, що питання чому так як є. Коли почали вони розробку, впровадження. Небезпека для Києва з лютого 2022 ні на день не зменшилася.
Тихомандражная• 1 час назад
Ответ дляРазгуляшка
А где вот те все, кто писали, что возле рошена светло, что угодно только не под россию, про пакеты срать
Как то прям тихо стало
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Ну як пшик намети зі стільцями є…
Ну це копійки для Кличка, міг з власної кишені підкупити ніглядя