Тумба-юмба• 26 января в 05:03
Чому на мера Києва не відкрили кримінальне провадження
4 роки війни і ніякої підготовки. Воно будувало міст глист, дороги, розбирало естакади і тепер Київ в повній сраці.
Де план Б, де когенераційні установки, які мали встановити ще восени 2025 року, чому за роки війни, знаючи куди летить і що наші ТЕЦ видно з космосу, просто надіятись на авось.
І так, я вважаю його халатність і пофігізм стали причиною такої сраки в Києві.
І єдине, на що спромігся , це закликати виїхати і встановити палатки, щоб кияни ночували там як бомжі.
Вся така шо куди там• 26 января в 06:59
Я вас прошу, под Волчанском деньги на оборонные укрепления разворовали, где то вообще ничего не сделали, где то как попало и не там где надо и никто не сел.
Лялькодзьоб• 26 января в 07:03
Ці питання до зе треба ставити. Він забрав у кличка фінансування і він, а не Кличко відповідальний за захист енергетики.
Хоч я не прихильник кличка, але відповідальність на вашому найвеличнішому лІдОру
Соображалочка• 26 января в 07:13
Це все функції військової адміністрації, голови яких призначає зелений піськограй.
Ви сплутали зелений хер з Кличком.
Гарні диньки• 26 января в 07:14
Автор, разве только на кличка надо открывать? На всех надо!
Но, вы ж понимаете))
Потужный на днях на встрече с молодежью сказал, что возможно, через 20 лет у вас будет другой президент! Все поняли, да?!
Они собираются нас мучать еще примерно 20 лет. Поэтому, никто из них ничего не боится
Но, вы ж понимаете))
Соображалочка• 26 января в 07:15
Ответ дляТумба-юмба
В мене теж є там знайомі. Там постійно щось летить, в спокої місто просто не лишають. Але в них є план Б,В,Г,Д.... А в нас розфігачені ТЕЦ, холодні будинки, нечищені дороги і палатки
Візьміть тєтрадочку і спишіть у них всі плани
План Г не списуйте, він
Бла бла бла• 26 января в 07:24
Ответ дляТумба-юмба
От мені цікаво, чому мери інших міст відповідають за все, роблять все, а в нашого все дуже вибірково. Класно влаштувався.
І так, він і його срана команда винні у цьому пзц за те, що не підготувались і не мінімізували наслідки
В нас мера взагалі немає і якось місто функціонує. При владі якась секретарка чи то заступниця з купленим дипломом адвоката.
Так що думаю, що можна і президента геть, від них всіх більше шкоди, ніж користі.
Роздратована шкіра• 26 января в 07:34
Ответ дляТихомандражная
Не на часі
Потужний он виклянчує знову кошти на енергетичну кризу
Серьезно?
Вот же ж….и не стыдно) надеюсь его пошлют в грубой форме
ТаЕщеОптимистка• 26 января в 07:43
Ответ дляВся така шо куди там
Так у нас самая работающая схема - миллиард украсть, тысячу потратить на ботву, которая будет орать про петю, что у русни все плохо , а потужный согреет и защитит нас, аки солнышко. А, ну еще по тыще охлосу в зубы.
Цигарний шланг• 26 января в 07:50
Ваш президент до війни теж мости будував. Чого на нього не відкрита кримінальна справа?
Соображалочка• 26 января в 07:52
Ответ дляtala-li
Починаю читати- це ж все про Вовочку, мамы Риммыну бубочку… отдыхальщика в Омане
А вообще уже завели на Виталю дело, да да, Мосейчук сказала, что он брата Володьку собрался убивать, ну как Порох своего брата
А ще кажуть, що й з´їсти. У мене у знайомого кум в СБУ
Доктор Варвар• 26 января в 07:53
Ответ дляКучМала
Чуваков много отвечает за укрыт,вы хоть фамилию узнайте,а оборонные штуки это совсем разное .
У нас в Киеве одни начальники,все отвечают за что то ,но они сами не знают за что
Вспомнила. Ткаченко. Глава военной администрации Киева. Кличко ему даже деньги с бюджета даёт. И вот Ткаченко отвечает за укрытие, оборону и ТД.
Соображалочка• 26 января в 07:55
Ответ дляЦигарний шланг
То був план Вєлікє будівництво, будував рівні дороги, щоб танки кацапів рівно пройшли після Оману. А тут, херась, і спротив українських людей. Зелене ж такого не очікувало, йому хуйло ж інше по плану розказувало.
Соображалочка• 26 января в 07:57
Ответ дляДоктор Варвар
Той Тімур Фарррхерякийсьтам, дружбан піськограя
Пешеходик• 26 января в 08:28
Кримінальне провадження має бути відкрито на МАМЄДОВА ТИМУРКА, котрий взяв українське призвище Ткаченко. Очільник військової адміністрації Києва та друг ЗєРмаків.
Тримаю свічку• 26 января в 08:28
Не трогайте Кличко,он хоть один остался с тех, нормальных времен.
Зе и ко никак видать неугомоняться что не могут своего клоуна посадить😛
Мост_Устал• 26 января в 08:43
Це ви в інстаграмі про когенераційні почули, так? То я вам таке саме питання задам: якщо зруйновані магістралі, розподільчі та трансформаторні, чим вам допоможе додаткові джерела генерації енергії?
from Ukraine• 26 января в 08:46
Ответ дляТихомандражная
Не на часі
Потужний то виклянчує, а всі інші роблять що? Правильно, крадуть і просирають ці кошти
Анонимба• 26 января в 08:48
Ответ дляУсатая полосатая
Якби так лупашили по будь-якому місту, то теж нічого б не врятувало. Плену мер відстій, згодна
У нас так по Харькову лупасили и лупасят
Тумба-юмба
• 26 января в 09:01
Ответ дляАнонимба
Тут ви нічого їм не доведете, вони готові мерзнути, сидіти без світла і захищати всю нинішню владу. Бо це так потужно і весело сидіти в потужних пунктах незламності
ПодругаМужа• 26 января в 09:05
Ответ дляДоктор Варвар
це не той Ткаченко, якого в минулому році відстороняли тимчасово?
ПодругаМужа• 26 января в 09:05
Ответ дляСоображалочка
у вас помилка в слові будівництво, правильно писати крадівництво
Доктор Варвар• 26 января в 09:06
Ответ дляПодругаМужа
Вроде он
Молчавочка• 26 января в 09:16
Ответ дляРазгуляшка
Я знаю як складно впроваджувати нові проекти з нашою старою системою, але ж зараз це життєвоважливе. Невже сподівалися на мир до Н.року? І тіпа саме розсосеться? Правда більші впевнена, що Кличко до енергетики діла не має, там все вище мозгують. Якось на днях терміново знайомого викликали на роботу(не Київ) в суботу, бо прийшла постанова з Каб.міну на яку треба було дати відповідь до 14:00, в результаті з понеділка почалися оці тотальні відключення
Вот у меня создалрсь ощущение, что зеленые, помимо обстрелов, еще и сами усугубляют ситуацию, чтобы наконец выпхать неугодного им Кличка. Хотя он тоже тот еще. В городе профит бюддета, а состояние коммунального хозяйства просто ужасное, а это то чем как раз он должен заниматься.
Я только за!• 26 января в 09:29
Не знаю на ком больше вины. Но есть одна простая истина. Одессу и Харьков утюжат все время и побольше Киева. И какие бы проблемы там не были с электричеством, такого пиздеца со всем остальным как в Киеве, там не было. Так почему же остальным легче, а в Киеве коллапс? Вряд ли правительство даёт им больше денег. Значит, дело в мэрах, а не в президенте.
Володарка мрій• 26 января в 09:30
Я кличка ненавиджу і навіть судилася (успішно) свого часу проти адміністрації. Але в даному випадку захист тец - повна відповідальність потужного зе та йго зеленої кодли.