Тумба-юмба• 2 часа назад

Чому на мера Києва не відкрили кримінальне провадження

4 роки війни і ніякої підготовки. Воно будувало міст глист, дороги, розбирало естакади і тепер Київ в повній сраці.
Де план Б, де когенераційні установки, які мали встановити ще восени 2025 року, чому за роки війни, знаючи куди летить і що наші ТЕЦ видно з космосу, просто надіятись на авось.
І так, я вважаю його халатність і пофігізм стали причиною такої сраки в Києві.
І єдине, на що спромігся , це закликати виїхати і встановити палатки, щоб кияни ночували там як бомжі.
Тихомандражная• 1 час назад
Ответ дляРазгуляшка
Так от я ж про то, що питання чому так як є. Коли почали вони розробку, впровадження. Небезпека для Києва з лютого 2022 ні на день не зменшилася.
Потому что все знают, что ничего не будет
Люди тупое стадо, которое смотрит на тотальную коррупцию и кроме того, чтобы ржать с этого больше ничего не умеют
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
А где вот те все, кто писали, что возле рошена светло, что угодно только не под россию, про пакеты срать
Как то прям тихо стало
Навіть не орієнтуються про що Ви, соррі
Тихомандражная• 1 час назад
Ответ дляРазгуляшка
Ну це копійки для Кличка, міг з власної кишені підкупити ніглядя
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
скажемо так, що слідство вийшло саме на себе. Корупція не серед роботів.
Разгуляшка• 1 час назад
Всю ніч є ел.живлення, пралка другий цикл завершує( допрала вчорашнє і довга програма по постільній білизні, вже віджимає), чудеса. Було таке ще до обстрілу...
автор Тумба-юмба • 1 час назад
Ответ дляРазгуляшка
В мене в будинку немає світла, аварія, коли буде не ясно. В квартирі лежача людина,яку я можу зігріти лише обігрівачем
Тихомандражная• 1 час назад
Ответ дляРазгуляшка
У меня аналогично
Но есть нюанс в квартире 12 градусов и спать с обогревателем стремно
Я полночи не спала чтобы хоть нагрется и что прошел час и снова 12
В итоге и не согрелся и не выспался
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляТумба-юмба
Брат чоловіка оформив 80 річну маломобільну свекруху в інтернат, бо Її житло на електриці, до себе взяти не міг, бо не вживаються разом. завтра поїду провідати. Маю лише адресу, побачу що і як
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
У меня аналогично
В итоге и не согрелся и не выспался
В мене тепло +20.
Виправлялочка• 1 час назад
А чому це не написати в фейсбук саме для Кличка?
Виправлялочка• 1 час назад
Ответ дляУсатая полосатая
Якби так лупашили по будь-якому місту, то теж нічого б не врятувало. Плену мер відстій, згодна
А Харків? Від кордону скільки…і є світло
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляВиправлялочка
За Харків розповідала моя колега, в якої брат живе в Харкові. Маленький такий епізод. Розфігачили місцеву котельню. А на районі була ще одна, якою не користувалися десятиліттями ,
відкрили і були дуже здивовані,
що навіть крани змащені. От вона забезпечує теплом замість розбитої . Не знаю яка площа обігпіву від цієї богом забутої котельні залежить. Але факт.
автор Тумба-юмба • 1 час назад
Ответ дляРазгуляшка
відкрили і були дуже здивовані,
В мене теж є там знайомі. Там постійно щось летить, в спокої місто просто не лишають. Але в них є план Б,В,Г,Д.... А в нас розфігачені ТЕЦ, холодні будинки, нечищені дороги і палатки
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляТумба-юмба
В Харкові теж і світла немає, і тепла по райнах , буває, але є резервування. От в мене питання за ці плани Б, В,Г доя Києва.
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляТумба-юмба
Ше одне місто маяк безалаберності це Львів. Колега був по роботі якраз після прильоту орєшніком( який пошкодив дещо важливе для енергозаьезпечення), казав, що більшого безладу ніде в країні не бачив
Тихомандражная• 1 час назад
Ответ дляРазгуляшка
Плани б,в,г або палатки або виїзжати або мерзнути в хаті
Вибирайте, що підходить
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Вибирайте, що підходить
Знайомий кияин( з середнього бізнесу) аналізував побачене і дивувався ще восени, що фігачать по підстанціям, і ніхто нічого не ремонтує...лиш перемикають на ті, що в роботі, доперемикалися
Тихомандражная• 1 час назад
Ответ дляРазгуляшка
Ничего удивительно нет - это называется по быстрому сруть денег с лохов
А лохи сами пусть как то решают свои проблемы
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Таке не вирішується самостійно. Всі це розуміють. Сподівалися на мир, що зупинятися обстріли. Іншого пояснення в мене немає
Тихомандражная• 58 минут назад
Ответ дляРазгуляшка
Это мы с вами с низов можем надеятся, а у верхушках всё отлично знают как будет
Доктор Варвар• 48 минут назад
А при чем тут Кличко? Есть чувак на т фамилия, забыла, он отвечает за укрытия и оборонные всякие штуки.
Разгуляшка• 43 минуты назад
Ответ дляДоктор Варвар
Я ж про то. І це вже питання до цивільної оборони, Дснс. Чи це ще не надзвичайна ситуація?
А енергетика? Вона в приватних руках...слідство вийшло саме на себе
автор Тумба-юмба • 36 минут назад
Ответ дляДоктор Варвар
Дійсно, а нахіба він тоді взагалі потрібен?
Дороги чистити, в блін не, бо дороги теж не чищені
Доктор Варвар• 35 минут назад
Ответ дляТумба-юмба
Вот дороги уже к нему. У нас тоже не чистят. Жалобы не помогают.
КучМала• 34 минуты назад
Ответ дляПростоваля
Уважала Кличко,а за войну разочаровалась в нем полностью
Уважать не за что,выходите на улицу,только очень осторожно и посмотрите в каком состоянии киев,сплошной каток,а это его прямая обязанность
КучМала• 33 минуты назад
Ответ дляПростоваля
И правильно сделает.Он молодец. В отличии петь да юль
Так те деньги идут ему и его приближенным в карманы,что ж правильно
КучМала• 30 минут назад
Ответ дляТихомандражная
Ну як пшик намети зі стільцями є…
Америка дала это все
КучМала• 26 минут назад
Ответ дляРазгуляшка
Вот такими стирка и оставляете людей вообще без элек, напряжён маленькое,и выбивает все на щитках,горит оборудование,а вам лишь бы стирать,ещё и долгую программу,что так засрались ....
автор Тумба-юмба • 25 минут назад
Ответ дляДоктор Варвар
От мені цікаво, чому мери інших міст відповідають за все, роблять все, а в нашого все дуже вибірково. Класно влаштувався.
І так, він і його срана команда винні у цьому пзц за те, що не підготувались і не мінімізували наслідки
КучМала• 22 минуты назад
Ответ дляДоктор Варвар
Чуваков много отвечает за укрыт,вы хоть фамилию узнайте,а оборонные штуки это совсем разное .
У нас в Киеве одни начальники,все отвечают за что то ,но они сами не знают за что