Тумба-юмба• 26 января в 05:03

Чому на мера Києва не відкрили кримінальне провадження

4 роки війни і ніякої підготовки. Воно будувало міст глист, дороги, розбирало естакади і тепер Київ в повній сраці.
Де план Б, де когенераційні установки, які мали встановити ще восени 2025 року, чому за роки війни, знаючи куди летить і що наші ТЕЦ видно з космосу, просто надіятись на авось.
І так, я вважаю його халатність і пофігізм стали причиною такої сраки в Києві.
І єдине, на що спромігся , це закликати виїхати і встановити палатки, щоб кияни ночували там як бомжі.
Интимная• 26 января в 14:20
Ответ дляПростоваля
У Кличко два взросоых сына.Ну хоть один мог бы хотя бы в штабе бумажки перебирать.Я не говорю о пехоте.Что б люди видели,что хоть тоже в форме.Как и сыновья Порошенка-все по заграницам
І правильно роблять, 73% хай тепер платять за свій вирок, ой, вибір
Интимная• 26 января в 14:22
Ответ дляПростоваля
И правильно сделает.Он молодец. В отличии петь да юль
Ті тільки очима кліпають і розгублено питають ’а що, так можна було’)))))
Интимная• 26 января в 14:24
Ответ дляРазгуляшка
Ну це копійки для Кличка, міг з власної кишені підкупити ніглядя
До слуг, до слуг так само весело і з радісним іго-го, як в 2019
Бідося• 26 января в 14:36
Ответ дляТумба-юмба
От мені цікаво, чому мери інших міст відповідають за все, роблять все, а в нашого все дуже вибірково. Класно влаштувався.
І так, він і його срана команда винні у цьому пзц за те, що не підготувались і не мінімізували наслідки
Всі ТЕЦ Києва належать компанії Укренерго. Це велика компанія, яка підпорядковується Кабміну, а саме міністру енергетики.
Яким донедавна був хороший для Зелі Галущенко.
Получите и распишитесь
Бідося• 26 января в 14:41
Ответ дляТумба-юмба
Так навіщо їх тоді почали встановлювати? В Києві їх вже дві працює.
Тільки всрались пізно, коли почалась вже катастрофа.
А навіщо заздалегідь купувати, якщо Зеля обіцяв 2 Гігавати додаткової генерації?
Бідося• 26 января в 14:43
Ответ дляРазгуляшка
Звертайтесь до відповідальних осіб: Ткаченко, Галущенко, Зеля
Вибір великий
Бідося• 26 января в 14:51
Ответ дляСумка з негодою
у кличка свої проблеми, він воює з слугами. люди - размінна монета. ви ж бачите - 2 рази сказав ’на виїзд’, люди не слухаються, тоді він надумав брати наметами психику - виставив намети типу натякає ’валіть же’. кому ті намети треба, є ж ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ за хулійард гривень в школах та ін.
А Ви не зважайте, не дайте себе обманути якомусь там реалісту Кличку..
Вмикайте ролики про готуйтесь до шашликів у травні..., про 2-3 недєли..., і про кохве в Криму і релаксуйте
Снідаю авокадо• 26 января в 15:20
Гарне питання, кидайте сюди петицію, будемо поширювати) Батьки вимушені переїхати до родичів, 2 ий поверх 16ти поверхівки на кухні - сьогодні -3. В двох кімнатах вже лопнули батареї з льодом. Страшно за людей, яким нікуди подітись відігрітись.
Смайликівна• 26 января в 16:11
Ответ дляТумба-юмба
Так нахера розповідати що в нас мощна моща, нахера пиз...ти
Питання не до пвошників, а до пиз..нів через яких в холоді сидимо
..’
Зараз кияни сидять біля холодних батарей і звісно згадують матюками напрямок, звідки постійно летить балістика. А ще згадують імена тих, хто крав на енергетиці та на захисті ТЕЦ. Герої «плівок Міндіча» сьогодні здебільшого сидять у теплих країнах або в теплих домівках в Конча-Заспі. Там, де нема ані загрози покарання, ані загрози замерзнути. Їм не вимикають світло. І точно не відключають опалення. Вони не зливають воду з батарей. І це близьке оточення декого. Співвласник 95го кварталу Міндіч і компанія. Прям бачу як ’друзі’ зараз прогулюються по теплому пляжу, обговорючи ’двушечку на Москву’, поки Київ намагається врятуватися від катастрофи.

Звідки в ’друзів’ такі кошти? А із не побудованих захисних споруд над київськими ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 та іншими ТЕЦ по всій країні. Тих захисних споруд, які за 4 роки війни так і не побудували. Бо гроші на цей захист перетекли з бюджету до кишень ’друзів’. А зараз його петрови-іванови-золкіни кривляються в ефірах, намагаючись перевести стрілки .

Окремий «привіт» голові КМВА Тимуру Ткаченку. Він обіцяв киянам захист від шахедів у програмі «Чисте небо». Бив в себе в груди, що особисто за дорученням президента готовий витратити гроші киян на захист неба. І витратив. На цю програму перехоплення дронів влада Києва виділила 200 млн гривень. Але шахеди, як літали, так і літають. Щоночі. А перехоплювачі не літають взагалі. Де ці гроші, пане Ткаченко? А де обіцяні 600-800 дронів-перехоплювачів на добу, які обіцяв Володимир Зеленський? Де вони? Там де і 3000 ракет до кінця 2025 року? Чи гроші за них полетіли туди ж, куди і легендарна «двушка на Москву»? Сьогодні решта від цієї «двушки» дійшла у вигляді балістики до Києва ’
Смайликівна• 26 января в 16:15
Ответ дляБідося
Получите и распишитесь
Галущенко, екс-міністр двох урядів Зеленського - він відмовився від японських когенераційних установок для міст.
Argesha• 26 января в 16:36
Ответ дляПростоваля
Нафіга ця показуха взагалі. Мене це лицемірство ще більше дратує.