Булькаю• Изменено сегодня в 05:55
Отбивает желание общаться с украинками
Напрочь. Если учитывать, что тут пишут анонимно то, что у них в голове на самом деле.
Особенно если живешь не в Украине.
И да - я сама украинка.
У вас так же?
Особенно если живешь не в Украине.
И да - я сама украинка.
У вас так же?
Результат:
вже голосів:
76 (55.47%)
Нет
61 (44.53%)
Да
Да будет так• сегодня в 06:36
Ответ дляБулькаю
Я говорю на 5 мовах, включаючи українську. В мене паспорт України, хоча я і не живу в Україні через безпеку своєї дитини в першу чергу, а в другу - в мене ПМП іншої країни, нерухомість вже тут, карʼєра і життя. В мене немає питань до того, хто Я. В мене питання хто ВИ і що з вами сталось - як мінімум що сталось з тими, хто пише на цьому форумі. Бо ті українці, яких я памʼятаю - серед яких я жила кілька років тому - так себе не ведуть.
Ви не відрізняєте реальність від форуму? В інтернеті завжди градус агресії вищий, зовсім не такий як в житті, не тільки в Україні. Нащо ярлик вішати на всю націю? Завжди бісило це узагальненння.
Хвігура мічти• сегодня в 06:41
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А как можно притворяться или не притворяться украинкой, когда у тебя украинское гражданство. Вы хоть сколько рассказывайте о ментальности и душе, но факт гражданства никуда не денется.
Громадянка України і українка це різні поняття. Вірмени теж можуть бути громадянами України. Але вони залишаються вірменами, якщо зберігають свою культуру. Авторка вже агресивно настроена проти української культури, суспільства. Вона втратила зв´язок з нами. Вона не українка. Вона народилась в Україні. А зараз чи то німкеня, чи то раша.
Булькаю
• сегодня в 06:37
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А перед що кому ставить надо. Запомните это правило
Wollt ihr mir ernsthaft in fünf Sprachen Sprachkompetenz beibringen?
А я с Рио-де-Житомира!• сегодня в 06:38
Ответ дляБулькаю
Вы у меня решили это спросить? ))
Да будет так• сегодня в 06:39
Ответ дляБулькаю
Это бесполезно им объяснять. Пустые слова.
Они сами себя так ведут, что отбивают малейшее желание тратить на них свое драгоценное время и иметь с ними что-то общее.
По вашим комментариям я не вижу чем Вы лучше? То же желание самоутвердиться как и у большинства здесь. Это от доброты душевной? Людям которым не нравится, здесь не сидят.
Булькаю
• сегодня в 06:40
Ответ дляДа будет так
Це ж зріз суспільства, хіба я не права? Чи це все з таки окремий надтоксичний форум, який немає нічого спільного з реальністю?
Я жила в Україні кілка років тому - і те суспільство, яке я памʼятаю - було іншим.
Булькаю
• сегодня в 06:43
Ответ дляХвігура мічти
Те, що ви зараз робите - французькою називається - «se donner de l’importance». Тобто «накидаєте собі пуху» - як то кажуть. Я ні слова не казала про культуру. Я питала що стало з представниками цього форуму.
Хвігура мічти• сегодня в 06:43
Ответ дляБулькаю
Ні не праві. Ви знайшли самі скандальні теми і туди пішли читати сміття. Це похибкова виборка для аналізу суспільства.
Да будет так• сегодня в 06:45
Ответ дляБулькаю
Я не вважаю що це зріз суспільства. Наприклад, з мого оточення на цьому форумі лише я одна, тобто тут меншість українців і своя специфіка, як можна робити висновки за всю націю?
Хвігура мічти• сегодня в 06:49
Ответ дляБулькаю
Нічого не сталось. Це ви змінились і тепер шукаєте де скандали, бійки і лізете туди. Ще й масла підливаєте, щоб гарячіше було. Ще й брешете що тема про татуйованих не ваша.
Булькаю
• сегодня в 06:50
Ответ дляДа будет так
Ну що ж, сподіваюсь, що ви праві і це просто дуже токсичний форум. В такому випадку - Au revoir. Дякую за пояснення.
Отжигающая• сегодня в 06:49
Что 10 лет назад были индивидуумы ’Я три дня бежал за вами, чтобы сказать что вы мне безразличны’, что сейчас. Ничего нового
Чавонадо• сегодня в 07:05
Открою вам секрет,все люди плюс минус одинаковые, мировоззрение может отличаться из за воспитания, условий в которых живёт человек, если бы вы заглянули в головы европейкам или где вы находитесь, то в очередной раз прозрели бы.
Хвігура мічти• сегодня в 07:05
Доречі, оцей ваш опросник це маніпуляція. Така собі шпорина для тролів, щоб захейтити українців. Типу сама біла і пушиста, україночка. А раша тролі зараз наголосують.
Булькаю
• сегодня в 07:08
Ответ дляХвігура мічти
Тобто тут є не тільки українці?
ДваДваВісім• сегодня в 07:11
Ответ дляБулькаю
Авторкою, ви реально збираєтесь вразити Порадницю, написуючи різними мовами? Моя 7-річна дитина зробить це, будь-якою мовою світу.
ДваДваВісім• сегодня в 07:12
Ответ дляБулькаю
Тобто тут є не тільки українці?
Ого, як все запущено....
Хвігура мічти• сегодня в 07:13
Ответ дляБулькаю
Тобто тут є не тільки українці?
Не тільки. Тут ще й русні багато. Бо їм за це платять. З будь який теми політичну роблять і хають Україну.
Воленс-неволенс• сегодня в 07:15
Ответ дляХвігура мічти
А Україна ідеальна і слова не можна написати критики, все прекрасно?
размахер• сегодня в 07:21
Ответ дляВоленс-неволенс
Все вірно, нічого поганого не можна казати, лише тільки хороше. Світла, тепла немає-ти раша троль, такого бути не може. Українці стали нетерпимими один до одного -ти раша троль, тільки в раші таке
Хвігура мічти• сегодня в 07:26
Авторка, доречі. Якщо ви така ранима , то не вибирайте собі татуйованих. Це ознака незадоволення життям і агресії. Це люди з пораненою психікою.
Мішечок щастя• сегодня в 07:29
Ответ дляХвігура мічти
Українка це ментальне поняття. Автор, ви хто завгодно але не українка. Розмовляєте російською. Мешкаєте в іншій країні. Створюєте теми про засудження цілої нації. Ви не українка, ви душа що загубилась і заплуталась, хто вона є.
Дякую, ви чітко проговорили мої думки.
Мішечок щастя• сегодня в 07:32
Ответ дляБулькаю
А хто ви?
Живите в іншій країні, розмовляєте російською. Думаєте російською.
Хто ви?)
Десь трохи заблукали? Ну шукайте себе.
Хто ви?)
Десь трохи заблукали? Ну шукайте себе.
младокошкина• сегодня в 07:45
Ответ дляБулькаю
На цьому форумі кількість кацапських ботів вже перевищила кількість українок.
Швидкоруч• сегодня в 07:51
Ответ дляБулькаю
You are just hunting for witches at the current moment. It just confirms my previous statement.
О, вже друга мова з 5, з якою у вас не дуже добре)
МУСЯкомарова• сегодня в 08:06
Ответ дляБулькаю
То есть большинство этот вайб утраивает? И никто проблемы тут не видит?
не бачимо. чужий ресурс. на власному будуть власні правилв. особливо я зробила б вхід за результатами тесту IQ.
Ну, і, я розумію, що у пороку нема національності.
Лукава_Кiшка• сегодня в 08:09
Ответ дляБулькаю
Проблема лише в таких ,як ви. Для кого українці, як кістка в горлі.
Не дочекаєтесь!