Булькаю• Изменено сегодня в 05:55
Отбивает желание общаться с украинками
Напрочь. Если учитывать, что тут пишут анонимно то, что у них в голове на самом деле.
Особенно если живешь не в Украине.
И да - я сама украинка.
У вас так же?
Особенно если живешь не в Украине.
И да - я сама украинка.
У вас так же?
Результат:
вже голосів:
76 (55.47%)
Нет
61 (44.53%)
Да
Золота орда• сегодня в 09:16
Хочу барабульки• сегодня в 09:18
Ответ дляБулькаю
Я говорю на 5 мовах, включаючи українську. В мене паспорт України, хоча я і не живу в Україні через безпеку своєї дитини в першу чергу, а в другу - в мене ПМП іншої країни, нерухомість вже тут, карʼєра і життя. В мене немає питань до того, хто Я. В мене питання хто ВИ і що з вами сталось - як мінімум що сталось з тими, хто пише на цьому форумі. Бо ті українці, яких я памʼятаю - серед яких я жила кілька років тому - так себе не ведуть.
Различайте анонимное общение и живое. Вы же и сами написали, что не помните такого. Кроме того, война тоже сыграла свою роль. Уже до ковида тут было прикольнее, а в 2020 что-то пошло не так.
Зоряний Шлях• сегодня в 09:24
Ответ дляБулькаю
То хай направляюсь свою злість на тих, хто в цьому винен. Нащо вести себе так, що просто не хочеться ні з ким перетинатись взагалі.
Бо такі як ви, що сидять в безпеці і новини про події в Україні читають раз в місяць і то не занурюючись, бо нащо ті нерви, полюбляють нам розказувати як і що у нас насправді відбувається, повчати. Ви спробуйте почитати стрічку новин хоча б на протязі тижня вранці і ввечері, вночі прослідкувати за каналом, в якому пишуть, як переміщаються шахеди в повітряному просторі України, де вихід балістики і куди вона летить, а уже потім зайдіть на форум, може і подивитись на спілкування тут іншими очима
Ряженка• сегодня в 09:25
Ответ дляЗолота орда
Я здесь ради нескольких процентов нормальных людей, они есть, как и в жизни. Добрых, готовых помочь и посочувствовать. Я и сама такая, смею на это надеяться.
после фразы о неграмотном быдле, гадинах и злюках вы и добрая и нормальная? Нет, уже нет.
Пушап Мі мі• сегодня в 09:26
Тут нет моего варианта 50*50. Есть адекватные советчицы, а есть не очень. Так же, как и в жизни
оксюморон• сегодня в 09:26
Ответ дляБулькаю
Я була на цьому форумі ще 10 років назад, тоді тут таких були одиниці, решта були адекватні і цікаві. Тут дійсно можна було почитати різні життєві теми і отримати гарні поради. Зараз цей форум перетворився на смітник з якого тхне гівном. І це питання не до українців в цілому, гарних людей залишається багато не дивлячись на важке життя, яке нам зараз доводиться проживати. Є інші форуми, там і близько такого немає. Мабуть через те, що там не можна писати анонімно, на відміну від Порадниці. Я тут більше не створюю теми і не задаю запитання, бо обісруть навіть там, де здається це нереально зробити. Сьогодні випадково зайшла почитати, бо хворію і ніч не спала.
Голубка миру• сегодня в 09:28
Ответ дляБулькаю
Потому что несчастные люди ненавидят счастливых, бедные богатых, такой закон природы
И посмотрела бы я как вы замели, потеряв все
Золота орда• сегодня в 09:28
Ответ дляРяженка
Добрая и добренькая - это разные понятия. Так же как и слепая и блаженная. И здесь под анонимом можно сказать правду без эвфемизмов, на то он и форум. Не думаю, что кто-то не знает про себя, что он неграмотное быдло, прекрасно это понимает. И даже иногда обижается.)) Ничего, ему это полезно, это движение души.
Голубка миру• сегодня в 09:29
Ответ дляКолишня муза
Автор, просто здесь очень много несчастных , недолюбленных женщин, которые лопаются от зависти, когда у других все отлично, поэтому и озлобленные такие, не обращайте внимание, ведь есть и нормальные
Так как в песне собака бывает кусачей только от жизни собачей
Я тут с краю постою• сегодня в 09:29
Ответ дляФайна_зупка
Люблю форум, люблю советчиц. Но раньше было лучше, сейчас большой приток глупого молодняка.
Я тоже помню прекрасные времена)) онлиблек, красивые фотки, разборки и курица. Сейчас тоска
Ряженка• сегодня в 09:30
Ответ дляБулькаю
Не перетинайтесь, никто и ничего без вашего присутствия здесь не потеряет.
Вас в Европе не приняли, не хотят местные общаться, что поднимаете здесь самооценку среди людей, кто живёт в постоянном стрессе и выживает? Форумов мало, даже международных, или групп, где сидят дамы, выехавшие за все десятилетия, в Европу? Что вы сами себе пытаетесь доказать-то? Таких как вы здесь проходили не раз и будут. Вы потом на неделю приезжаете в Украину и создаете темы как вам страшно, холодно, а так тянуло.
Выехали, находите друзей и общение в месте пребывания, где такая же ментальность, за ктр. вы ратуете.
А вы бросаете камень в людей, кто старается выжить в прямом смысле этого слова, а не образно.
Ряженка• сегодня в 09:31
Ответ дляЗолота орда
Сколько лицемерия )
Но вы пишите, показывайте свою нормальность и доброту далее.
оксюморон• сегодня в 09:33
Ответ дляДа будет так
По вашим комментариям я не вижу чем Вы лучше? То же желание самоутвердиться как и у большинства здесь. Это от доброты душевной? Людям которым не нравится, здесь не сидят.
Мені не подобається цей форум за хамство, бидлячість і тупі теми, в основній своїй масі. Але іноді коли довго не спиться ночами заходжу його почитати. Сама давно не створюю тут тем, саме через місцевих хабалок. Знаю, що багато хто з колишній постійних жителів цього форуму робить так само, була колись тема про це. Не всі готові до того, щоб на них виливали відро помий люди під анонімами
НеКонец-Света• сегодня в 09:35
Ответ дляРяженка
Сколько лицемерия )
Ух как вас зацепило-то) Значит правда! Вы быдло или гадючка?
Золота орда• сегодня в 09:36
Ответ дляНеКонец-Света
Умоляю, не мешайте даме обличать. 🤭
Прагматик флегма• сегодня в 09:44
Ответ дляЗолота орда
І звичайно ви відносите себе не до гадюк і уж точно не бидло, як і Автор, яка прийшла і написала срачну тему, замість того щоб реально видалити акаунт і не спілкуватися.
що ж такі добрі люди і не можете втриматися гадості про інших написати, від надлишки добра випирають чи все таки щось інше лізе?)))
Викликаю на дебати• сегодня в 09:48
Ответ дляБулькаю
Володіння 5-ма мовами мало б дати Вам можливість вільно спілкуватися в країні проживання, та й взагалі будь-де. Навіщо йдете сюди, до поганих українок? Чи Ви мазохістка?
Я насправді вважаю, що автор - тріль, навмисне склепав тему просто щоб написати, що всі українці погані. Ото і весь секрет.
Викликаю на дебати• сегодня в 09:52
Ответ дляБулькаю
Wollt ihr mir ernsthaft in fünf Sprachen Sprachkompetenz beibringen?
Ви справді вважаєте, що можете здивувати гугл-перекладом хоч когось?
Ванна Тазиковна• сегодня в 09:53
Нет не отбивают желание общаться. У меня есть подруги , прекрасно с ними общаюсь .Форум мне не мешает.
Байрактара• сегодня в 09:58
Мне все больше становится интересно, какой шаблон для работы каждую неделю на планерках получает команда местных модераторов.
Меняются ли эти шаблоны и от чего это зависит.
Есть ли список неприкасаемых профилей и групп неприкасаемых профилей. И по какому принципу эти пулы составляются.
Так много вопросов и так мало ответов...
Ответ дляКусюче сонечко
Вот там где у вас своя жизнь , недвижимость и карьера ..и переписывайтесь.
А у нас война , отсутствие электричества и тепла, и наверное если бы вы посидели без отопления в - 14 или да же в -5 вы бы сразу поняли украинцев..
Ни видела ни одной темы в поддержку оставшихся.
Все ответы в духе: как хорошо, что мы уехали итд, вы рабы итд
Пупс• сегодня в 10:13
Ответ дляФайна_зупка
Я не по политическим темам. Не бываю там.
В том то и дело, что они во все темы лезут
Додаю напруги• сегодня в 10:17
Не общайтесь, почитала ваши комментарии - тоже не хочу с вами общаться.
Пупс• сегодня в 10:24
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А как можно притворяться или не притворяться украинкой, когда у тебя украинское гражданство. Вы хоть сколько рассказывайте о ментальности и душе, но факт гражданства никуда не денется.
Этничности и гражданство, разные понятия. Если у вас будет паспорт Мексики, вы будете мексиканской, или украинкой?)
Гражданство и то и то, это понятно. А этнически?
дожену і ощасливлю• сегодня в 10:31
Ответ дляБулькаю
Слушайте, я так никогда не пишу, но если вас не устраивает общайтесь вы э той стране где вы находитесь. Люди на пределе, а вы тут их осуждает ещё. Ли приезжайте живите здесь, посмотрим какая вы добрая будете
Сіточка• сегодня в 10:41
Ответ дляБулькаю
Автор, ви може і в іншій країні, але ж хоч трохи новини дивились, не? Війна сталася, 11 років як. Люди живуть в постійному стресі, втрачають близьких, здоров´я, майно. Стають біженцями, бомжами, каліками. А ви така вся в білому пальті прийшли пофукать. То велике питання з ким тут щось не так, може з вами?
Вбигудях• сегодня в 10:48
Скажімо так, я спілкуюся, але друзів не має. В тому сенсі щоб часто спілкуватися, разом виходити кудись. Різні інтереси, різний досвід, погляди на життя. Так цих дівчат я знаю вже давно як приїхали ми всі. А як знайомишся заново то починаються оглядини, як вдягнута, де живеш, рівень мови, робота. Я сама така бо так звикли порівнювати себе з кимось, але краще без цього. Тому я можу поспілкуватися, але не дружити і думаю, вони так само. В мене є подруги які теж переїхали, ми знайомі вже досить давно, плюс ті що залишилися в Києві, спілкування продовжується. Тому так. Мені все ок.
Вбигудях• сегодня в 10:51
Ответ дляЗоряний Шлях
Ну слухайте. З країни випускають жінок. Ви можете виїхати, сидіти в безпеці і так само читати новини раз в місяць. Чого ви ставите себе на п´єдестал, а когось опускаєте? То ж був ваш вибір, а то вибір інших людей. Від того, що ви сидите під шахедами ви не стали ані мученицею, ані героїнею. І це не привід кидатись на інших. І так, я повидаляла всі ТГ канали, окрім блискавки бо моя нервова система не витримувала навантаження зі всіх сторін. Кожен дбає про себе.
Вбигудях• сегодня в 10:54
Ответ дляВикликаю на дебати
А яке право ви маєте вказувати людині де їй спілкуватися? Вілкрийте власний форум, введіть дозволи лише на українські IP і керуйте як завгодно. Де людям зручно там вони і спілкуються. Це їз право
Хвігура мічти• сегодня в 10:54
Ответ дляВбигудях
А порадницю нервова система витримує?