Булькаю• Изменено вчера в 05:55

Отбивает желание общаться с украинками

Напрочь. Если учитывать, что тут пишут анонимно то, что у них в голове на самом деле.

Особенно если живешь не в Украине.

И да - я сама украинка.

У вас так же?
Результат:
вже голосів: 137
76 (55.47%) Нет
61 (44.53%) Да
Лукава_Кiшка• вчера в 08:12
Ответ дляБулькаю
Я говорю на 5 мовах, включаючи українську. В мене паспорт України, хоча я і не живу в Україні через безпеку своєї дитини в першу чергу, а в другу - в мене ПМП іншої країни, нерухомість вже тут, карʼєра і життя. В мене немає питань до того, хто Я. В мене питання хто ВИ і що з вами сталось - як мінімум що сталось з тими, хто пише на цьому форумі. Бо ті українці, яких я памʼятаю - серед яких я жила кілька років тому - так себе не ведуть.
І чому така ’успішна’ жіночка тут тусується? 😂
Де ж ви в користовуєте ці п´ять мов?
Мамзелькіна• вчера в 08:14
Ответ дляБулькаю
Нормальний форум і більшістю нормальні дівчата. То ви фільтрувати не вмієте і відрізняти ботів і матрьох від справжніх українок.
Або близько до серця берете.
А саме цікаве - все у вас там є, так там гарно і безпечно, і житло, і ПМП, але тягне сюди. Задайте собі питання - чому?
Навіщо ви все ходите туди, де вам погано?
Поумничка• вчера в 08:15
Ответ дляПсихологічка
Я не настолько чувствительна. Я здесь с 2012 года
Я тоже здесь с домайданных времен (Валера, лосины и пр.), еще застала теплую дружественную атмосферу, но от нынешней обстановки с изрыганием ненависти друг на друга я в диком ах*е.
Мамзелькіна• вчера в 08:15
Ответ дляБулькаю
То хай направляюсь свою злість на тих, хто в цьому винен. Нащо вести себе так, що просто не хочеться ні з ким перетинатись взагалі.
Авторе, головна думка - не заходьте туди, де вам погано або некомфортно.
Не перетинайтесь з тими, хто вам не до вподоби. Тим паче ніхто не заставляє.
Зробіть собі комфортну для вас зону
tarveldy• вчера в 08:20
Ответ дляБулькаю
Відповідь проста - тут моло залишилось українок
Сама захожу сюди рідко, тупо русняве , де не де читаєш українок і це колосальна різниця
Більше русні ніж тут тільки в тг Лівий берег
Доречі прикольно порівнювати
Мамзелькіна• вчера в 08:18
Ответ дляБулькаю
You are just hunting for witches at the current moment. It just confirms my previous statement.
Тут ви точно форумом помилились.
Пошукайте місцевий. Там буде комфортніше. Це не стьоб.

Сестра живе в Канаді. Вирішила не повертатись вже. Оформила документи, чекає PR. Знайшла місцевий форум і там спілкується з нашими і місцевими. Їй комфортно і не скаржиться що хтось нападає.
Чарочка діда• вчера в 08:19
Не булькайте!
Ганцю в кєдах• вчера в 08:19
Вы сидите тут неделю? Как вы это выдержали? Меня хватает зайти пару раз за полгода.
Мамзелькіна• вчера в 08:22
Ответ дляБулькаю
Тобто тут є не тільки українці?
Отут точно хочеться фейспалм поставити.
Звичайно не тільки. Приблизно 30% це боти і кацапня.
Друг бобер• вчера в 08:25
Менше звертайте увагу на неадекватних
Бараболька• вчера в 08:26
Вивчіть українську, тоді будете українка.
KROX@• вчера в 08:33
А чому ви тут, а не на сайтах .сру?
Відірву та викину• вчера в 08:33
Єдине, про що свідчить Ваш допис, ви жодного уявлення не маєте про наше життя.
Але чомусь маєте вимоги до нас.
Кашка-маняшка• вчера в 08:34
Ответ дляБулькаю
То есть большинство этот вайб утраивает? И никто проблемы тут не видит?
Большинство устраивает нынешних власть,скандалы и беспредел который она творит. Здесь больше ажиотажа вызывает тема как вымыть голову или у на какой возраст выггляжу чем скандалы с депутатами и чиновниками,коррупции и беспредел нынешней власти. Уже даже все проукраинские аналитики в шоке от такого бездействия народа
KROX@• вчера в 08:35
Ответ дляБулькаю
´В мене немає питань до того, хто Я. В мене питання хто ВИ´
Авторко, дякую за тему, посміялася з ваших коментарів
KROX@• вчера в 08:38
Ответ дляБулькаю
Тобто тут є не тільки українці?
Тавишонеможетакогобути
ЗавЛабСнаб• вчера в 08:39
Ответ дляБулькаю
Пропаганда, что еще может статься. Из людей делают скот
Редиска Я• вчера в 08:48
Ответ дляБулькаю
После вашей темы тоже как-то не возникает желание общаться на этом форуме.
Вы пришли сюда и вывалили СВОЕ наболевшее, точно как и в тех темах, которые зацепили вас.
Ваша тема тоже не жизнеутверждающая, а критикующая, обесцениваются и обвиняющая. Так чем вы лучше? Такая же «украинка», только считающая себя лучше других.
ЗавЛабСнаб• вчера в 08:47
Ответ дляtarveldy
Доречі прикольно порівнювати
У нас такая же мания величия как и у русни. Ніякої «іншої нації» не існує, такое же хомовитое бабье.
Крихітка на всі• вчера в 08:51
Ответ дляБулькаю
Ну о почитайте темы в топе. Выехавшие жгут последний месяц.
Lizavel• вчера в 08:56
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3806425-13#...

https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-93958993

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3810235

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3810248

Автор, читали эти чудные темы?)
Хвігура мічти• вчера в 08:57
Ответ дляКрихітка на всі
Так вона ж і кліпає ці теми. Сьогодні зранку 3 теми підряд авторкою
Усміхайлик• вчера в 09:00
Ответ дляФайна_зупка
Люблю форум, люблю советчиц. Но раньше было лучше, сейчас большой приток глупого молодняка.
+ москворотых
Кусюче сонечко• вчера в 09:03
Ответ дляБулькаю
Вот там где у вас своя жизнь , недвижимость и карьера ..и переписывайтесь.
А у нас война , отсутствие электричества и тепла, и наверное если бы вы посидели без отопления в - 14 или да же в -5 вы бы сразу поняли украинцев..
Кусюче сонечко• вчера в 09:05
Ответ дляБараболька
Нет, мова то фигня, украинцы живут в Украине :)
Обнимашкина• вчера в 09:08
Ответ дляЯ таке знаю
И ботов- подстрекателей к капитуляции
А на каком направлении вы не капитулируете? Четвёртый год в окопах дивана?
Видна міленіалка• вчера в 09:09
Ответ дляБулькаю
Паспорт Украины говорит о том, что у вас гражданство Украины, а не то, что вы украинка
Видна міленіалка• вчера в 09:10
Пришла, обосрала всех украинок, пальто выгуляла и пошла пособие тратить
Руда ліса• вчера в 09:11
Настоящее лицо нации.. Своих же сожрут с потрохами.
Обнимашкина• вчера в 09:12
Ответ дляБулькаю
Знайдіть форум в країні нової дислокації, Проню) Ви такі смішні в своєму апломбі і намаганні повчати. Від вас самої злізть аж пре.