Крем для арбуза• 26 января в 09:49
Ви б позичили гроші?
Вже 10 років як закінчила школу, і тут пише мені моя однокласниця, з якою за цей проміжок часу ніколи не спілкувалась. Вона сама з не благополучної родини, в свої 27 народила 4 чи 5 дітей. Пише мені чи не маю я позичити їй гроші на ліки для дітей. Ви б позичили?
Попельшка• 26 января в 10:17
Ответ дляКрем для арбуза
Мені не шкода, але якщо потім знову почне просити.
Тобто, вона сусідка по вашій дАААчі
Крем для арбуза
• 26 января в 10:20
Ответ дляПопельшка
А звідки ви знаєте про кількість дітей
Батьки розповідали, на фото у фейсбук є діти
Крем для арбуза
• 26 января в 10:21
Ответ дляпарИла я парИла
Сказала бы, что она мне еще прошлый долг не отдала
Я їй запропонувала купити ліки та надіслати, вона відмовилась, бо їй потрібно саме зараз
ДелайКак_Я• 26 января в 10:22
Она не удосужилась с Вами поговорить по телефону? Она не искала с Вами контакта?
Не боюся осуду• 26 января в 10:22
Ответ дляКрем для арбуза
Та вже краще кинути гроші, ніж купляти, а потім їхати відправляти, платити доставку. А в нашому селі Нова пошта за 10 км від дому, де вона живе
На это подобные организмы и рассчитывают
Попельшка• 26 января в 10:23
Ответ дляКрем для арбуза
Покажіть переписку
Акуна_Матата• 26 января в 10:23
Нет конечно. Человек не удосужился даже позвонить. Смс, дай денег и на жалость - дети. В данном случае все равно - мошенники или она. Даже не отвечала бы.
Не боюся осуду• 26 января в 10:23
Ответ дляКрем для арбуза
Водку ей сейчас надо скорее всего. А не лекарства
Крем для арбуза
• 26 января в 10:24
Ответ дляДелайКак_Я
Просто написала у фейсбук. За порадами дівчат я запропонувала їй купити ліки та надіслати, вона відмовилась, бо гроші їй зараз треба
Не боюся осуду• 26 января в 10:24
Ответ дляКрем для арбуза
Маргиналка
Khmelnichanka• 26 января в 10:25
Якби мала можливість, то позичила б.
Ту суму, з якою якщо що - готова попрощатись.
Власне, так завжди і роблю.
Акуна_Матата• 26 января в 10:26
Ответ дляКрем для арбуза
Вы можете, если хотите, заказать лекарства в конкретной аптеке и оплатить, а она прийдёт и заберёт или доставка из аптеки ей на дом.
Рятівник Малібу• 26 января в 10:28
Часом не Аліна с Запоріжжя, пише всі своїм знайомим і не дуже знайомим, надсилає фото якихось медичних додідок, а по факту наркоманка((( За кордон їхати не хоче, там швидко з нею наведуть ладу, от і пише всім кому можна, хтось ведеться. я ні, і всім колишнім клієнтам написала, щоб ніхто нічого не позичав.
Маргарита и Мастер• 26 января в 10:27
Ответ дляКрем для арбуза
Так а сколько конкретно надо ей пишет?
Можно написать, что могу перечислить 500 грн с условием, если вышлешь фотку покупки
Маргиналка не маргиналка, но если там реально ребенок болеет, это плохо не помогать если человек обратился ((
Крем для арбуза
• 26 января в 10:29
Ответ дляМаргарита и Мастер
Так а сколько конкретно надо ей пишет?
Я б їй кинула, але не хочу, щоб вона знову просила
Крем для арбуза
• 26 января в 10:30
Ответ дляРятівник Малібу
Аліна це я
Попельшка• 26 января в 10:30
Ответ дляKhmelnichanka
Схоже на шахрайство.
Нехай автор скине номер карти.
Нафублю їй.
Акуна_Матата• 26 января в 10:30
Ответ дляКрем для арбуза
Это вполне может быть и не она, а взломанный ак.
Маргарита и Мастер• 26 января в 10:30
Ответ дляКрем для арбуза
Так и напишите, что есть только эта сумма, один раз помогу и только из-за детей
Рятівник Малібу• 26 января в 10:30
Ответ дляКрем для арбуза
Аліна це я
Я вже до кінця тему прочитала. у нас така Аліна є в місті, теж позичає гроші на ліки для дітей
Мусик Пусик• 26 января в 10:32
Насколько наивными бывают люди. Там зек Василий, а кто-то верит, что одноклассники через десять лет вспомнили))
Мусик Пусик• 26 января в 10:33
Ответ дляКрем для арбуза
Вона живе в маленькому селі, там така послуга не працює
Как удобно)
ИНЬэтовамниЯНЬ• 26 января в 10:40
Ответ дляКрем для арбуза
Ліки я не можу купити, живу за 600 км
Позвоніть їй в першу чергу, а ліки вислати Укрпоштою
Крем для арбуза
• 26 января в 10:40
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я запропонувала надіслати поштою, вона відмовилась