Крем для арбуза• сегодня в 09:49
Ви б позичили гроші?
Вже 10 років як закінчила школу, і тут пише мені моя однокласниця, з якою за цей проміжок часу ніколи не спілкувалась. Вона сама з не благополучної родини, в свої 27 народила 4 чи 5 дітей. Пише мені чи не маю я позичити їй гроші на ліки для дітей. Ви б позичили?
ИНЬэтовамниЯНЬ• сегодня в 10:41
Ответ дляКрем для арбуза
Та вже краще кинути гроші, ніж купляти, а потім їхати відправляти, платити доставку. А в нашому селі Нова пошта за 10 км від дому, де вона живе
Але вас використовують, я думаю що взломали
ГороховаЯ• сегодня в 11:07
У вас є фінансова можливість «подарувати» якщо вона не поверне? Якщо так - я б попросила фото з призначенням від лікаря і скинула гроші.
У мене була схожа ситуація. У фб написала однокласниця чоловіка, ми знайомі, але ніколи не товаришували. Вона просила на взуття для свого чоловіка, його мобілізували. Обіцяла повернути через місяць. Я скинула. Вона сама десь пів року писала, що от от скине, потім і писати перестала. Розцінює це, як донат у родину військового. Не від хорошого життя люди просять гроші у колишніх однокласників(
Крем для арбуза
• сегодня в 11:14
Ответ дляГороховаЯ
Я запропонувала оплатити їй ліки, але треба лише гроші
Кручу хвости• сегодня в 11:17
Ответ дляКрем для арбуза
В лес ее))
Вот не верю я в историю с соседкой. Если одноклассница настолько ненадежная, что не отдают лекарство без денег, то вряд ли соседка их покупала бы. Вот что она потом с ними будет делать? Лекарства возврату не подлежат
ГороховаЯ• сегодня в 11:14
Ответ дляКрем для арбуза
Та ну… хай з сусідкою сама вирулює. Головне, що діти почнуть лікування)
Непонятно• сегодня в 11:18
Ответ дляКрем для арбуза
Не ведіться.
Я матуся, мені можно• сегодня в 11:19
У меня бы даже не было сомнений в том, что не занимала бы деньги незнакомому человеку
Всюди влазю• сегодня в 11:44
Ответ дляКрем для арбуза
А ви самі не розумієте, що вас намагаються розвести на гроші?
Акуна_Матата• сегодня в 12:26
Ответ дляКрем для арбуза
Вас на деньги разводят.
Несу пургу• сегодня в 12:27
Ответ дляКрем для арбуза
Мені не шкода, але якщо потім знову почне просити.
Нет один раз.
Несу пургу• сегодня в 12:28
Ответ дляКрем для арбуза
Просто написала у фейсбук. За порадами дівчат я запропонувала їй купити ліки та надіслати, вона відмовилась, бо гроші їй зараз треба
Ну и все. До свидос. Вы сделали что могли.
Лівий Локіть• сегодня в 15:06
Якщо б я кожному кидалась лопомагати хто мене просив, а попередньо і не згадував, то на себе нічого б не лишилося б.
Коментм просто волшебні
Та написала 3 слова, а автор повинна і гроші і доставку...
Подуріли люди
Коментм просто волшебні
Подуріли люди
Виннипуховна• сегодня в 15:16
Ответ дляКрем для арбуза
Ні, не зламали. Це вона, пише з помилками.
Подзвоніть
Намазюкана нішою• сегодня в 15:17
Ответ дляКрем для арбуза
Ліки я не можу купити, живу за 600 км
На 5 детей она получает нормальные деньги.
Далёкая родичка тоже 5 родила ,оформил мать одиночку и малообеспеченных и ВПО на детей . У неё отличный доход ,а дети с сэконда одеты и кто что отдал.