Козяка-маляка• 1 час назад

Як проходить мій час в селі...

Нас троє людей, чоловік, я та дочка 14 років. Чоловік буває раз на кілька днів вдома, приблизно через кожні 2 неділі - вдома.
Живемо в селі, в місто потрібно добиратися. Тому закупи робимо в місті в основному.
Я прокидаюсь о 7 ранку, каву роблю, невеличкий сніданок ( бутерброди, кашу - щось легке). Відправляю дочку до школи і швидко все прибираю, мию посуд, пил, закидаю прання. Звісно, на прання потрібно ще наносити води ( вода у дворі). ( Води в будинку немає, криниця майже пересохла і з водою проблема). Машинка автомат, тільки воду заливати потрібно в бочку.
Приводжу себе в порядок. І сідаю за роботу за комп´ютер. Працюю до 13 години, потім готую обід і приношу дрова до грубки ( зима холодно). Чекаю дочку, обідаємо і потім знову до роботи.
Після десь о 17 а інколи буває працюю і до 22 вечора. Можу вже і не вечеряти, іду митись і лягаю спати.
Коли є чоловік вдома, все майже одне і те саме. Тільки ще додається поїздки до міста ( чи в лікарню, чи на ринок, чи в магазини). Зараз зимою роботи біля будинку не так багато, хіба що сніг відкидати і все. Літом то частіше допомагаю чоловікові, чи доглядаю за городом та клумбою. У вихідні особливо в суботу роботі всі буденні страви, а в неділю відпочиваю, приділяю час собі, сім´ї, дивимося фільми, читаю книги.
Все якось так, звісно це якщо є світло. Тоді графік зовсім інший... Чи жили б так? Чи вам подобається більш ритмічний спосіб життя?
So_so• 1 час назад
Я нет, я просто не приспособлена к такому. Но в принципе могла быть жить в пригороде в нормальных условиях (две машины в семье инфраструктура, особенно для ребенка). Такой вариант может быть намного лучше большого города (пробки, толпы итд).
Карма хамелеона• 1 час назад
Я так жила, мне подходит
руки_Крюги• 1 час назад
А чоловік ваш де працює ?
Бочка порохУ• 1 час назад
А звідки у вас вода у дворі? Значить вона є на участку і це лише одна криниця пересохла?
Життя звичайне. Те що вас зараз будуть обсирати впевнена
У вас є родина, робота, дім. Все добре
Обращеница• 1 час назад
Моя подруга лет 12 живёт в селе. Встаёт в 5 утра и понеслось: куры, теплица, рассада. А не вот это вот всё: встала, бутер сделала и удалённо поработала. И искренне считает, что так все живут.
Лика-прилипка• 1 час назад
До 13.00 вы не топите в доме? У вас так тепло?
автор Козяка-маляка • 1 час назад
Ответ дляЛика-прилипка
Ні, не отоплюю. В будинку тепло. Звісно в 13:00 вже не дуже - але і не холодно.
Лика-прилипка• 1 час назад
Ответ дляКозяка-маляка
Обычно в селе начинают топить с утра.
Не прохожу мимо• 1 час назад
Когда была моложе, даже не думала о том, что когда-то смогу жить в селе) Жили в центре большого города. В начале полномасштабной переехали в село (пригород) в другую часть Украины. Сейчас меня устраивает такая размеренная жизнь. Но я не работаю, не ношу воду, не делаю ничего на участке.
автор Козяка-маляка • 1 час назад
Ответ дляОбращеница
Ми тримали і кури, і свиней і мали багато землі - але одній все це тяжко. Та і не потрібно багато невеликій сім´ї. Тому так.
автор Козяка-маляка • 1 час назад
Ответ дляБочка порохУ
У вас є родина, робота, дім. Все добре
Воду завозимо в криницю окремо, вода упала і в сусідів. Зараз проблема з водою. Особливо літом.
Страхованная• 1 час назад
Я одно лето гостила в селе в подростках, так мы доили и выгоняли корову в стадо в 5 утра. А потом уже кололи дрова, топили печь и готовили завтрак. У вас коровы нет?)) А, еще 2 тонны сена заготовили за лето. 😁
Все возможно• 1 час назад
Это ваш выбор. ничего фантастического в вашем режиме дня нет.
Кудесница_с_пургеном• 1 час назад
Я сейчас в селе, у вас как-то слишком размерено выглядит. Одна только топка и следить за ней кучу времени занимает.
Школы хоть нет сейчас, а так отвези-забери. Ну и остальное подстроиться под выключения.
Зы все равно лучше чем в городе без отопления, но не так и весело.
автор Козяка-маляка • 1 час назад
Ответ дляНе прохожу мимо
Так, також раніше не носила ту воду. Зараз така ситуація вийшла з нею. На свердловину потрібно гроші, в зараз такий час то не до неї
автор Козяка-маляка • 1 час назад
Ответ дляЛика-прилипка
Обычно в селе начинают топить с утра.
Зазвичай.
Жінка з перцем• 1 час назад
Я бы не хотела такой жизни, мне было бы очень скучно. Я тоже на удаленке, утром закидываю дочку в школу, до 5-5.30 работаю. Потом или теннис или пилатес. Иногда шоппинг. Иногда свидание. На выходных танцы и пилатес. Обязательно куда-то поехать погулять или выйти посидеть где-нибудь если холодно. Готовлю и убираю в свободные вечера. В теплое время года на вых мы вообще редко дома, где-то гуляем или ездим. И при всем этом сейчас зима мне дается очень тяжело, скучно даже при таком ритме, постоянные дожди уже задолбали. Льет наверное уже 4 неделю подряд.
автор Козяка-маляка • 1 час назад
Ответ дляЖінка з перцем
В основному скучно зимою, хоча мені нормально. Літом більш насичене життя, цього року майже не було вдома ( були закордоном, ходили на пляж, море, відпочивали, гуляли). Я набралась енергії літом, а так зимою більш спокійно та без зайвих витрат, без відпочинку десь. Якось так.
Соня-сонятко• 1 час назад
Половина населення України живе в селах.
Кидстаффовна• 1 час назад
Ответ дляКозяка-маляка
В басину завозите воду,а не в криницю.
автор Козяка-маляка • 1 час назад
Ответ дляКидстаффовна
В басину завозите воду,а не в криницю.
Ні, саме в криницю. Вода звісно відходить на наступний день, але більша частина залишається.
Прилипало• 1 час назад
Я живу в селе, но не в Украине. Ритм жизни кардинально разный с Вами. Как Вы - смогла бы при обстоятельствах, в которых не было бы другого выхода, но точно не хотела бы так жить
Соня-сонятко• 1 час назад
Ну села бувають різні, як люди які в них живуть з різним достатком і в різних умовах живуть
В мене новий будинок, з всіма умовами. Сучасний і комфортний.
20 кілометрів від Івано франківська.
ПотеряласЯ Я...• 1 час назад
То есть воду в дом муж не в состоянии муж прокопать. Не а я так не согласна.
автор Козяка-маляка • 1 час назад
Ответ дляСоня-сонятко
20 кілометрів від Івано франківська.
Так звісно. У нас проблема з водою тільки, все є в будинку. Котел не включаю, бо перебої світла плюс іде багато дров, тому опалюється тільки 3 кімнати. З розваг тут в селі немає нічого, за цим усим у місто.
автор Козяка-маляка • 1 час назад
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Вода підключена, тільки зараз води нема в криниці достатньо. Тому приходиться носити.
Соня-сонятко• 1 час назад
Ответ дляКозяка-маляка
В нас сонячні панелі, цього року встановили
ну і генератори давно є.
Вода централізована.
Дві школи середні, два садки державні , один приватний і музична школа.
ПадаюВреверансах• 1 час назад
Благаю візьміть і мене на таку роботу, щоб я з дому могла працювать.
Напишіть мені в лічку, якщо є така робота
Дама-мадама• 1 час назад
Ответ дляКозяка-маляка
І Ви однією грубкою, яку топите 1 раз на добу, обігріваєте цілих 3 кімнати в будинку? Як Вам це вдається?
автор Козяка-маляка • 1 час назад
Ответ дляСоня-сонятко
ну і генератори давно є.
Вода централізована.
Вода централізована - це непогано, садок вже закрили цього року. Залишилася тільки школа і все. Я отримала три роки тому права, тому коли щось потрібно - то їдемо, в зараз засипало снігом - то краще маршруткою чи чекаю чоловіка. Магазини є, продовольчі та пром товари. Церква та кілька будинків молитви, СТО і все - більше нічого. Ну і аптека та кілька рада.