Козяка-маляка• вчера в 13:31

Як проходить мій час в селі...

Нас троє людей, чоловік, я та дочка 14 років. Чоловік буває раз на кілька днів вдома, приблизно через кожні 2 неділі - вдома.
Живемо в селі, в місто потрібно добиратися. Тому закупи робимо в місті в основному.
Я прокидаюсь о 7 ранку, каву роблю, невеличкий сніданок ( бутерброди, кашу - щось легке). Відправляю дочку до школи і швидко все прибираю, мию посуд, пил, закидаю прання. Звісно, на прання потрібно ще наносити води ( вода у дворі). ( Води в будинку немає, криниця майже пересохла і з водою проблема). Машинка автомат, тільки воду заливати потрібно в бочку.
Приводжу себе в порядок. І сідаю за роботу за комп´ютер. Працюю до 13 години, потім готую обід і приношу дрова до грубки ( зима холодно). Чекаю дочку, обідаємо і потім знову до роботи.
Після десь о 17 а інколи буває працюю і до 22 вечора. Можу вже і не вечеряти, іду митись і лягаю спати.
Коли є чоловік вдома, все майже одне і те саме. Тільки ще додається поїздки до міста ( чи в лікарню, чи на ринок, чи в магазини). Зараз зимою роботи біля будинку не так багато, хіба що сніг відкидати і все. Літом то частіше допомагаю чоловікові, чи доглядаю за городом та клумбою. У вихідні особливо в суботу роботі всі буденні страви, а в неділю відпочиваю, приділяю час собі, сім´ї, дивимося фільми, читаю книги.
Все якось так, звісно це якщо є світло. Тоді графік зовсім інший... Чи жили б так? Чи вам подобається більш ритмічний спосіб життя?
Примарочка• вчера в 14:10
Так живе багато. Але я не можу так. Суцільний день сурка.
автор Козяка-маляка • вчера в 14:10
Ответ дляДама-мадама
І Ви однією грубкою, яку топите 1 раз на добу, обігріваєте цілих 3 кімнати в будинку? Як Вам це вдається?
Кімнати невеликі і тому так. В груба дуже добре зроблена. Гарний спеціаліст попався, та в дрова дубові та граб. Будинок утеплений. Коли всі вдома то полюбляють спеку, що відкривати вікна потрібно.
Мій не такий• вчера в 14:11
Ответ дляЖінка з перцем
Я бы не хотела такой жизни, мне было бы очень скучно. Я тоже на удаленке, утром закидываю дочку в школу, до 5-5.30 работаю. Потом или теннис или пилатес. Иногда шоппинг. Иногда свидание. На выходных танцы и пилатес. Обязательно куда-то поехать погулять или выйти посидеть где-нибудь если холодно. Готовлю и убираю в свободные вечера. В теплое время года на вых мы вообще редко дома, где-то гуляем или ездим. И при всем этом сейчас зима мне дается очень тяжело, скучно даже при таком ритме, постоянные дожди уже задолбали. Льет наверное уже 4 неделю подряд.
Это где сейчас дожди
Срочнокпсихологу• вчера в 14:13
Аж в час дня начинаете топить? У вас какой-то мегатеплый дом.
Тень льва• вчера в 14:15
І все це ви робите за одну годину, поки є світло і напруга не 160?
Фантазуйте ще.
автор Козяка-маляка • вчера в 14:15
Ответ дляЖінка з перцем
У нас дощ був на початку літа, майже цілий місяць. Але я не дуже люблю шумні компанії, та і людей ( більшість цинічні і з негативною енергією, хитрі) я полюбляю бути на самоті. Я від цього отримую задоволення. Звісно, інколи приходить нудьга - але тоді зустрічається з подругами, сім´ями, можемо поїхати в баню чи ще кудись. Але це рідко.
Тень льва• вчера в 14:16
Ответ дляДама-мадама
У ві сні.
Радужная форель• вчера в 14:16
Ответ дляЛика-прилипка
Обычно в селе начинают топить с утра.
Та конечно.Ближе к вечеру.Потому что в день мало кто дома сидит
автор Козяка-маляка • вчера в 14:17
Ответ дляТень льва
Фантазуйте ще.
Я ж написала, що коли є світло то графік зовсім не такий як в описі. То звісно не так, але є генератор. Чому мені фантазувати?!
Тень льва• вчера в 14:17
Ответ дляРадужная форель
Ага, особливо коли на дворі -15. Чого його в хаті сидіти, піду потиняюсь на дворі
Тень льва• вчера в 14:18
Ответ дляКозяка-маляка
А бензин де берете? Багачка?
автор Козяка-маляка • вчера в 14:18
Ответ дляРадужная форель
Так, ви вірно підмітили.
Жінка з перцем• вчера в 14:20
Ответ дляКозяка-маляка
Если вам комфортно в таком темпе жизни то почему нет?
автор Козяка-маляка • вчера в 14:20
Ответ дляТень льва
А бензин де берете? Багачка?
Дизельний генератор, купили рік тому назад в Туреччині. Не багачка, просто не витрачали кошти, а купили раніше. Дизель в основному привозить чоловік, ставимо в каністрах в погребі.
Лика-прилипка• вчера в 14:21
Ответ дляРадужная форель
Целый день сидят в холодном доме? Не поверю ,что всю ночь и целый день до вечера в доме тепло.Это должен быть супер тёплый дом.
автор Козяка-маляка • вчера в 14:22
Ответ дляТень льва
Так, чоловіка немає вдома, дочка в школі - а я одна - не дуже люблю спеку в будинку. Поки на кухні, потім за комп´ютером і вже обід. Тому не холодно. Дочка приходить в 15 в будинку вже тепло.
ПотеряласЯ Я...• вчера в 14:24
Ответ дляКозяка-маляка
Вода підключена, тільки зараз води нема в криниці достатньо. Тому приходиться носити.
Да ну нафиг😳
автор Козяка-маляка • вчера в 14:29
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Да ну нафиг😳
Та да, ще той фітнес! 🤣 Глибина криниці 20 метрів, поки покрутив то капець. Купили ще один насос, але коли вода пропадає він заливається і перегоряє. Але це не такий як до будинку, той також ремонтували - тому більше не підключаємо до будинку, тільки якщо впевнені що води дійсно достатньо.
Педиатор_я• вчера в 14:38
все что вы написали - это занимает гораздо больше времени , я не знаю когда у вас есть время кино смотреть
Дикая Роза• вчера в 14:41
По сути, мало чем отличается от моей жизни в городе. Воду я не ношу, слава Богу, и печку не топлю, зато ща 2 часа света в сутки уже приловчилась и приготовить все на целый день, разлить по термосам, и квартиру, бойлер нагреть, и все остальное, 10 этаж пешком, ну и я не жду никого, чтобы сходить в магазин или еще куда-то, мужа нет, вдова. Работаю тоже удаленно, сын 13 лет. Жизнь вне работы у меня более разнообразна, есть спорт 2-3 раза в неделю, шоппинг, в кафе или в кино с подружкой могу сходить, театр, выставки люблю. Наверно вы тоже можете это все иметь на выходных, но просто не хотите, или вам это не нравится, не интересно. Я бы в селе жить не хотела, я там была несколько раз в жизни, а сын вообще ни разу не был, но как говорится, никогда не говори никогда. Единственное, в чем уверена на 100%, что сыну бы такая жизнь не понравилась, он занимается в двух ДЮСШ, тренировки, турниры, плюс другие дополнительные занятия, с друзьями гуляют, то кино, то боулинг, то пицца, то просто погулять в трц и на фуд-корте посидеть
автор Козяка-маляка • вчера в 14:40
Ответ дляПедиатор_я
Так, займає багато часу. Фільм дивлюся в неділю, але часто включає ще фоново коли сиджу за комп´ютером.
автор Козяка-маляка • вчера в 14:44
Ответ дляДикая Роза
Так, для дочки трішки такий спосіб не дуже. Вона більше енергійна, тому виходить з подругами часто. Зараз в основному займатися додатково онлайн заняття, репетитори. Плюс вона також заробляє в інтернеті.
Можливості в селі не такі великі, але зараз так, на все свій час.
Дверной_Проем• вчера в 14:45
Ответ дляБочка порохУ
А звідки у вас вода у дворі? Значить вона є на участку і це лише одна криниця пересохла?
Життя звичайне. Те що вас зараз будуть обсирати впевнена
У вас є родина, робота, дім. Все добре
якщо автор не троль,що дуже схоже,--- то зараз навіть пенсіонери поробили собі скважини та повводили воду в хату . допомогли діти,або брали кредити, але поробили.
а тут молоді...
Атятя_тётя• вчера в 14:47
Ответ дляДикая Роза
А що у вас за робота онлайн, що вам вистачає на це все
автор Козяка-маляка • вчера в 14:48
Ответ дляДверной_Проем
а тут молоді...
Коняка це ви про кого мали на увазі?! Себе?! Не гарно. Не хочу навіть вам пояснювати.
Дикая Роза• вчера в 14:49
Ответ дляКозяка-маляка
А вы всю жизнь в селе живете или переехали? Если вы там родились и выросли, и это ваша нормальная обстановка и среда обитания, то все норм, если вас все устраивает. Или вы переехали, и это временно, и вы хотите вернуться к прежней жизни?
автор Козяка-маляка • вчера в 14:50
Ответ дляДикая Роза
Переїхали з міста, хоча в дитинстві також жила в селі.
ПотеряласЯ Я...• вчера в 15:31
Ответ дляКозяка-маляка
Мы когда жили в селе, пока централизованную воду не провели, кидали на верёвке со шлангом маленький такой погружной насос. Тоже капец был, в колодце воды мало, он откачает, потом ждём пока наполнится. Воду использовали только в технических целях.
Радужная форель• вчера в 15:41
Ответ дляЛика-прилипка
У моей бабушки так было в селе.Целый день топить не хватит ни угля ни дров.В хате не холодно было.Саманный дом
Дверной_Проем• вчера в 16:35
Ответ дляКозяка-маляка
а ми дурні. в Туреччину не поїхали, а воду собі провели.