Козяка-маляка• 26 января в 13:31

Як проходить мій час в селі...

Нас троє людей, чоловік, я та дочка 14 років. Чоловік буває раз на кілька днів вдома, приблизно через кожні 2 неділі - вдома.
Живемо в селі, в місто потрібно добиратися. Тому закупи робимо в місті в основному.
Я прокидаюсь о 7 ранку, каву роблю, невеличкий сніданок ( бутерброди, кашу - щось легке). Відправляю дочку до школи і швидко все прибираю, мию посуд, пил, закидаю прання. Звісно, на прання потрібно ще наносити води ( вода у дворі). ( Води в будинку немає, криниця майже пересохла і з водою проблема). Машинка автомат, тільки воду заливати потрібно в бочку.
Приводжу себе в порядок. І сідаю за роботу за комп´ютер. Працюю до 13 години, потім готую обід і приношу дрова до грубки ( зима холодно). Чекаю дочку, обідаємо і потім знову до роботи.
Після десь о 17 а інколи буває працюю і до 22 вечора. Можу вже і не вечеряти, іду митись і лягаю спати.
Коли є чоловік вдома, все майже одне і те саме. Тільки ще додається поїздки до міста ( чи в лікарню, чи на ринок, чи в магазини). Зараз зимою роботи біля будинку не так багато, хіба що сніг відкидати і все. Літом то частіше допомагаю чоловікові, чи доглядаю за городом та клумбою. У вихідні особливо в суботу роботі всі буденні страви, а в неділю відпочиваю, приділяю час собі, сім´ї, дивимося фільми, читаю книги.
Все якось так, звісно це якщо є світло. Тоді графік зовсім інший... Чи жили б так? Чи вам подобається більш ритмічний спосіб життя?
автор Козяка-маляка • 26 января в 17:54
Ответ дляДверной_Проем
а ми дурні. в Туреччину не поїхали, а воду собі провели.
Вода до будинку проведена, але! Замість нормального спілкування люди починають обзивати. Ви чого? Дурні, коні.... Я не претендую на ваше життя і як ви живете. Всіх тригерить що ношу воду з криниці. Кількість нормальних людей написала, а всі як не обізвати, то заздрити, то де працюєте, ким працює чоловік... Це все заздрість чи що! Тут немає чому заздрити. Будинок має котел, який охоплює всю будівлю, але мені цього не потрібно. Так в будинку є і вода, ванна, туалет - точніше проведена вода, але води по суті не вистачає на все, бо її немає. Ви знаєте, як в селах та містах проблема з водою?! Водойми пустують, пересихають. Щоб мати скважину, потрібно мати дозвіл, а в нашій частині села не можна її робити, після того як зробили люди які живуть неподалік. Але людям аби обіграти. Бажаю всім всього найкращого! Миру та розуміння до ближнього!