Люблю Украину• вчера в 19:08

От мені цікаво, хто пише про тривожну валізку...

Що у в усіх вона стоїть зібрана і чекає. Це мабуть в тих, хто сидить вдома в декретах або на онлайні)).
Бо якщо Вас щось не дай боже застане погане на роботі або в дорозі, то чим вам допоможе валіза, яка дома стоїть? Чи може Ви її з собою і на роботу тягаєте і в магазин)) і на прогулянку?
автор Люблю Украину • вчера в 19:18
Ответ дляДверной_Проем
Ну я не взяла раствор для линз и контейнеры, был еще тот квест купить
Ну тут згодна, що ліки які важливі для життя, то потрібно, але наприклад такі ліки в мене завжди в дамскій сумочці
Стетоскопуло• вчера в 19:18
У меня стоит тревожный рюкзак у входа, я его каждый раз беру с собой в убежище, когда вечерние или ночные обстрелы. Там нет одежды, только документы основные в папке, павербанк большой, фонарик, зарядка для телефона с разными шнурами, мини-аптечка в маленькой косметичке, маленький детский флисовый пледик и 2 пары носков теплых, пачка галетного печенья и немного карамелек. Все.
И да, мне спокойнее, когда это все сложено. Если тревога, то я просто одеваюсь, одеваю ребенка, рюкзак на плечи, телефон в руки и побежали.
Горня капучіно• вчера в 19:21
Ответ дляДверной_Проем
У меня очки) Сейчас, если уезжать, я бы взяла фото. От холода в частном доме сломался тогда компьютер и фото не удалось восстановить. Я как то все фото хранила в стареньком компе.
Khmelnichanka• вчера в 19:40
В мене з січня 2022 року був зібраний «тривожний рюкзак». Суто документи, банківські картки, готівка, ліки, вода і змінні речі на 1-2 дні.
Коли довелось виіжджала в лютому 2022, все інше зібрала буквально за годину.
автор Люблю Украину • вчера в 19:42
Ответ дляKhmelnichanka
Ну хто одразу мав виїзжати, то так, але за 4роки війни Ви ж цим всим користуєтеся постійно, хоча б тими картками і речами