Допоможіть знайти• 26 января в 20:15
А ви ділите ваш бюджет якщо хочете багато грошей відкласти на щось?
Що ви кажете своєму співмешканцю, чоловіку і ТД. Якщо він каже давай поїдемо відпочивати, або організовує якусь тусовку і вдома треба продуктів багато і все таке...
Шпондєр• 26 января в 20:37
Ответ дляДопоможіть знайти
Неудобно. Мне не особо мешает порядок вещей, но я чисто формально спрашиваю как легально свои деньги откладывать и чтоб человек не обижался.
В смислі? Ротом сказати, я свої гроші не вкладаю. Все) що там складного?
Море_море_я_скучаю• 26 января в 20:37
Ответ дляВічний двигун
А если захотите? Что изменится?
Только страдать будете
Правильно, не надо вам ничего хотеть
Только страдать будете
Правильно, не надо вам ничего хотеть
Это ж мечта мужика: замуж не хочет, бриллиантов не надо, на мальдивы не хочет. Еще и попойку с дружками готова оплатить 😥
Вічний двигун• 26 января в 20:38
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Думаете?
Самое смешное, что таких ’понимающих’ тем более не ценят и вытирают об них ноги
На привозе• 26 января в 20:38
Я свою зарплату почти полностью либо откладываю , либо трачу на свои хотелки. Семью обеспечивает муж.
Море_море_я_скучаю• 26 января в 20:38
Ответ дляВічний двигун
Думаете?
Так я ж с сарказмом. Конечно не ценят. Потому что она сама себя не ценит. И не понимает этого. Какую-то свободу приплела
Допоможіть знайти
• 26 января в 20:38
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Такое щастячко если украдут, невелика потеря 😅
Он любвеобильный, сам через год уйдет.
Вічний двигун• 26 января в 20:39
Ответ дляДопоможіть знайти
Он любвеобильный, сам через год уйдет.
тролльчатина
Шпондєр• 26 января в 20:39
Ответ дляДопоможіть знайти
Он любвеобильный, сам через год уйдет.
А ви будете чекати поки піде?))
Море_море_я_скучаю• 26 января в 20:39
Ответ дляДопоможіть знайти
Он любвеобильный, сам через год уйдет.
Вам выше написали, вам тикать надо.
Замороженная селедка• 26 января в 20:40
Ответ дляДопоможіть знайти
Наприклад, якщо вам пропонують поїхати купити продукти, але у вас тільки свої кошти і буде стопятсот друзів, не ваших, а його пивних наприклад.
вам пропонують нагодувати друзів чоловіка за ваш рахунок при роздільному бюджеті?)
Море_море_я_скучаю• 26 января в 20:40
Ответ дляШпондєр
А ви будете чекати поки піде?))
Ну не выгонять же его)))
Шпондєр• 26 января в 20:40
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ну не выгонять же его)))
Дійсно
я шось таке ляпаю
Замороженная селедка• 26 января в 20:42
Ответ дляШпондєр
В нас мої гроші його не цікавлять)) це ідеально.
в нас мої гроші також чоловіка не цікавлять, але ж спільний бюджет, і мене цікавить, куди він свої витрачає)
Шпондєр• 26 января в 20:43
Ответ дляЗамороженная селедка
Ну я бачу куди витрачає, але мені не дуже цвкаво)
Замороженная селедка• 26 января в 20:46
Ответ дляШпондєр
я до того, що від перестановки доданків сума не змінюється)
Діти мені вчора зіпсували меблі, я засмутилась, чоловік запропонував компенсувати мені вартість. Кажу - ок, давай, тільки що це змінить? Просто рівно на цю суму менше заплатить кредитів. Значить плитит будемо довше, або ще і мені доведеться.
Тому кошти чоловіка, він їх заробляє, але якщо б захотів витрати суттєву частину доходу на якусь фігню, то я б протестувала. А так я також його ніяк не контролюю, як і він мене.
Аноним_1859• 26 января в 20:46
Ответ дляДопоможіть знайти
А як ви розподіляєте бюджет?
До браку моє це все моє. Можу ще й попросити додати до моєї хотелки. Після свадьби все в один котел. Нема ні моїх, ні його грошей. Великі покупки обговорюємо разом, виставляєм приоритети. База, як харчування комуналка, одяг, навчання це стабільна сума що не підлягає обговорюванню. Те що залишається , то вже разом планується. Хоббі оплачуються приблизно однаково. Хочеш збільшити бюджет на хоббі або більше готуєш щоб менше купувати готового, виловлюєш нижчі ціни на одяг, плануєш отпуск без турагенства, або пропускаєш косметолога, концерт. Або шукаєш де заробити. Якось так.
Шпондєр• 26 января в 20:49
Ответ дляЗамороженная селедка
Мені основне щоб тисяч 6-7 залишалось на життя, тому не контролюю що він там купує)
Замороженная селедка• 26 января в 20:50
Ответ дляШпондєр
ви дуже некоштовна)
Мені треба, щоб тисяч 60 залишалось
Тому доводиться самій впахуватись)
Мені треба, щоб тисяч 60 залишалось
Шпондєр• 26 января в 20:51
Ответ дляЗамороженная селедка
ви дуже некоштовна)
Мені треба, щоб тисяч 60 залишалось
Тому доводиться самій впахуватись)
Мені треба, щоб тисяч 60 залишалось
Я про долари))) А ви теж?
Замороженная селедка• 26 января в 20:55
Ответ дляШпондєр
Я про долари))) А ви теж?
ні, тоді це я некоштовна))
Поки приблизно такої суми не вистачає до свого власного доходу, щоб почуватись більш-менш спокійно.
Шпондєр• 26 января в 20:58
Ответ дляЗамороженная селедка
ні, тоді це я некоштовна))
А, зрозуміла..
Шальная коклетка• 26 января в 21:32
Ответ дляДопоможіть знайти
У вас багатий чоловік? А якщо це не дуже багатий чоловік. Середній..
Тогда сам за свой счет веселит друзей.Естественно после того,как все оплатил для семьи
Басноплетка• 26 января в 21:50
Ответ дляДопоможіть знайти
Просто живем. Почти семья. Я не особо хочу этих официальностей. Я больше за свободу.
Не буває майже сім´ї, це ілюзія з серії майже вагітна. ,,Свобода ,,=добровільно витрачений час на людину, яка не готова брати відповідальність за тебе і спільне майбутнє, в якої ти варіант, але не 100%, бо 100% варіант хочуть бачити дружиною.